Skocz do zawartości
greg0ry

Microstar K8n Neo3-f

Rekomendowane odpowiedzi

dokładny opis płyty http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17499

czy ktoś ma jakieś doświadczenie co do tej płyty? bede chciał włożyć do niej Semprona 2800 i trochę podkręcić :) zainwestować w tą płytę czy poszukać czegoś innego??jeśli tak to doradzicie co ??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ją i Seprona 2800+ 64b i jeśli chcesz nan niej kręcić to nie uzyskasz z tym procem zbyt dużo u mnie max.HTT=290Mhz. więc proc 2320Mhz. i nic więcej nie dam rady wycisnąć. Brak zmiany napięć redzenia procesora dal sempronów poniżej 3000+ podkręcanie z poziomu tylko windowsa clockgnem płyta nie startuje z HTT>230Mhz. a w windowsie można ustawić 290Mhz. i wszystko działa jak trzeba, dziwne.Ogólnie trzeba zmienić wiatraczek na niebieskiego zalmana(tak jest u mnie) i najlepiej kupić do niego Semprona 3000+ (zmiana napięcia cpu).

Acha AGR to tak naprawde 2 slkejone Pci czyli AGPX1, tragedia z moim konfigiem

Geforcem 256 tylko 3100Pkt. w 3Dmarku2001.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ją i Seprona 2800+ 64b i jeśli chcesz nan niej kręcić to nie uzyskasz z tym procem zbyt dużo u mnie max.HTT=290Mhz. więc proc 2320Mhz. i nic więcej nie dam rady wycisnąć. Brak zmiany napięć redzenia procesora dal sempronów poniżej 3000+ podkręcanie z poziomu tylko windowsa clockgnem płyta nie startuje z HTT>230Mhz. a w windowsie można ustawić 290Mhz. i wszystko działa jak trzeba, dziwne.Ogólnie trzeba zmienić wiatraczek na niebieskiego zalmana(tak jest u mnie) i najlepiej kupić do niego Semprona 3000+ (zmiana napięcia cpu).

Acha AGR to tak naprawde 2 slkejone Pci czyli AGPX1, tragedia z moim konfigiem

Geforcem 256 tylko 3100Pkt. w 3Dmarku2001.

1708069[/snapback]

jak na GeForce'a 256 to nawet za dobrze :lol:

Jak narazie jedyna płyta z pełnowydajnym AGP i PCIe w jednym to AsRock 939dual-SATA2 (250zł)

i do niej ewentualnie Sempron 3000+ S939 (320zł) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość <account_deleted>

@grayman: Jaki masz HDD - SATA, czy ATA chodzi mi o to, czy nie ma problemów z SATA przy OC.

 

GF256 to zabytek, więc jeśli chodzi na AGR, to znaczy że MSI dało ciała w opisie MB. Twierdzą, że tylko 'specjalne' modele kart mogą na tym działać i nawet dają listę kompatybilnych modeli :blink: I nie ma tam GF256 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dysk na SATA ale podłączony do portu 3. Tylko SATA 3 i 4 są blokowane i obsługiwane przez chipset 1i2 sa obsługiwane chyba przez marwela i nie mają blokady więc tragedia i nie da się podkręcać zbytnio (nie próbowałem powyżej 230Mhz(HTT) bo bałem się o dane) spróbuje teraz zrobić vdimm mod tak około 3.3V i zastanawiam się czy ciągnąć go z lini 3.3V z zasilania czy jakoś inaczej(moje BH-5 chce papu, narazie 2.85V i tylko 216MHZ.).Acha nie widział ktoś zmodowanych biosów do tej płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...