Skocz do zawartości
ExcaliburPL

Grafika - Jaka Wydajna I Najcichsza ?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam P4 3GHZ 1204 RAM i GF5600XT na AGP.

Kupiłem go dwa lata temu kosztował majątek. Wszystkie podzespoły są nawet dzisiaj na dobrym poziome ale grafika juz mi nie wystarcza.

Zagrałem w Age of Empire 3 i Call of Duty 2 (demo) i musiałem detale ustawić na LOW.

 

Dodam że nienawidzę hałasu z kompa. :mur:

 

Prosze Was o radę co kupić aby wspomniane gry pociągnęły na najwyższych ustawieniach a karta podczas pracy nie zagłuszała gry :-P .

Edytowane przez ExcaliburPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ile masz kasy ?

1705658[/snapback]

Jak lodu :razz:. Jasne że nie strzelam w karty powyżej 1000 zł. :-P

 

Kasa mniej ważna potem się zastanowię nad żródłem finansowania. Najpierw chcę coś wybrać bo Call of Duty 2 już za kilka dni będzie !!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6800le modowalna na 12p/6v za około 600 zeta z allegro ;)

 

// sorki za blad z potokami, pisalem post zanim napilem sie kawy :)

dzieki dla Foresta Kila Zbila, ze mnie uswiadomil ;]

Edytowane przez mkl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapphire X800GTO z pasywnym chlodzeniem (taki duzy radiator). 12 potokow, a do tego rewelacyjnie sie kreci mimo pasywa, po OC dogania nawet X800XL. Ten GTO kostuje chyba cos kolo 800zł, albo i mniej, nie pamietam. 6800LE ma niestety aktywne chlodzonko.

 

http://www.nvision.pl/content.php?article.70.2

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Umieścilem tego posta w innym temacie ale tam bez odzewu.

 

Mam pytanko odnośnie tych kart (660GT na AGP).

Zamierzam zmienić z GF 4Ti 4800SE Gainwarda na 6600GT, tylko nie wiem czy Gigabyte czy Gainward. Chodzi o modele: Gigabyte - GeForce 6600GT Gigabyte GV-N66T128VP 128MB VIVO/DVI BOX (AGP) i Gainward - GeForce 6600GT Gainward Ultra/1960 XP "GS" (AGP).

 

Pytanie moje:

1. Czy Gainward również ma 1.6ns pamiątki? bo różnie piszą.

2. jest różnica w wydajności i cenie, ale czy znaczna?

3. Którą wybrać? (argument ciszy nieważny )

 

Kiedys chciałem 4Ti GS ale zbrakło kasy. Obecnie przychylniej patrze również na GS, ale proszę o poradę, bo to nie wydanie 300 zeta tylko sumka już poważniejsza i szkoda utopić

 

Dodam, że zmieniam zasiłke na jakąś 400W bo chce rozbudować kompa.

dzieki za odpowiedź

 

pozdro

Qvasiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu bym kupil ''Sapphire X700Pro 128MB 128bit''

Świetna grafa miałem ją u siebie przez dzien, kumpel mi pozyczyl, stary na tej grafie cięzko by bylo zeby ci coś nie poszlo. Ale polecam też 6200 (128/128) zwyklego, przerabiasz go na prawie 6600GT i ci śmiga wszystko. Chyba ze masz na tyle kasy to kup 6800 albo 7800 tu nie ma gry zeby ci coś nie poszlo na maxa!!! A zapomnialem ten X700 pro ma 2ns pamięci!!! A to naprawde dobre. Tu masz linka jak chcesz obejzeć : http://proline.pl/shop.php?prodid=5341505f...f3132385f313238

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...