Skocz do zawartości
luki_pc

Internet Multimedia/Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

Stary, życie już dawno temu mnie nauczyło że przez telefon to sie niczego nie załatwi....

Gdybym sam sie nie ruszył do BOKu to pewnie do tej pory miałbym te 512kb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś udało mi się załatwić dwa razy przez telefon ;] Jak kablówka nawalała to tego same dnia przyszedł fachman, a drugi raz żeby zrobili gniazdko w drugim pokoju. Ale tak czy siak - u mnie. Jeszcze miesiąc musze się z nimi przebujać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a mnie co 2 godziny wywali na 2 s i przerywa mi wszelkie downloady, połączenie z serwerami (w bfa mam problem z połączeniem, w tdu mnie wywala) i ogólnie jest bardzo denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam coś takiego ale nie rozłącza nic.

Parę dni temu za to co jakiś czas net zanikał (ff i konekt umierały, natomiast torrent dalej tam powoli leciały).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś uciekł z MM do innych operatorów (szczególnie chodzi mi o tych co działają na łączach TP). Jak wtedy ma się sytuacja? Obecnie siedząc na MM jest tak: dostajesz modem który podłączasz do karty sieciowej, instalujesz do niej sterowniki i to koniec instalacji. Net się nie rozłącza, aby dostać nowe IP. Po prostu masz Internet, czy u operatorów korzystających z łącz TP jest tak samo (komfortowo - nie wchodzimy w jakość usługi)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie zmienilo IP od 3 lat. Nawet po zmianie modemu na nowy.

 

Ip jest przypisywane do MACa.

halo, kolega Xanagaz pytał się jak to jest u innych operatorów działających na liniach TP

 

w tym kontekscie moja odpowiedz jest wlasciwa B-)

Edytowane przez Krzynek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o ich promocji: 1mbit za 49zł,- (jeżeli pobierzesz mniej niż 1GB to nie płacisz za neta, dobre jak gdzieś na wakacje jedziesz, albo coś ;) ) ? To 49PLN to wychodzi dla mnie, bo mam jeszcze dwie inny usługi od nich. Przy jednej usłudze jest chyba 59, nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 dni mam uno problemo z torrentami - nic nie idzie, ani down ani up, ktoś wie wtf? Jakieś blokady pozakładali czy co?

 

MACa nawet zmieniłem i też ni hu-hu ;]

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również mam problemy z torrentami, do tego jeszcze nie ładuje się kilka zagranicznych stronek i ciągle zrywa połączenia w steamie....

 

update.

Po resecie modemu jest już lepiej jeżeli chodzi o upload i steama. Reszta nie bardzo...

I już działa...;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co się dzieje.

Wszystko działa do wieczora, potem zaczynają się problemy ze steam'em i konnektem (najlepsze jest to że gg działa wtedy bez problemu :lol:).

Torrenty właśnie przed chwilą umarły <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 16 do 22 nie ma torrentów, steama nie używam, gg@konnekt czasami zniknie ale za to dżaber działa cały czas ;)

Cały czas?(z tymi torrentami :P) Bo u mnie z torrentami problem był tylko 28października i dziś.... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...