Skocz do zawartości
forest kila zbila

Co Mi Zjada Kwiatki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem czegoś podobnego do tego, co widziałem, ale ciężko coś znaleźć nie mając tropu, a jedynie przebłyski z przeszłości :D.

 

Macie tu szkic :lol: :lol:, moze ktos odgadnie po tym 'dziele', co to to takiego może być?

Miało właśnie ok. 15 cm :lol:. Aha i to z prawej to nie czółka, tylko szczypce :P:

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam,

Wątpliwy artysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

Szukałem czegoś podobnego do tego, co widziałem, ale ciężko coś znaleźć nie mając tropu, a jedynie przebłyski z przeszłości :D.

 

Macie tu szkic :lol: :lol:, moze ktos odgadnie po tym 'dziele', co to to takiego może być?

Miało właśnie ok. 15 cm :lol:. Aha i to z prawej to nie czółka, tylko szczypce :P:

Dołączona grafika

 

Pozdrawiam,

Wątpliwy artysta.

1720126[/snapback]

stonoga hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy :)?

Pancernik :lol:

 

 

Powiem tyle, znajomy, który był ze mną łopatą ledwo go przebił, dopiero siekierką się udało :D.

Meczydusze <_< :-P

 

Uwazaj nie chwal sie tak.. Mnie kiedys pojechali za to ze napisalem ze strzelalem z wiatrowki do golebi... :wink:

 

 

 

 

//Edit po 23:19

 

A nie mówilem ? :wink: :razz:

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pancernik  :lol:

Meczydusze  <_<    :-P   

 

Uwazaj nie chwal sie tak.. Mnie kiedys pojechali za to ze napsialem ze strzelalem z wiatrowki do golebi...  :wink:

1722245[/snapback]

Ok, to tematu o siekierce nie było +P. Jak są tu tacy obrońcy przyrody :> to niech pomogą odgadnąć, jak to coś się może nazywać. Ciężko tak szukać bez żadnego tropu co do nazwy :P.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz, a ja bym cie siekierka przepolowil i sie pytal w twojej miejscowosci, cyz nie wiedza "co to jest"... A tak, mogles albo go zostawic - zauwazylby rowniez ktos inny (pomijajac oczywisty fakt, ze by sobie zyl), albo zlapac do sloiczka, jako ciekawy okaz i pokazac jakiemus znawcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzisz, a ja bym cie siekierka przepolowil i sie pytal w twojej miejscowosci, cyz nie wiedza "co to jest"... A tak, mogles albo go zostawic - zauwazylby rowniez ktos inny (pomijajac oczywisty fakt, ze by sobie zyl), albo zlapac do sloiczka, jako ciekawy okaz i pokazac jakiemus znawcy...

1722859[/snapback]

Po 1. - to był teren prywatny, więc ktoś inny na pewno by nie zauważył, po 2. - to kumpel 'to' zabił, więc do niego pretensje :), a po 3. - do słoika nie odważyliśmy się 'tego' wziąć - wyglądał dosyć groźnie :S.

 

Dobra, już zakończmy to, czy postąpiliśmy słusznie, czy też nie, pomożćie tylko odnaleźć info, co to było. Dzięki.

 

Pozdrawiam,

Cebix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heja :) to juz wiem co mi zjada kwiatki :-) dzięki ;-) za rok jak wróci to do słoika i wystawię na allegro :lol:

 

co do pancerniaka -> ciężko wyczuć,, 15cm to już chyba sporo jak na owada ;) te dwa sterczące to rogi czy jakieś szczypce ? imo wygląda jak rak albo skorpion kadłubek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do pancerniaka -> ciężko wyczuć,, 15cm to już chyba sporo jak na owada ;) te dwa sterczące to rogi czy jakieś szczypce ?  imo wygląda jak rak albo skorpion kadłubek ;)

1723625[/snapback]

W założeniu ten rysunek to miał byc a'la '3D', ale tak myślałem, że będą kłopoty z wyobraźnią(albo z moimi zdolnościami, nieważne +P).

 

Żeby wam poszerzyć nieco horyzonty, macie tu widok z 'lotu ptaka' muhahaha:

 

Dołączona grafika

 

Te szczypce były trochę cieńsze i wyglądały jak ze stali. Natomiast cały jego pancerz to był taki kremowy, kość słoniowa, coś w tym stylu +P.

 

A tu widok z przodu LOL:

 

Dołączona grafika

 

:lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam,

Cebix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...