Skocz do zawartości
Sheep

Serwisy o grach komputerowch.....

Rekomendowane odpowiedzi

Takie małe pytanie. Z jakich stron o grach najczęściej korzystacie? Na których waszym zdaniem są najlepsze artykuły? Chętnie bym poznał jakąś dobrą stronę, ale nie w styly Gry-Online, tudzież gry.onet.pl. Chodzi mi raczej o mniejszą, ale bardziej, hmmm, wyrafinowaną (nie wiem czy to dobre słowo) stronę. Jakoś bardziej przypadają mi one do gustu, niemniej jednak wszystkie wasze propozycje są mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega radzion zapytał wyraźnie "wasze ulubione" więc rozumiem że chce poznać zdanie każdego z osobna, a nie oblukać ogólny spis wszystkiego.

 

No więc tak, dla mnie najlepsze polskie strony o grach to:

GameOnly

oraz

Onlygames

 

Na tych stronach można zlaleźć głównie świetnie napisane, fachowe recenzje, pisane przez prawdziwych graczy, a nie przez "szpecjalistów - fachowców" :) Do tego dochodzi cała masa newsów i różnych artykułów okołogrowych. Co prawda GameOnly jest wyłącznie konsolowe ale zupełnie mi to nie przeszkadza z punktu widzenia gracza PCtowego.

 

Ciekawe recenzje oraz głównie fachową encyklopedię gier posiadają:

Gry-Online

Jednakże serwis ten dyskalifikuje w moim oczach (i oczach setek graczy) kasa jaką trzeba tam bulić za wszystko, nawet za edycję posta na forum (sic!). Szkoda że tak jest no ale na szczęście nie jest to jedyna strona o grach :)

 

Fajnie jest też:

Gry.Imro

Ale troszkę za mało tam nowych recenzji.

 

Na końcu mojej listy ulubionych stron o grach (w kategorii POLSKA) jest:

Gry.o2

Stronka jest fachowa, bezpłatna, ma masę poradników, recenzji, newsów i publicystyki, ale jakoś nie zdołała mnie w 100% przekonać.

 

Z zagranicznych sajtów wymiata moim zdaniem:

IGN

Nie chce mi się nawet wymieniać wszystkich zalet tego gigantycznego portalu. Są de best i już :)

Drugi wielki portal to oczywiście:

Gamespot

jednak niektóre oceny jakie tam się wystawia grom, wołają o pomstę do nieba :) Chodzi mi o zbyt niskie oceny dla bardzo dobrych i genialnych gier. Być może to dobrze że tamtejsi recenzenci mają ogromne wymagania co do gier i surowo je oceniają, jednak moim zdaniem nie należy przesadzać bo gra to gra, a nie konkurs Chopinowski :)

Na koniec zostawiłem:

GameFAQ

który służy mi wyłącznie jako źródło do sprawdzania dat premiert różnych gier. No i fajne mają tam solucje w ogromnych ilościach tyle że w notatniku bez bajery graficznej jak np. na gry-online. Ostatnio nawet widziałem tam solucję po polsku.

 

I to tyle odemnie, mam nadzieję że moje skromne zdanie o stronach z grami na coś się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.cwr.pl

 

www.cwr.pl - bardzo dobra jakość tekstowa, dużo galerii i nowoczesny layout. Poza tym ciekawe newsy, z wieloma ciekawostkami, jak np. najciekawsze tuningi komputerów, największa kolekcja gier itp.

Edytowane przez Man_iac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.gram.pl - nie lubię, bo strona jest zależna od CD Projekt, a to oznacza, że informacje nie zawsze są wiarygodne.

www.gry.o2 - za dużo obrazków, mizerna jakość tekstów

www.gry.funday.pl - całkiem niezła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...