Skocz do zawartości
FumFel_20

Program Do Robienia Partycji

Rekomendowane odpowiedzi

jezeli nie w temacie o linuxie, to:

istnieja takie linuxy ktore mieszcza sie na 1CD (np knoppix), po wlozeniu takiego cd system sam sie bootuje (zazwyczaj do trybu graficznego) i wtedy wlaczamy konsolke w takim trybie wpisujemy sobie fdisk /dev/hda lub hdb lub hdc lub hdd (w zaleznosci od tego jak podlaczony jest dysk) uruchamia sie programik pisesz h (help) [enter] i masz liste dostepych mozliwosci, pozniej juz tylko ustawiasz partycje (ew format) i to by bylo na tyle

 

edit:

 

ktoras z opcji wyswietla mozliwe do zrobienia partycje (jest ich chyba z 80) wiec mozliwe iz da sie zrobic ta ktora potrzebujesz, sam nie szukalem nigdy takiego typu wiec nie wiem czy na pewno jest (ew. sprawdze ale to jutro)

Edytowane przez inesian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

pomóżcie jezeli mozecie!!!

uzylem Partition Manager 6 zeby z partycji D dodac miejsca do partycji E. Wszystko bylo ok do momoentu kiedy chcialo dodac miejsce do E. Wyskoczyl mi komunikat ze oartycja jest uzywana. A wszystko bylo wylaczone, wiec dalem anuluj. I patrze na partycje D a tam nic nie ma jak po formacie :////. Jest napisane ze dysk jest zajety jak wczesniej ale nie ma zadnych plikow. Jak te pliki przywrocic jezeli sie da. balagam pomozcie!!!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...