Skocz do zawartości
luki_pc

Internet Multimedia/Vectra

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie (promocja Mocne uderzenie - edycja 2 - 512 kb/s za 25 zł, niby bez limitów) net straaasznie zwolnił. Od 3 dni jest masakra. Transfer z http idzie ok. 5 KB/s (nawet plik testowy z serwera multimedii z taką samą prędkością). Pingi podskoczyły do 250 (chociaż od samego początku pozostawiały dużo do życzenia, normalnie pograć dało się tylko od godz. 10 do 15, wieczorem brak słów). Neta mam niby bez limitów, w umowie też brak wzmianki o takowych a net zwolnił jakbym ten limit przekroczył. Dziwne bo w tym "okresie rozliczeniowym" pociągnąłem z p2p jedynie 200 MB... U was też tak jest? Conajmniej dziwnie to wygląda, gdy na google wchodze 30 sekund a 3 z 4 pakietów podczas pingowania wp w ogóle nie wraca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...płacąc przy tym kupe kasy.

 

Coś tam wyczytałem na stronie, że przy 512 (bez promocji) jest limit 15 GB... Idąć innym tropem - okres rozliczeniowy zaczyna się od 1 dnia miesiąca czy od dnia podpisania umowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. 2mbity bez limitu. Od 3 dni w ciagu dnia NIE DA sie uzywac netu.

Dopiero tak kolo 21-22 dziala tak jak powinno. Co dziwne nie jest tak samow calej polsce:) Wklejcie routa do onetu czy wp.pl z dania swojego. U mnie wygladalo to dzisiaj tak:

 

Trasa śledzenia do onet.pl [213.180.130.200]

przewyższa maksymalną liczbę przeskoków 30

1 207 ms 192 ms 189 ms 10.156.0.1

2 1098 ms 1420 ms 1156 ms host-217-172-225-205.gdynia.mm.pl [217.172.225.205]

3 1654 ms 1476 ms 1595 ms host-217-172-225-241.gdynia.mm.pl [217.172.225.241]

 

Przez nich sie znowu nie wyspie, mialem do wykonania robote w ciagu dnia na serwerze i nie moglem nic zrobic. Mam jeszcze z godzine pracy a budzik ustawiony na 6.00 :plom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rzeczach materialnych (sweter, golarka) jest tak, że jak nie spełniają warunków (nie mają polskiej instrukcji, psują się, a sprzedawca nie naprawia) to albo ma sprzedawca nam zwrócić pieniądze, albo naprawić sprzęt.

 

Z Internetem powinno być tak samo (chyba ;) )

Edytowane przez Xanagaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno: Multimedia leci w chu..., nowy klient za 512 płaci 55zł, stary 65zł. Nowy za megabit płaci 70zł, stary 85, chyba ich poje.... Dobrze, że tak nie ma w telefonach komórkowych, bo co koniec umowy do innej sieci bym przechodził.

Edytowane przez Xanagaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze to tak jest ze nowy użytkownik multimedii ma taniej ?? Pozory mylą. Pytałem sie w mm jak to jest. I oni mi powiedzieli, że dla nowych użytkowników są wręcz śmieszne limity bo wynoszące podobno tylko 5GB, a dla starych 15. Więc nie narzekajcie panowie, u mnie jest wszystko w miare ok. Choć nie powiem że pingi mogłyby być czasem lepsze (mam 512mbit)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie idzie max (128kb/s) , zmieniam teraz na opcje 512 lub 1024... dlatego chcialbym zasiegnac rady co lepsze ;) czy na 1mb naprawde da sie tyle wyciagnac? ;) czy lepiej 512 ? bo i tak wiecej nie pojdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoncie do BOKu. U mnie w ciagu kwadransu naprawili. Moze dali wszystkich limit.. jakis blad w systemie czy cos takiego. Ja mam 2mbit + zniesienie limitu. Sprawdzcie pinga i transfer. U mnie ping byl 14ms do wp.pl a transwer po 3KB. Obsluga jest bardzo mila i kompetentna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkim nie dali bo mam juz possane 50gb w tym miechu, a torrenty nadal leca po 25-30kb ;>

 

Ale musze przyznac ze przesiadka na 1mb zaczyna mnie kusic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi powiedziano, że tydzień... 9 dni minęło i nie aktywowali :/. Zadzwoniłem do miejscowej siedziby i kazali mi modem odłączyć od prądu a następnie podłączyć i wtedy już miałem full prędkość i P2P działało, więc jeżeli po tygodniu nic się nie zmieni odłącz i podłącz modem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie podpisalem umowe na 2 lata 1mb+ ^_^ .

 

ile mam czekac na aktywowanie? pani w boku mowila ze cos kolo tygodnia ;) ale jak to jest w praktyce?

Bez urazy, ale podpisywanie umowy na dwa lata to glupota. Za rok pewnie bedzie taniej i szybciej, a Ty bedziesz dalej tkwił na tym 1mb....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tam ma, że potrzeba dość długiego czasu aby jakakolwiek zawartość strony się załadowała od momentu wpisania jej adresu i naciśnięciu enter? Chodzi o to, że jak już na tej stronie jestem to chodzi dość szybko, dostananie się na daną stronę trwa znacznie dłużej.

 

Chociaż teraz również poruszanie się po stronach "trochę" zamula...

Edytowane przez Xanagaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale musze przyznac ze przesiadka na 1mb zaczyna mnie kusic....

to zmień na 1mbit :P

 

ja mam od miesiaca i jakoś nie mógłbym sie już przyzwyczaić to niższych prędkosci..eh a jesze do lipca

tłukłem się na 128 kbit i jakoś żyłem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze przez to przedluzylbym umowe do stycznia 2008... To niemiłe, zwlaszcza ze moge miec 6mb za 150ziko bez limitów. Dlatego albo wytrzymuje do wakacji, albo mecze sie kolejny rok ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...