Skocz do zawartości
grz

Obudowa Enermax Cs-335ta

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem prawdopodobnie się opłaca. Przyzwoite wymiary (do typowych zastosowań nie powinno zabraknąć miejsca), dobry dostęp do gniazd na przedzie, otwory do zasysania powietrza z przodu. Stal co prawda 0,7mm ale za tę cenę to chyba niźle

Martwiłyby mnie trochę wiatraki - tylko jedna 120 mozliwa do zamontowania i oprócz tego dwie 80 (z tyłu?/z przodu? - nie wiem nie znam niemieckiego) - z boku jest miejsce na wiatrak, ale tylko 80 i chyba w nieco dziwnym miejscu.

Czy mozna w niej zamontować więcej niż jeden napęd 5,25? Pewnie to niebieskie cholerstwo z przodu można wywalić, bo jak nie to cała konstrukcja byłaby lekko bezsensowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popraw link bo wychodzą bzdury.

Rzuciłem okiem na recenzje - dodatkowe plusy - kontroler obrotów wentylatorów wraz z termometrem (gorszy od typowych panelowych jak twierdzi autor, ale jest) i solidna rama (nieco gorzej z blachami, jeśli dobrze zrozumiałem). Nie znalazłem wagi całości - także mogłaby coś powiedzieć o solidności konstrukcji.

Dodatkowe minusy - dość tandetny wygląd plastików (zdaniem autora recki, ale to rzecz gustu), niezbyt wygodny montaż napędów i problemy ze sposobem montazu płyty głównej (temu ostatniemu przyglądnął bym się dokładniej, bo pisze coś o odcinaniu piła :? , co nie brzmi za dobrze).

Mimo to ciągle uważam, że za stówkę (rozumiem, że bez zasilacza), nic lepszego (chyba, że używanego) nie kupisz. Chyba, że masz do dyspozycji 300 lub więcej, wtedy warto się poważnie zastanowić nad czymś innym.

Aczkolwiek na angela.pl masz np. chiefteca matrixa za 220 zł (tylko tu znowu dwie 80, tym razem z przodu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...