Skocz do zawartości
pepekin

czy Da Rade ????

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kumpel ma problem czy da rade podkrecic cele 533 ?

Zmień magistralę z 66MHz nz 100MHz. Da Ci to 800Mhz na zegarze, ale muszisz mieć odpowiednią płytę (patrz niżej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gr00bY Mazur"]

"]Jasne ze sie da...

Podkrecic sie da nawet pralke albo sokowirowke... A co to sokowirowka?

Fajnie brzmi  :twisted:

Buahahahaha - co to sokowirówka - niezłe -LOL

Nie wiecie co to sokowirówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ale nie wiadomo najważniejszego. Co to jest za celek , I czy II . Bo jak I to za przeproszeniem wielkie <span style="color:red;">[ciach!]</span>o da się z niego wykręcić (może fsb 75 ale nawet na to bym nie liczył) . jak II to spokojnie 800 MHz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ale nie wiadomo najważniejszego. Co to jest za celek , I czy II . Bo jak I to za przeproszeniem wielkie <span style="color:red;">[ciach!]</span>o da się z niego wykręcić (może fsb 75 ale nawet na to bym nie liczył) . jak II to spokojnie 800 MHz.

A jak myslisz ?

Widziales kiedys celka z mnoznikiem 5,33 ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary zero problemu!!sam mam CelkaII 533 i spoko chodzi na 800 bez zmiany napiecia ale trzeba miec dobre chlodzenie :evil: jesli chodzi o to ile da sie z niego wycisnac tio u mnie plytka wstaje na 1GHz ale ja nie mam zmiany napiecia w swojej plycie wiec klapa nawet logo windy sie nie pojawia tylko do biosu mozna wejsc :lol: jesli masz zmiane napiecia i dasz mu ostro w dupe (1,85V) tio mozna nawet wykrecic FSB 133MHz ale trzeba miec naprawde niezle chlodzenie :wink: :arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh ale nie wiadomo najważniejszego. Co to jest za celek , I czy II . Bo jak I to za przeproszeniem wielkie <span style="color:red;">[ciach!]</span>o da się z niego wykręcić (może fsb 75 ale nawet na to bym nie liczył) . jak II to spokojnie 800 MHz.

A jak myslisz ?

Widziales kiedys celka z mnoznikiem 5,33 ? :P

Stary weź przestań napierdalać tyle postów bo się słabo robi jak je czytam. Teraz to już wogóle nie skumałem o co ci chodzi. Nie wiem kup se kalkulator albo użyj windowsowego i sprawdź mnożnik cela 533 , bo chyba zapomniałeś ,że to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o kiedyś chodziło na fsb 66. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celek II = coppermine kumasz ????

A I to to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o co było wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celek II = coppermine  kumasz ????

A I to to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o co było wcześniej.

Wydawalo mi sie ze cooperminy mialy FSB na 100 mhz.

Co o tym sadzisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celek II = coppermine  kumasz ????

A I to to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o co było wcześniej.

Wydawalo mi sie ze cooperminy mialy FSB na 100 mhz.

Co o tym sadzisz ?

No comment.

Widze ,ze sie znasz na sprzęcie jak <span style="color:red;">[ciach!]</span>. Wogóle jesteś mastah jakich mało.

Miłej lektóry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celek II = coppermine  kumasz ????

A I to to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o co było wcześniej.

Wydawalo mi sie ze cooperminy mialy FSB na 100 mhz.

Co o tym sadzisz ?

To ja Ci napiszę co o tym sądzę. Bredzisz głupoty, nie znasz się na niczym, a walisz posty które w 99% nadają się na śmietnik.

Celrony 533 były dwa rodzaje jeden stary w obudowie PGA, a drugi nowy FCPGA z SSE (coopermine) oba z magistralą 66MHz. Coopermine jest de facto trzecią generacją celków (pierwsze były bez cache L2 - miały 266 i 300MHz) czwartą generacją były celki z FSB 100MHZ (800 i więcej) piątą Tualatiny, a szostą są Willamete.

Intel nazywał je po prostu Celeronami i już (czasem z literką "A") dopiero najnowszy będzie się chyba nazywał "Celeron 4"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celek II = coppermine  kumasz ????

A I to to <span style="color:red;">[ciach!]</span>o co było wcześniej.

Wydawalo mi sie ze cooperminy mialy FSB na 100 mhz.

Co o tym sadzisz ?

To ja Ci napiszę co o tym sądzę. Bredzisz głupoty, nie znasz się na niczym, a walisz posty które w 99% nadają się na śmietnik.

Celrony 533 były dwa rodzaje jeden stary w obudowie PGA, a drugi nowy FCPGA z SSE (coopermine) oba z magistralą 66MHz. Coopermine jest de facto trzecią generacją celków (pierwsze były bez cache L2 - miały 266 i 300MHz) czwartą generacją były celki z FSB 100MHZ (800 i więcej) piątą Tualatiny, a szostą są Willamete.

Intel nazywał je po prostu Celeronami i już (czasem z literką "A") dopiero najnowszy będzie się chyba nazywał "Celeron 4"

Nie wiedzialem, ze willamate jest 6 wcieleniem celerona. A poza tym tak mniej wiecej mialem to poukladane jak to opisales ale myslem, ze 800=8x100 to jest copermine. I tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jednak sie nie mylilem :P

Jest 8x100 copermine.

http://www.in4.pl/recenzje/oznaczenia_proc...sorow/index.htm

Kurcze ale Magellan z ciebie albo raczej Kolub :P . To że jest c800 copermine wiadomo jest od roku. LOL i to jeszcze na fsb 100 hehehe

Widze ,ze celerony dla ciebie istnieją tylko od wersji Tualatin.

Przyjemnych poszukiwań ,może odkryjesz jeszcze jakiś nie znany procek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jednak sie nie mylilem :P

Jest 8x100 copermine.

http://www.in4.pl/recenzje/oznaczenia_proc...sorow/index.htm

Kurcze ale Magellan z ciebie albo raczej Kolub :P . To że jest c800 copermine wiadomo jest od roku. LOL i to jeszcze na fsb 100 hehehe

Widze ,ze celerony dla ciebie istnieją tylko od wersji Tualatin.

Przyjemnych poszukiwań ,może odkryjesz jeszcze jakiś nie znany procek :P

Taaa.... niedługo odkryje na przykład, że PIII coopermine wcale nie miały ścierzek na miedzi, albo, że były produkowane z magistralą 100 i 133MHz. Jest jeszcze wiele do okrycia. Ale ja mam prośbę jak już odkryjesz wszystkie takie historie to zamieść je w jednym - tak aby nie męczyć czytelników tego forum, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jednak sie nie mylilem :P

Jest 8x100 copermine.

http://www.in4.pl/recenzje/oznaczenia_proc...sorow/index.htm

Kurcze ale Magellan z ciebie albo raczej Kolub :P . To że jest c800 copermine wiadomo jest od roku. LOL i to jeszcze na fsb 100 hehehe

Widze ,ze celerony dla ciebie istnieją tylko od wersji Tualatin.

Przyjemnych poszukiwań ,może odkryjesz jeszcze jakiś nie znany procek :P

Taaa.... niedługo odkryje na przykład, że PIII coopermine wcale nie miały ścierzek na miedzi, albo, że były produkowane z magistralą 100 i 133MHz. Jest jeszcze wiele do okrycia. Ale ja mam prośbę jak już odkryjesz wszystkie takie historie to zamieść je w jednym - tak aby nie męczyć czytelników tego forum, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a a mysle ze bylo jezcze inaczej byly 533 zwykle (chyba 0,25 mikrona) i 533II (0.18) a cumine weszly od chyba 633 - nie jestem pewien

i o ile mnie pamiec nie myli wiazalo sie to z dodaniem SSE :)

Poprawcie mnie jesli nie mam racji !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh a a mysle ze bylo jezcze inaczej byly 533 zwykle (chyba 0,25 mikrona) i 533II (0.18) a cumine weszly od chyba 633 - nie jestem pewien

i o ile mnie pamiec nie myli wiazalo sie to z dodaniem SSE :)

Poprawcie mnie jesli nie mam racji !!!!

no oczywiście, że tak było ( za wyjątkiem tej zmiany od 633) - nowy rdzeń to były właśnie coopermine (0,18). które były do 1100MHz (od 800 z magistralą 100MHz) dlatego te pierwsze modele tak dobrze się kręciły (bez problemu na 100MHz FSB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jednak sie nie mylilem :P

Jest 8x100 copermine.

http://www.in4.pl/recenzje/oznaczenia_proc...sorow/index.htm

Kurcze ale Magellan z ciebie albo raczej Kolub :P . To że jest c800 copermine wiadomo jest od roku. LOL i to jeszcze na fsb 100 hehehe

Widze ,ze celerony dla ciebie istnieją tylko od wersji Tualatin.

Przyjemnych poszukiwań ,może odkryjesz jeszcze jakiś nie znany procek :P

Taaa.... niedługo odkryje na przykład, że PIII coopermine wcale nie miały ścierzek na miedzi, albo, że były produkowane z magistralą 100 i 133MHz. Jest jeszcze wiele do okrycia. Ale ja mam prośbę jak już odkryjesz wszystkie takie historie to zamieść je w jednym - tak aby nie męczyć czytelników tego forum, co?

Oboje z Yoshim tak mi namieszaliscie, ze musialem to sprawdzic jescze raz i podeslac linka bo pewien bylem iz mnie przekonywujecie, ze nie ma C800 coppermine. Moja wiedza na temat celkow zaczyna sie przy poczatku ich powstawania. Mialem 3 generacje celkow a moj brat mial czwarta. Tak ze moja niby niewiedza wyniknela z nieporozumienia.

Co do postow, to mozecie zlozyc petycje do moderatora niech mi wyzeruje konto, nawet ja sie pod tym podpisze bo nawet nie zwracam uwagi ile mam postow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox Kaeres wierze ci :D ,po prostu wczoraj miałeś ten zły dzień :P

Co do twoich postów ,to mówiąc językiem do niedawna maniakalnego gracza w Diablo II , musisz inaczej rozdać skile ,nie 75% w ilość a 25% w jakość tylko na odwrót i wtedy będzie git :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox Kaeres wierze ci  :D ,po prostu wczoraj miałeś ten zły dzień  :P 

Co do twoich postów ,to mówiąc językiem do niedawna maniakalnego gracza w Diablo II , musisz inaczej rozdać skile ,nie 75% w ilość a 25% w jakość tylko na odwrót i wtedy będzie git  :lol:

To pewnie dlatego, ze nie znosze Diablo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jednak sie nie mylilem :P

Jest 8x100 copermine.

http://www.in4.pl/recenzje/oznaczenia_proc...sorow/index.htm

Kurcze ale Magellan z ciebie albo raczej Kolub :P . To że jest c800 copermine wiadomo jest od roku. LOL i to jeszcze na fsb 100 hehehe

Widze ,ze celerony dla ciebie istnieją tylko od wersji Tualatin.

Przyjemnych poszukiwań ,może odkryjesz jeszcze jakiś nie znany procek :P

Taaa.... niedługo odkryje na przykład, że PIII coopermine wcale nie miały ścierzek na miedzi, albo, że były produkowane z magistralą 100 i 133MHz. Jest jeszcze wiele do okrycia. Ale ja mam prośbę jak już odkryjesz wszystkie takie historie to zamieść je w jednym - tak aby nie męczyć czytelników tego forum, co?

Oboje z Yoshim tak mi namieszaliscie, ze musialem to sprawdzic jescze raz i podeslac linka bo pewien bylem iz mnie przekonywujecie, ze nie ma C800 coppermine. Moja wiedza na temat celkow zaczyna sie przy poczatku ich powstawania. Mialem 3 generacje celkow a moj brat mial czwarta. Tak ze moja niby niewiedza wyniknela z nieporozumienia.

Co do postow, to mozecie zlozyc petycje do moderatora niech mi wyzeruje konto, nawet ja sie pod tym podpisze bo nawet nie zwracam uwagi ile mam postow.

No cóż to Ty wymyśliłeś mnożnik 5,33 o to nam chodziło, a nie o coopermine'y Mniejsza z tym.

 

Mi nie chodzi o Twój licznik, czy o to, że piszesz dużo. Pisz sobie ile chcesz, ale pisz do rzeczy. Nie zaśmiecaj tego forum setkami postów o niczym. Zanim coś napiszesz to zastanów się czy to coś wnosi do dyskusji i czy piszesz o czymś na czym się dobrze znasz. Te uwagi dotyczą zresztą nie tylko Ciebie, ale Ty zaśmiecasz to forum przez to, że produkujesz swój spam na potęgę. Nikomu to nie służy - czasem ciężko dotrzeć do sensownej informacji.

 

Jeśli weźmiesz sobie to do serca, to przestanę cie nazywać śmieciarzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...