Skocz do zawartości
luki_pc

Internet Multimedia/Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

Z 24 na 25 listopada była awaria w Szczytnie, Tomaszowie i bodajże w jeszcze jednej miejscowości. Internetu nie było kilkanaście godzin.

Po naprawieniu w godzinach po 23 do po 13 przyspieszono wszystkie (znane mi) łącza do ok 2000 KB/s.

Pewnie jest to w formie rekompensaty. Okaże się w nowym miesiącu.

W zeszłym roku w Szczytnie była promocja na 6Mb+ za 49zl, więc pod koniec listopada 2010 mija okres na wypowiedzenie umowy za 1 msc wypowiedzeniem.

Przyspieszenie netu w tych godzinach może być formą promocji, aby utrzymać dotychczasowych użytkowników z umów Internetu.

 

Ceny z stoiska Multimedia w olsztyńskim markecie:

12 msc

128+, 256+, 512+ 19zł (aktywacja 29zł)

1Mb+ 25zł

2Mb+ 35zł

6Mb+ 49zł

12Mb+ 79zł

20Mb+ 89zł

(od 1 do 20Mb aktywacja 49zł)

Obowiązuje od 1.IX.2010

Edytowane przez Prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Olsztynie też przyspieszyli. Mam wykupioną opcję 2Mb/a, a obecnie leci jak poniżej.

 

Dołączona grafika

 

Zmiana oferty nastąpi prawdopodobnie w lutym przyszłego roku. Ceny podane wyżej obowiązują już dosyć długo.

Edytowane przez honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam te 20mbps i tez net dziala jak kupa - przy czym mniej wiecej tak: z noc.gts.pl przez firefoxa leci 80-120 kilo, a przez managera pobierania przy podziale pliku na pare czesci juz da sie wyciagnac te 600-800 kilo.

ale co z tego, jak jutuba sie nie da w 6 czesciach na raz pobierac i idzie jak krew z nosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną przyspieszenie prędkości obowiązuje od ok 1 godz. w nocy.

Nadal przyspiesza do ok 2000 KB/s.

 

No to się wyjaśniła sprawa nocnego przyspieszenia. MM wprowadziła jakąś promocję dla obecnych abonentów neta.

Od 24:00 do 13:00 przyśpieszają do 20Mb , więcej:

Multimedia Polska przyspiesza Internet... nocą - Multimedia Polska - Media2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny z stoiska Multimedia w olsztyńskim markecie:

12 msc

128+, 256+, 512+ 19zł (aktywacja 29zł)

1Mb+ 25zł

2Mb+ 35zł

6Mb+ 49zł

12Mb+ 79zł

20Mb+ 89zł

(od 1 do 20Mb aktywacja 49zł)

Obowiązuje od 1.IX.2010

To u mnie promocja-69zl/6MB !(dla obecnego abo) Edytowane przez yzihs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się wyjaśniła sprawa nocnego przyspieszenia. MM wprowadziła jakąś promocję dla obecnych abonentów neta.

Od 24:00 do 13:00 przyśpieszają do 20Mb , więcej:

Multimedia Polska przyspiesza Internet... nocą - Multimedia Polska - Media2.pl

 

Te przyspieszenie raz działa, a raz nie. Przez ostatnie kilka dni sprawdzałem około 2a.m. i nic nie przyspieszało. A np teraz leci pełne 20Mb.

Również uważam, że testują infrastrukturę. btw, przynajmniej polsaty sport wrócą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się wyjaśniła sprawa nocnego przyspieszenia. MM wprowadziła jakąś promocję dla obecnych abonentów neta.

Od 24:00 do 13:00 przyśpieszają do 20Mb , więcej:

Multimedia Polska przyspiesza Internet... nocą - Multimedia Polska - Media2.pl

 

Z tego co można zauważyć, poniżej 2 Mb/s, przyspieszenie jest standardowe, czyli podwajane.

Dla wyższego od 2 Mb/s faktycznie przyspiesza do tych 20 Mb/s.

Edytowane przez Prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wyższego od 2 Mb/s faktycznie przyspiesza do tych 20 Mb/s.

i rownego 2Mb/s, chciales powiedziec-bo wyzszy to jest dopiero u nich 6Mb/s Edytowane przez yzihs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz net chodzi jak kupa, a dajcie spokój tydzień frajdy dla czegoś pokroju 56k. Nadal zastanawiam się czy w styczniu nie skoczyć do Vectry i zobaczyć co mi zaoferują...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz net chodzi jak kupa, a dajcie spokój tydzień frajdy dla czegoś pokroju 56k. Nadal zastanawiam się czy w styczniu nie skoczyć do Vectry i zobaczyć co mi zaoferują...

Niby speed testy wychodza ok ale jak chcec cokolwiek sciagnac z HF (nie premium user, dowolna pora dnia) to 1-2kB/sek :mur: a u Was? Edytowane przez yzihs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, to raczej awaria Twojej sieci. :)

Od jakiegos czasu internet nie działa zbyt cudownie, bo u mnie np strony nie 'zaskakuja' od razu, ale u CIebie jest najzwyklejsza awaria i nawet nie ma sensu robic testów prędkości, bo same pingi pokazują fatalną sytuacje z łaczem. ;) I że 100% strat? Jak udało Ci się załadowac te strone? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I że 100% strat? Jak udało Ci się załadowac te strone?

Sory, odwalilem wioche :P - firewall blokowal

Ale cos te ms duuuze

C:\Windows\system32>TRACERT.EXE s333.hotfile.comŚledzenie trasy do s333.hotfile.com [74.120.10.155]z maksymalną liczbą 30 przeskoków:  1     *        *        *     Upłynął limit czasu żądania.  2    30 ms    42 ms    12 ms  host-89-xxx-xx-x.xxxxxxxx.mm.pl [89.xxx.xx.x]  3    31 ms    91 ms    15 ms  xx.xxx.x.xx  4    59 ms    37 ms    12 ms  xx.xxx.x.xx  5    60 ms    42 ms    46 ms  de-cix.eu.iptransit.com [80.81.194.81]  6   174 ms   174 ms   173 ms  204.26.60.86  7   235 ms   222 ms   197 ms  204.26.60.222  8   194 ms   178 ms   175 ms  te2-1-7.dfw.us.iptransit.com [204.26.60.69]  9   198 ms   219 ms   200 ms  204.26.63.174 10   248 ms   281 ms   263 ms  s333.hotfile.com [74.120.10.155]Śledzenie zakończone.C:\Windows\system32>
Edytowane przez yzihs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u mnie promocja-69zl/6MB !(dla obecnego abo)

 

Kolego ciesz się, że tyle ... W Brzesku za 6mb dla odecnego abo 75.99 O.o

Jakaś masakra normalnie, ale mogłem się tego spodziewać skoro miasto jest zacofane to i filia MM ma najgorsze ceny w Polsce.

 

A o planie telefonicznym Wygodny za 49 zł to nawet nie słyszeli...

Edytowane przez Enjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokraczni admini z MM wala sobie w ch.. Teraz z 12 zmienili mi na 6Mbit lacze, takze w porach, gdy lacza sie ogolnie najmniej obciazone.

 

Tez macie problem z wczytywaniem wielu stron?

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego ciesz się, że tyle ... W Brzesku za 6mb dla odecnego abo 75.99 O.o

Jakaś masakra normalnie, ale mogłem się tego spodziewać skoro miasto jest zacofane to i filia MM ma najgorsze ceny w Polsce.

 

A o planie telefonicznym Wygodny za 49 zł to nawet nie słyszeli...

 

W Gdyni dla obecnego abonenta 20mb za 69zł ,12mb 62zł , 120mb za 149zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem z Torunia i od ok 4 dni coś mi się pierniczy z netem (mam oczywiście z multimedi) co ok. 10 min internet jak by łapie zwieche, internet nie działa i co ciekawe nie działa też telefon (mam voip podłączony to tego samego modemu co net) po wybraniu numeru cisza (wykluczam więc że to wina kompa chodź ten jest bardzo leciwy bo 9 letni :P) Czy ktoś ma podobne problemy z netem z multimedi ?

 

Mój net to 1mb.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez pixi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoczyłem dziś do boku. Nie dość że trafiłem na babę, która zawsze wywołuje u mnie furie, to jeszcze oferta jaką mi zaproponowali jako stałemu klientowi mnie rozbroiła.

 

Kablówka cyfra + analogowa + net 2Mb/s - 70 z groszami, pierwszy lepszy z ulicy dostaje to samo - lojalność mah' ass

 

Zawsze była tendencja, że płaciło się kilka groszy mniej, a dostawało się nieco więcej. Poza tym pomińmy kwestie życiowości kablówki cyfrowej i wygody z jej korzystania :mur:.

 

Porównuje ceny samego neta z tym co piszę kolega z Gdyni i łapie się za banie: 20Mb 89, 12Mb 79. O 120Mb to nawet nie słyszeli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...