Skocz do zawartości
muha007

Nowe/stare Kości Ram, Komputer Ich Nie Widzi!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem. Otoz, posiadam komputer PC 1GHz Celeron, pamiec 512Mb (1 kosć - obustronne, mag. 133MHz).

W łapki wpadły mi ostatnio dwie kosci po 128Mb (133).

Dzisiaj chcialem je zamontowac i.... tu sie opowiesc zaczyna:

Moja plyta g. ma 3 gniazda, w jednym siedzi kosc 512 a w pozostalych dwoch umiescilem te kosci po 128. Niestety juz z poziomu BIOSa widzi tylko 512, wlasciwosci komputera takze, no i EVERST takze widzi tylko 512MB.

Postanowilem sprawdzac kosci pokolei, najpierw odpalilem na jednej 128MB - wykryl i wszystko bylo OK, nastepnie dolozylem kolejna 128 i takze bylo si. Jednak gdy dorzucilem te 3 kosc (czyli moje stare 512), bios itp. znow pokazuja tylko moje 512Mb. Co to ma znaczyć?!!?!

 

 

Prosze o pomoc!!!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...