Skocz do zawartości
luki_pc

Internet Multimedia/Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie psuje to statystyki sciagniec, wiec powoduje wielkie be ;) I podobno jest to normalne w sieciach kablowych. Wszakze w Mm rowniez oferuja telewizje na zadanie itp wiec rozne smieci moga dostac sie do modemu ;) Jak bede miał chec i czas to zglebie ten temat ;)

ps. zbliza sie listopad wiec teoretycznie nowe promocje i oferty MM...ciekawe co nam zaproponuja ;)

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie psuje to statystyki sciagniec, wiec powoduje wielkie be ;) I podobno jest to normalne w sieciach kablowych. Wszakze w Mm rowniez oferuja telewizje na zadanie itp wiec rozne smieci moga dostac sie do modemu ;) Jak bede miał chec i czas to zglebie ten temat ;)

ps. zbliza sie listopad wiec teoretycznie nowe promocje i oferty MM...ciekawe co nam zaproponuja ;)

W regulaminach obecnych promocji pisze że kończą się 31 stycznia 2010 ;)

Więc nie wiem skąd macie takie informacje że teraz będzie nowe promo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh ;) Kobieta powiedziala, ze w listopadzie powinna sie pojawic swiateczna promocja. Mam pare tygodni na wybor, wiec nie zaskodzi poczekac, zwlaszcza, ze w niedlugim czasie maja wprowadzic wieksze predkosci...

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dzisiaj u mnie mm nawala, allegro to pojawia się to znika :/

Statystyka badania ping dla 193.23.48.134:Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 0, Utracone = 4 (100% straty),

dla porównania neo znajomych

--- allegro.pl ping statistics ---10 packets transmitted, 10 received, 0% packet loss, time 9088msrtt min/avg/max/mdev = 39.709/78.304/122.246/33.814 ms
Edytowane przez qrak69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiać się czy płakać?

Właśnie nie wiem :damage_wall: , dzwoniłem właśnie na infolinie i dowiedziałem się, że może mi być świadczona jedynie usługa kablówki... znajomy mieszkający ok. 500m dalej ma internet od nich już ponad 2 lata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedłuzyłem dzis umowe. 6 mega za 59 zł... Z poczatkiem grudnia maja zwiekszyc predkosc. Dobrze, ze zaczekałem, bo przedtem tyle kosztowało jeden mega, wiec mila pani poleciła wstrzymac sie do listopada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś coś wie czy może zwiększą prędkość w nocy obecnym abonentom (o tak sobie, niektórzy tak robią ;) )?

 

Ja mam teraz 6mb, w nocy 8 (bo x2 się nie dało wtedy bo najwięcej było 8). Ale teraz jest akcja, że doszły nowe oferty - 12mb i 20mb. Więc może obecnym podniosą do 12? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stranded: Raczej nie ma co sie ludzic ;) Z ciekawosci spytałem sie o te wieksze predkosci, 12 mbit kosztuje cos ponad 100zl..nie pamietam, bo pani oznajmila, ze w moim miescie mozna miec maks 6Mb.

 

Odpisze w temacie pytanie jednego z forumowiczow, bo innym tez moze sie to przydac ;)

 

Posiadam usluge internet. Nie mam kablowki, tzn mam, ale za kilka podstawowych programów place z czynszem mieszkaniowym. Telefonu od MM tez nie posiadam. Usluga profit jest nieco inna, wiec radze zadzwonic i sie dowiedzieć. Tak zrobiłem z ciekawosci wczorajszego dnia i nie bylo sensu dłuzej czekać ;) Ja rowniez mam umowe bezterminowa, ale kazdego roku 'przedluzam ja' podpisujac aneksy promocyjne. Teraz mialem czas mniej wiecej do konca listopada, po tym terminie placil bym normalna cene (jakos ponad 100 zł za 1 mega...).

Kumpel powiedzial mi, ze znajomy z olsztyna juz jakies 2 miesiace temu przedluzyl umowe na net 6megowy w podobnej, albo raczej nizszej cenie niz ja.. Nie wnikam ;)

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w BOK i oczywiście ceny różnią się z tymi na stronie ...

Wcześniej miałem Profit 1 mb bezterminowa umowa

Pani pokazała karteczke i 2 Mb w Profit kosztuje 69zl a normalna promocja na 24 miesieące 2 Mb 62zł

 

Te promocje co są na stronie tylko dla nowych klientów :/

Najlepsze że nie zmienili mi internetu nie mogłem podpisać umowy bo oni muszą wysłać techników żeby sprawdzili linie czy pójdzie 2 mb ... tłumaczyłem pani że mam router i widzę parametry lini i na nich pójdzie spokojnie 6mb no ale ona swoje...

Do 2 tyg ma ktoś zadzwonić czy możliwe jest świadczenie tej prędkości.

Chociaż abonament telefoniczny zmieniłem bo tak to na darmo bym pojechał.

Rozmawiałem z kolegą który niedawno bral 2mb i mówil że neta podłaczyli mu 5 minut po przyjezdzie do domu ...

 

Orientuje się ktoś czy jest możliwe dostarczenie umowy do podpisania do domu ?

Edytowane przez Enjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z tej strony wychodzi że pójdzie ok 6.7-7.5 Mbps :) Więc mam nadzieje że technicy powiedzą że się da ...

 

@MakaKam Ile Ci wychodzi na tej stronie ? Podaj najlepiej parametry swojej linii

 

Podam swoje może się ktoś wypowie bo na samej stronce nie można polegać

DSL Status: Connected

DSL Modulation Mode: MultiMode

DSL Path Mode: Fast

Downstream Rate: 1280 kbps

Upstream Rate: 320 kbps

Downstream Margin: 31 db

Upstream Margin: 23 db

Downstream Line Attenuation: 9 db

Upstream Line Attenuation: 0.5 db

Downstream Transmit Power: 11 db

Upstream Transmit Power: 6 db

 

Co o nich sądzicie ?

Centrala mam jakies 400 metrów od siebie

Edytowane przez Enjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sa takie parametry:

DSL Status: Connected

DSL Modulation Mode: ADSL2+

DSL Path Mode: Interleaved

Downstream Rate: 1274 kbps

Upstream Rate: 318 kbps

Downstream Margin: 28 db

Upstream Margin: 28 db

Downstream Line Attenuation: 42 db

Upstream Line Attenuation: 13 db

Downstream Transmit Power: 11 db

Upstream Transmit Power: 17 db

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będą mi zakładać TV(Basic), telefon oraz Internet ( 6mb w dzień, 8mb w nocy) Mieszkam jakieś 4-5km od centrali ( w sumie nie wiem czy to centrala ale na Babka Tower widnieje ich wielki napis) Jakie są pingi i czy pozwolą one na spoko grę w multi? Obecnie na Neo 1mb mam pingi 20-40.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę kwotę 200zł możesz poprzeć jakimś konkretem? bo 600zł to już widziałem od nowego roku :wink: .

 

Witam ,

Multimenda ma już w ofercie 120mb ale cena mnie zabiła 200zł

pozdrawiam

Cena w miarę normalna, u konkurencji taka sama. Tylko już widzę dostępność tej opcji, jak na razie mi nawet 1mb/s nie potrafią zaoferować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Multimenda ma już w ofercie 120mb ale cena mnie zabiła 200zł

pozdrawiam

A ile chcesz płacić za taką prędkość? Cena normalna jak na polskie warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tę kwotę 200zł możesz poprzeć jakimś konkretem? bo 600zł to już widziałem od nowego roku :wink: .

 

 

Cena w miarę normalna, u konkurencji taka sama. Tylko już widzę dostępność tej opcji, jak na razie mi nawet 1mb/s nie potrafią zaoferować.

Tak , dzwoniłem do obiBOKów.Oczywiscie jak to w MMendzie promocja dla nowych klientów , dla starych jeszcze nie ma :razz:

Liczyłem na jakieś pośrednie prędkości , coś na wzór UPC.

A tu kiszka 12 , 20 i 120 odpowiednio w cenach 120 , 150 , 200 , paranoja.

A najbardziej rozwala mnie ten "+" przy prędkościach , on chyba oznacza , że jak zapomnisz o okresie promocyjnym to zapłacisz cenę standardową :lol: , bo innych "korzyści" MM nie oferuje :lol2:

Edytowane przez zawijas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Czy posiadacze neta z MM mogą sprawdzić szybkość łącza?

Ja w tej chwili mam ok 10mb i up 256

Testy robiłem na 3 stronach , oraz tak na próbę zassałem coś z dobreprogramy - 20mb plik wystartował z predkością 2mb a zakończył sciąganie na ok 700kb.

Aktualnie posiadam profit 2mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mni eniechetnie dochodzi do 5 mega przy 6 Mbit łaczu. Ogolnie bardzo srednio..

U mnie bez problemu idzie maksymalnym transferem. W nocy również (8Mb).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...