Skocz do zawartości
crusader

Dźwięki I Inne Upiekszacze Do Windy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moze to troche dziwne ale gdy odpalam windowsa chcialbym uslyszec jakis naprawde przyjemny dzwiek, ktory odrazu zacheci mnie do jakiejs lepszej pracy przy kompie :)

W kazdym razie jakbyscie tego nie zrozumieli mam pytanie:

Czy znacie jakies stronki ze zbiorem dzwiekow do windowsa (np. startup lub shutdown sounds) a takze te posiadajace jakies tematy czy visual style ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Moze to troche dziwne ale gdy odpalam windowsa chcialbym uslyszec jakis naprawde przyjemny dzwiek, ktory odrazu zacheci mnie do jakiejs lepszej pracy przy kompie :)

[...]

1709060[/snapback]

Ostatnio spotkałem w necie kilka ciekawych dźwięków. Parę z nich, jak nic pasowaloby do twoich wymagań.

Na przykład dźwięk takiego pierdzącego łosia, podczas stosunku z koyotem. Polecam na odpał systema :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@reed z przyjemnoscia poslucham :D

 

Dalej czekam na konkretne linki... i ciekawe pomysly ;)

 

Niezly pomyls zeby z kłeja ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ale tam waveow nie ma zadnych :/

Chyba zeby przekonwertowac cos

Edytowane przez crusader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://66.249.85.104/search?hl=pl&q=window...aj+w+Google&lr=

 

Na co drugiej stronie znajdziesz schematy dźwiękowe i nie tylko. Trochę chęci :)

 

Edit:

Jak to nie ma w Q3 plików WAV? A na czym niby chodzi? PK3 to zwykły ZIP, wchodzisz do środka i masz litanię plików. Polecam katalogi: Music i Sound. Wszystko w Wav.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwięki w systemie jakoś mi przeszkadzają a nie pomagają, natomiast trochę bawiłem się w moding desktopu i mogę polecić parę linków: zacznij od pimpmydesk.org, samurize.hslab.pl, zerknij też na deviantART oraz na customize.org. Oczywiście odwiedz tutejszy topic "Moding desktopu", no i standardowo nie zapomnij o googlach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...