Skocz do zawartości
kucyk

Half Life2: Lost Coast (c) Valve

Rekomendowane odpowiedzi

winda?

wtf gdzie ta winda?:>

 

Słuchaliście komentarzy twórców?

 

----

 

Wracając do silnika Source. Lost Coast to tech-demo. Pokazanie możliwości silnika. Teraz powinno wyjść coś dłuższego, co pokazuje te wszystkie bajery na dłuższą mete. Myle się?

1723828[/snapback]

Ta, Aftermatch bedzie mial te wodotryski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sorce pokazał co potrafi, a potrafi jak narazie najwięcej, chyba tylko smark2k5 ma równie dobrą grafikę :D Tylko co z tego skoro to tylko 10min demko, tyle czekania a tu tylko króciutki etapik, mogli by chociaż pozwolić zwiedzić tą wiochę, i fabrykę w oddali :evil:

 

Na moim sprzęcie dało się jakoś grać w full detalach tyle że bez AA, szkoda że po levelu nie wywala ilości pkt. i odsyłacza do orba mielibyśmy kolejny zarąbisty benchmark :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfff grafa miazdzy, a kosciolek to juz cos niesamowitego. A co najwazniejsze otwarta przestrzen a nie taki F.E.A.R. (nuda na pudy xD) czy Quake 4 [;

 

Te 15 min spedzonych przy tym poprawia humor :D jestem zachwycony tym HDRem [;

 

 

lol  :D

 

Aftermath ( nie Aftermatch) nie bedzie za darmo, bedzie normalnym dodatkiem za ktory bedzie trzeba zaplacic.

1723935[/snapback]

 

E bedzie warte swojej ceny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moim sprzęcie dało się jakoś grać w full detalach tyle że bez AA

1723888[/snapback]

XP2400+(thorton)@2,25GHz(15x150)&QC-80Cu|1GBDDR(2-2-2-6)| Leadtek6600GT@580/1045|ECSK7S5A|seagate40GB|MC-350ATX2.0

2k3-8003_2k5-3332

wlaczenie AA nie powinno zwolnic animacji. wąskim gardlem jest proc. a HL2 potrzebuje mocnego. ja na swoim sprzecie w zwyklego hl2 gram w full detalach w 1280x1024 bez aa i anizo i plynnie chodzi. na twoim sprzecie powinno pociagnac z aa i anizo. ten HDR az tak duzo mocy bierze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca postfaker :-P

 

pograłem w lost coast - 10 minut zabawy i to przy podziwianiu krajobrazów, no ale coż - nie ma nic za darmo

graficznie rzeczywiście powala na kolana, chodzi super (spróbowało by nie :-P ) no ale którkie krótki i jeszcze raz krótkie :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście fajna mapka z ładnymi widokami, ale na moim sprzęcie dopiero 800x600 i all off pozwoliło cośkolwiek się pobawić- tak to miałem pokaz slajdów(tak więc dynamicznych efektów nie zobaczyłem). Szlag by to, co dzień rosną wymagania sprzętowe. Podobało mi się w HL2:LC że tfoorcy do mnie "przemówili" i trochę o swojej pracy poopowiadali. Co do AI: to szkoda że bez zmian:(. A HDR chyba nie można włączyć na CSS bo tam w opcjach w HL2:LC jest napisane, że HDR działa tylko na określonych mapach(które się chyba wkrótce pojawią). W każdym bądź razie miło znów w świecie HL2 zagościć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

A HDR chyba nie można włączyć na CSS bo tam w opcjach w HL2:LC jest napisane, że HDR działa tylko na określonych mapach(które się chyba wkrótce pojawią). W każdym bądź razie miło znów w świecie HL2 zagościć.

1724405[/snapback]

Oj oby nie dawali za szybko tych map do CS:S bo nie za milo bedzie sie grac z tym HDRem na de_dust & 2 ;)

 

Zeby nie robic OT to fajnie sie rozwalalo drewniane schodzki w LC xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktos chce sobie pochodzic po całej mapie, to:

sv_cheats 1

god 1

 

ale niestety po miasteczku sie nie da pochodzic i fabryka tez zrobiona tak, aby z daleka dobrze wyglądała

1725197[/snapback]

Szczególnie że god to nieśmiertelność ;] god nie god 1 jeżeli już.

 

Wpiszcie noclip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zassałem,10min grania i koniec LOL :-P ale odwalili kawał świetnej roboty,grafika powala na kolana jak to zobaczyłem szczególnie HDR to zbierałem szczene z podłogi chyba przez godzine a przez następną podziwiałem widoki :Dmogło by być dłusze :-|

Edytowane przez MaRtZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze sobie kupic grafe z supportem dla dx9 bo sobie hdr'a nie zobaczylem :( a to lost coast mogli by to jakies trudniejsze zrobic.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pfff grafa miazdzy, a kosciolek to juz cos niesamowitego. A co najwazniejsze otwarta przestrzen a nie taki F.E.A.R. (nuda na pudy xD) czy Quake 4 [;

 

Te 15 min spedzonych przy tym poprawia humor :D jestem zachwycony tym HDRem [;

E bedzie warte swojej ceny :D

1723979[/snapback]

Zgadzam sie w 100% przed chwila zagralem i odkladam na bok FEARa i Q4 i zaczynam jeszcze raz grac w HL2 :D I po co bylo wujka fatygowac zeby z ameryki mi te gry wysylal [; Tak jak juz mowiliscie - kosciol wymiata, najleszy efekt pod samymi oknami z wlaczona latarka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...