Skocz do zawartości
Santi

Zmiana Chlodzenia Na 9800pro Aiw

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zamiar zmienic chlodzenie na radeonie 9800Pro All In Wonder, a nie chce kupowac zadnego coolera w "ciemno". Najchetniej wzialbym pentagrama XC-80 AlCu tylko nie jestem pewien czy bedzie pasowac poniewaz na karcie zamontowany jest tuner TV.

Dołączona grafika

Jezeli ktos wymienial chlodzenie na w/w karcie to niech podzieli sie swoimi doswiadczeniami :) Z gory thx za wszystkie udzielone informacje potrzebne do wyboru odpowiedniego chlodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy ten silencer bedzie pasowal...

duzo ten tuner wystaje? przydalo by sie zdjecie z "profilu"

1711956[/snapback]

Mam tylko takie zdjecie z profilu porownujace zwyklego radka 9800Pro i AIW. Radiator wystaje jakies 2mm ponad tuner.

Dołączona grafika

 

Podobno te silencery zabijają radeony, trzeba zabezpieczyc na karcie wystające części tak aby żadnych spięć nie było.

1712351[/snapback]

Dlatego sklanialbym sie do monatzu XC-80 tylko na razie nie mam mozliwosci sprawdzenia czy bedzie pasowal.

 

UPDATE

Zastanawialem sie tez nad montazem Zalmana ZM-OP1 na stary radiator.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupilem dzisiaj XC-80 AlCu z mozliwoscia zwrocenia jakby nie pasowal. Na szczescie okazalo sie, ze pasuje i tuner nie przeszkadza w montazu chlodzenia :) W Ati Tray Tools rdzen bez artefaktow poszedl na 412MHz, a pamieci na 368MHz ;) Mysle, ze ustawienia 405/360 w zupelnosci mi wystarcza i beda w pelni stabilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...