Skocz do zawartości
luki_pc

Internet Multimedia/Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

wprowadzam sie wlasnie do mieszkania, w ktorym byla wczesniej telewizja z mm (analog za 49 zl z tego, co mowila wlascicielka)

umowa sie podobno skonczyla, tyle ze w telewizorze ciagle mam 60 kanalow ;]

i teraz pytanie o internet - w teorii obowiazuje mnie ta sama rozpiska, ktora pokazywal Grobel, jako ze tez Olsztyn zamieszkuje.

na stronie mm jest napisane ze paczka tv cyfrowa + net 6 mega za 74zl jest dostepna dla abonentow telewizji analogowej - to znaczy ze co miesiac trzeba wywalic 49zl za analoga i te 74zl za paczke tv cyfr i net? czyli w sumie ~120zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no na nasz region jest to, co pokazywales na zdjeciu - mam te sama rozpiske przy sobie. tylko za nic nie moge z niej wyczytac ile bede placic za net powiedzmy 6 mega i tv w wersji basic..75zl plus 49 za analoga?

jak tak to wole vectre gdzie bede mial szybszy internet w podobnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 75zł to cena za cały pakiet, czyli analog, cyfra w basicu i internet 6Mb+.

Ostatnia tabelka to analog, cyfra w pakiecie komfort i internet. Czyli w przypadku 6Mb 85zł. Przecież jest w nagłówku wszystko wspomniane.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne na co mogę narzekać, to telewizja cyfrowa której jakość jest delikatnie mówiąc kiepska. Mam wrażenie, że niektóre kanały wyglądają lepiej w analogu niż w wersji cyfrowej. A jeden kanał hd w podstawowym pakiecie to już w ogóle kpina.

 

popieram co do TV cyfr. jakość to tragedia :( bo net, tel i analog chodzi bez zarzutów :) i to mnie pociesza :) Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy przejściu na wyższą prędkość nie robią problemów. Przynajmniej u nas na wsi :)

 

Nie do końca jest tak jak mówisz. Możesz to sprawdzić czytając sobie warumki umowy promocyjnej.

Wiem coś na ten temat bo też zainteresowałem się tą promocją. Prędkość możesz zwiększyć ale na warunkach promocji jakie obowiązywały wtedy gdy podpisywałeś umowę promocyjną.Trochę to zagmatwane ale... krótko mówiąc zwiększyć możesz jeżeli np. podpisałeś umowę na aktualną promocję ( ta konkretna działa od prawie miesiąca ) z szybkością 12Mb , wówczas możesz sobie podnieść do 20 lub 120 w innym przypadku nie.

 

Jak ja podpisywałem umowę to ceny były takie:

-12Mb -119zł

-20Mb -149zł

-120Mb-199zł

Mogę przejść na 20 lub 120 Mb ale w cenach które napisałem , nie w tych które obowiązują w nowej promocji.

Moja promocja kończy się z końcem lutego i PH zapewnił mnie , że od marca 120Mb dostanę w niższej cenie niż teraz ( czyli 149zł )- Jak będzie zobaczymy ile w tym prawdy.

Na pewno wrócę do tematu i napiszę co mi zaproponowała.

I jeszcze jedno , przy moim 12Mb jak ściągam coś z Rapida idzie mi tak od 2,5Mb/s i spada do 1,8Mb/s przy partach po 200Mb czyli szybciej niż w umowie bo 12Mb daje jakieś 1,5Mb/s. Nie wiem jak mają rozwiązane to abym miał net o prędkości na którą podpisałem umowę ale w rzeczywistosci jest nieco szybszy , szczególnie gdy odpalam kilka plików na raz. Myślę , że robią to programowo , choć nie posiadam żadnej wiedzy w tym temacie.Oczywiscie , że nie zawsze idzie z taką prędkością , czasami wolniej nawet spada do 800Kb/s ale cóż , nik nie powiedział , że prędkość będzie stała i maksymalna - tu ma znaczenie wiele czynników.

Lokalizacja Gdynia

Pozdrawiam MS

Edytowane przez zawijas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło zadzwonić na infolinie. Obecnie siedzę po uszy w promocji 6mb(8mb) i dopiero w marcu jak skończy się umowa mogę przeskoczyć na wyższą prędkość. Bym się bardziej miotał, ale Pani od razu zaznaczyła że dla mojej lokalizacji 6/8 to max. Więc sobie odpuszczam.

 

Też macie takie przymuły koło 20-21? W życiu się z czymś takim nie spotkałem. Normalnie net zwalnia do 30kB/s

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie można jej zwiększyć tak jak w vectrze, w grę wchodzi tylko zmiana pakietu na odpowiednio wyższy (chociaż i tak sensowny upload zaczyna się dopiero przy 120mb :lol: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w MM wyglada sprawa predkosci wysylania, mozna ja jakos sensownie zwiekszyc czy tylko zmiana na pakietu wchodzi w rachube ?

 

Mozliwość istnieje... ale czy sensowna to nie wiem. Na pewno kosztowna

Można przejść na pakiet biznes o ile prowadzisz działalność.

Przykładowo dla domu net 20mb ma upload 1mb a dla biznesu 2mb. Zresztą dla biznesu up 1mb jest w prędkościach od 2 do 12mb. Niestety dla biznesu nie jest oferowana prędkość 120mb.

Reasumując pozostaje 120mb w cenie wiadomo jakiej.

Pozdrawiam MS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłęm pare dni temu do MM z pytaniem o warunki przedłuzenia umowy. 6 mega zaproponowano mi za 69 zł czyli drożej niz mam obecnie. Z rozwiazaniem umowy mam czas do konca miesiąca zas aktualna umowe promocyjna mam do 25 listopada. Ciekawe, czy obudza sie z pore i dadza fajna oferte jeszcze w tym miesiacu ;)

 

ps. net z MM to taki internet dla rodziny. Raczej nie doczekamy sie konkretnych predkosci wysylania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. net z MM to taki internet dla rodziny. Raczej nie doczekamy sie konkretnych predkosci wysylania ;)

30kB/sek to zenujaca predkosc

Zadzwoniłęm pare dni temu do MM z pytaniem o warunki przedłuzenia umowy. 6 mega zaproponowano mi za 69 zł czyli drożej niz mam obecnie.

Jakos drogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś zadzwoniła do mnie Pani i poinformowała mnie ze w tym miesiącu kończy się umowa dokładnie 30-go i przedstawiała mi to samo co Jackowi te same warunki tyle ze powiedziała ze ta promocja jest do 25-tego tego miesiąca wiec zobaczymy czy 26-go coś nowego zaproponują

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grobel, ten internet 12 megowy w obecnej cenie zaoferowali Tobie tuz przed zakonczeniem aktualnej umowy promocyjnej? Tzn czy miales jeszcze mozliwosc rozwiazania umowy..?

 

Zadzwoniła dzis do mnie kobietka z BOk i zaoferowała 6 mega za 67 zł, 12M za ok 10 zł wiecej i 20 chyba za 87 zł... Coz :) Oczywiscie oferowała mi to wraz z telefonem domowym..parokrotnie, gdy juz na poczatku powiedziałem, ze jest mi to zbedne. Wspomniala o internecie mobilnym...to samo.. Jesli tak sprawy sie maja, to chyba podziekuje MM i przejde do ERY. Znajomy ze szczytna ma 6 mega z ery i jest bardzo zadowolony no i ma upload 1Mbit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grobel, ten internet 12 megowy w obecnej cenie zaoferowali Tobie tuz przed zakonczeniem aktualnej umowy promocyjnej? Tzn czy miales jeszcze mozliwosc rozwiazania umowy..?

 

Zadzwoniła dzis do mnie kobietka z BOk i zaoferowała 6 mega za 67 zł, 12M za ok 10 zł wiecej i 20 chyba za 87 zł... Coz :) Oczywiscie oferowała mi to wraz z telefonem domowym..parokrotnie, gdy juz na poczatku powiedziałem, ze jest mi to zbedne. Wspomniala o internecie mobilnym...to samo.. Jesli tak sprawy sie maja, to chyba podziekuje MM i przejde do ERY. Znajomy ze szczytna ma 6 mega z ery i jest bardzo zadowolony no i ma upload 1Mbit...

 

moze i tak, ale przy kazdym operatorze BSA doplacasz za sama linie, te 20 pare zlotych, wiec i tak wychodzi na to samo lub bardzo podobnie

Edytowane przez krzynek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorka zapomniałem tu napisać :( mam nadzieje ze wybaczycie :)

 

a więc sprawa ma się tak dzwoniłem do BOK sam pod koniec października i kolejna konsultantka mi mówi:" że umowę mam do końca listopada"

więc ja się mocno zdziwiłem i powiedziałem:" że jej koleżanka z BOK mówiła ze do końca października a teraz dowiaduje się do końca listopada" wiec pani oczywiście tez zaskoczona mówi mi żebym udał się do Biura Obsługi w Kalisz wiec akurat posłałem mamę i wszystkiego się dowiedziała "umowa faktycznie jest do końca listopada, nową umowę mam w domu :)

mało tego nowe ceny (bo rezygnuje z Telefonu i DTV-ki) podobno te ceny top dlatego ze jestem tak długo abonentem MM - Ciekawe ;)

 

2Mbps za 47.99zł | 6Mbps za 62zł | 12Mbps za 71zł | 20Mbps za 80zł | 120Mbps za 134zł|

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grobel, ten internet 12 megowy w obecnej cenie zaoferowali Tobie tuz przed zakonczeniem aktualnej umowy promocyjnej? Tzn czy miales jeszcze mozliwosc rozwiazania umowy..?

 

Miesiąc przed zakończeniem umowy poszedłem wypytać co aktualnie oferują i mi to zaproponowali.

Ogólnie to w mieście obowiązuje chyba ten cennik który wrzucałem 2 strony temu, taki przynajmniej wisi w olsztyńskich bokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś roku temu żałowałem, że nie mogą u mnie świadczyć nawet 1mb..., wtedy 6mb(8mb praktycznie przez cała noc i trochę dnia), wycenili na 59zł z możliwością negocjacji jeżeli miało się inne usługi u nich. Teraz widzę, że nie dość, że podnieśli cenę 6mb, to w tp mnie taniej opcja 20mb wychodzi. Sytuacja dostępności oczywiście się nie zmieniła.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyłapał jakiegoś speed boosta dzisiaj? Bo ja korzystając z zamkniętego trackera ściągnąłem 700mb w 10 minut, średnia prędkość przelotu 1,2MB/s :blink: Na speed tesćie moje 2Mb udawało 6Mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie leci 1 MB/s, również opcja 2 MB. Może jakaś promocja na święta :lol2:

 

Fajnie macie. Ja mam niby 12mb a na speedtest wyszło down 377kbps i up 877kbps.

Janosikowa promocja "bogatemu" zabierają i dają "biednemu" - czytaj ten co ma szybkie łącze traci , a ten z wolniejszym zyskuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...