Skocz do zawartości
luki_pc

Internet Multimedia/Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

Sry za post pod postem.

 

Tak więc byłem w BOKu. Babka ofkoz nie wie nic o żadnej blokadzie, wszystko pięknie chodzi itp. itd. W końcu gdzieś tam zadzwoniła i "ktoś tam" powiedział, że jest problem z jakimś serwerem (?) i nie jest to problem multimedii (?!).

 

Tylko czemu ten problem występuje równo od 16 do 22?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety u mnie jest to samo. Wczoraj torrenty zaskoczyły przed 22, dziś od 17stej nic nie leci. Konnekt znów umarł...

 

eBOK_info@multimedia.pl

Zapraszam <_<

 

 

Wrrrrr. Napisałem takie ładne "pisemko" a tutaj nagle wszystko działa :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufa to co sie dzisiaj dzieje to przesada.

Nie da się w nic pograć po sieci, bo co chwila mnie wywala.

Czekam na odpowiedź. Jeżeli nie dotrze do poniedziałku, to ja dotrę do nich :mur:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie dostałem odpowiedzi, nadal [ciach!]a nie działa

 

i blokuje mi dostęp do serwerów fear/bf2/tdu/aa a nawet zaczęło mi zrywać ftpa...

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie upload to nie istnieje, download rwie mimo, że źródło dobre. Steam co chwile connection lost. Paranoja słowem. Maile do boka pisałem kiedyś i wiem z doświadczenia, że nie ma co się spodziewać odpowiedzi. Jak byłem na miejscu to kobieta mówi, że pierwsze słyszy o takim problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że panowie wyżej również z Olsztyna. Ale czemu jednemu działa dobrze a drugiemu już nie? Mi np konnekt już działa normalnie (no w zasadzie 2 razy może zerwał). Ze steamem jest różnie. Raz działa, raz nie. Torrenty w godzinach popołudniowych chodzą, ale słabo (tak w okolicach ~20kb).

W każdym razie z dnia na dzień jest lepiej, więc poczekam jeszcze trochę. I widzę że do boku można wybrać się tylko po to by zobaczyć się z adminem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też dzisiaj chciałem się dodzwonić, ale jak usłyszałem że jestem 57 w kolejce to odpuściłem...

Może jutro spróbuje, bo do Boku boję się iść (właśnie z podanego wyżej powodu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z Ip dostalem od MM router Thomson SpeedTouch 516 v6 i od poczatku umowy mam to samo ip :/ Probowalem wyłaczac router na noc z pradu ale to nic nie dalo ... dostępu do panelu admina nie mam wogole przy umowie nie podali wiec nawet mac adresu nie moge zmienic :| Wy tez tak macie z routerem ze nie podaja wam danych axx do routera ?

 

Z tyłu routera jest dziurka na np igłe i pisze tam reset boje sie resetowac router bo jak skasuja sie ustawienia to nie wiem czy zniknie login i pass multimediow do panelu admina probowal ktos resetowac ? ;]

 

Moglby mi ktos doradzic czy jest jakas szansa zmienic ip moze telefonicznie ? Na pudelku od nich mam napisane swoje Ip moze mi dali stale Ip sam juz nie wiem ... Umowe zawieralem w Sierpniu 2006

 

Pozdro Wojtek

Edytowane przez Enjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też dzisiaj chciałem się dodzwonić, ale jak usłyszałem że jestem 57 w kolejce to odpuściłem...

Może jutro spróbuje, bo do Boku boję się iść (właśnie z podanego wyżej powodu).

16minut na przełączenie do "techników" a i tak się nie doczekałem....jutro zrobię sajgon w boku :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z Ip dostalem od MM router Thomson SpeedTouch 516 v6 i od poczatku umowy mam to samo ip :/ Probowalem wyłaczac router na noc z pradu ale to nic nie dalo ... dostępu do panelu admina nie mam wogole przy umowie nie podali wiec nawet mac adresu nie moge zmienic :| Wy tez tak macie z routerem ze nie podaja wam danych axx do routera ?

 

Z tyłu routera jest dziurka na np igłe i pisze tam reset boje sie resetowac router bo jak skasuja sie ustawienia to nie wiem czy zniknie login i pass multimediow do panelu admina probowal ktos resetowac ? ;]

 

Moglby mi ktos doradzic czy jest jakas szansa zmienic ip moze telefonicznie ? Na pudelku od nich mam napisane swoje Ip moze mi dali stale Ip sam juz nie wiem ... Umowe zawieralem w Sierpniu 2006

 

Pozdro Wojtek

nie jestem pewien czy dobrze Cie zrozumialem

 

ale skoro posiadasz router i komputer masz wpiety pod niego to zawsze dostaniesz ten sam adres z klasy prywatnej

 

a ip zewnetrzne w mm jest przyznawane do adresu mac modemu/routera/karty sieciowej ( nie jestem pewien )

 

w jaki sposob probujesz sie dostac do routera ?

 

mialem swego czasu mm szajs ale ip zmienialo sie baaardzo rzadko

 

----------------

 

powodzenia leborg hehe

 

widzisz jak sie losy odmienily

Edytowane przez Krzynek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem wbic do panelu admina poprzez adres http://192.168.1.1/

probowalem standardowych ustawien jakie moga byc ustawione za login i hasla ale nie udalo sie wbic ...

 

Zmienialem juz karte sieciowa wiec Ip jest przyznawane do mac adresu routera a tego zmienic sie nie da jesli sie nie ma dostepu do panelu routera

 

Jest jakies wyjscie z tego ? czy musze sie pogodzic z stalym Ip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem wbic do panelu admina poprzez adres http://192.168.1.1/

probowalem standardowych ustawien jakie moga byc ustawione za login i hasla ale nie udalo sie wbic ...

 

Zmienialem juz karte sieciowa wiec Ip jest przyznawane do mac adresu routera a tego zmienic sie nie da jesli sie nie ma dostepu do panelu routera

 

Jest jakies wyjscie z tego ? czy musze sie pogodzic z stalym Ip

jesli ip ktore Tobie przyznaja jest typu zewnetrznego to jest w porzadku

 

podaj dwie pierwsze cyfry adresu to sie zobaczy

 

----------------------------

leborg, ja Ci zle nie zycze i oby problemy minely tak jak sie zaczęly

 

ale jak sam zaczynasz sie przekonywac mialem racje

Edytowane przez Krzynek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest zewnetrzne 87.... i mam je od poczatku kiedy kozystam u nich z neta ...

Koledzy ktorzy maja modemy jakies tam thomsona na usb po rozlaczeniu dostaja nowe ip (prawdopodobnie maja okreslona pule tych Ip,czesto sie powtarzaja) wiec ja nie rozumiem dlaczego jesli wylacze z pradu router to ip dalej jest to samo ...

 

BTW. Moze ktos zna login i pass do routerkow Multimedi :> jakby co PM

 

pzdr

Edytowane przez Enjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po paru dniach kombinowania,wygooglowałem mój problem i w końcu znalazłem userów z takimi sami kłopotami.Przez tydzień czasu walczyłem z kompem,reinstalowałem antywirusa,zmieniałem ustawienia firewalla,resetowałem modem itd.

Do głowy mi nie przyszło,że taki dostawca internetowy jak Multimedia Polska,z którym jestem związany od 5 lat,może robić takie chamskie numery.Sytuacja ma się identycznie jak u Was.

P2P w dzień po prostu nie istnieje,za to po godz.23 nagle zaczyna zasuwać pełną parą.

Zastanawiam się,co w takiej sytuacji możemy zrobić i czy Multimedia w końcu zaprzestanie tych praktyk.Wyślę dzisiaj email do boka .Mam z nimi umowę do grudnia i jeżeli przez tydzień nic się nie zmieni,rozwiążę z nimi umowę.Nie dlatego ,że bez p2p nie mogę żyć/używam sporadycznie/,ale dlatego że nie lubię być oszukiwany.Jestem z Gorzowa Wlkp. więc alternatywą dla MM jest tylko TPSa :) Czytałem jednak na forach,że jakość usług TPSy się poprawiła ,więc tak jak pisałem wyżej,jeżeli MM dalej bedzię kombinować i nabijać ludzi w" butelkę" to przestanę być ich klientem.

Bardzo proszę o kontynuowanie wątku,może ktoś z Was poradzi sobie z tym problemem,lub da radę przekonać MM, że postępują po chamsku.

 

PS.Oczywiście szyfrowanie protokułu i maskowanie nic nie daje.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez ftomekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Torrenty to akurat nie problem:

Dołączona grafika

Zamknięte lecą bezproblemowo (przynajmniej w olsztynie - z tego co gadałem ze znajomymi), gorzej z publicznymi :P

Wczoraj problemów już nie było....dziś też jeszcze nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, grobel, daj screena ok. godziny 17-18, o 12 to i u mnie się kable palą od downloadu :P Poza tym wyłącz DHT ;]

 

olać te torrenty, gorszą rzeczą jest brak połączenia do serwerów popularnych gier, to jest żal

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, grobel, daj screena ok. godziny 17-18, o 12 to i u mnie się kable palą od downloadu :P Poza tym wyłącz DHT ;]

 

olać te torrenty, gorszą rzeczą jest brak połączenia do serwerów popularnych gier, to jest żal

Masz lolu :P ;]]

Dołączona grafika

Ogólnie to bardziej boli mnie steam niż torrenty. No ale steam pracuję wczoraj i dziś wręcz wzorowo!

Najgorsze jest to że zapomniałem hasła do swojego konta na serwerach MM. A żeby je odzyskać trzeba dzwonić na infolinie...:lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez cały wczorajszy dzień nie mogłem nic zarzucić, net chodził jak marzenie. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w przyszłym tygodniu, ale wstępnie rezerwuje sobie czas w środę, żeby iść do BOKu i zrobić tam niewielką apokalipsę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...