Skocz do zawartości
Gość fredus

2d I 3d W Ati Tray Tools

Rekomendowane odpowiedzi

prawym w ikonke ATT w pasku i kolejno:

hardware>>auto 2d/3d Overcloking

zaznaczasz opcje Enable 2d/3d auto overcloking i z opcji nizej wybierasz profil dla aplikacji 3d i nizej profil jaki mo zostac zaaplikowany po wyjsciu z aplikacji 3d (inaczej przy powrocie do trybu 2d).

Profile musisz sobie zdefiniowac wczesniej w menu:

prawy w ikone ATT>> hardware>>overclocking settings

tam dobierasz taktowania jakies chcesz miec/wiesz ze sa stabilne i na samym dole wybierasz save as i zapisujesz pod swoja nazwa (np.games).Te same profile wybierasz pozniej przy definiowaniu auto overclokingu.

Dobrze jest przydzielic jakis dzwiek przy wchodzeniu/wychodzeniu ze stanu 3d.Na poczatku trzeba sluchac bo moze sie zdarzyc ze jakas aplikacja ktora nie jest gra odpala tryb 3d.Wtedy przechodzisz do zakladki Exclude i dodajesz tam to co ma nie byc uwazane za aplikacje 3d.U mnie np subedit odpalal 3d.

u mnie dzialalo bez problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat ale może zna ktoś rozwiązanie jak w ATT przywrócić osobne ustawienia dla D3d i OGLa bo obecnie jest tylko 3D Profiles i to jest wymuszane dla obu. Ja jakos sie narazie nie doszukałem :/. Jakies pomysły?

Edytowane przez KosiMazaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też jest jakieś rozwiązanie, niemniej kiedys będzie trzeb przesiąść się na nowsze ATT. Poza tym starsze chyba nie obsługują Adaptive AA?

1720037[/snapback]

Mam najnowsze Ati Tray Tool - jak widac mozna wybierac osobno dla D3D i OGL

 

Dołączona grafika

 

Sprobuj moze przeinstalowac stery i/lub ATT :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w nowym ATT jest cos uzytecznego poza Adaptive AA??

Starsza wersja chodzi mi calkiem dobrze i spelnia moje oczekiwania, wiec niechetnie sie biore za nowsza wersje.

IMHO Catalysty z CCC to porazka, raz zainstalowalem i wiecej nie uczynie tego bledu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w nowym ATT jest cos uzytecznego poza Adaptive AA??

Starsza wersja chodzi mi calkiem dobrze i spelnia moje oczekiwania, wiec niechetnie sie biore za nowsza wersje.

IMHO Catalysty z CCC to porazka, raz zainstalowalem i wiecej nie uczynie tego bledu.

1721836[/snapback]

Wg stronki producenta programu:

 

1.0.4.780 (october 19, 2005)

 

Added option in atitray.ini to enable old I2C control method. Used prior 750 build.

Added option in atitray.ini to turn on OLD BIOS detection procedure

Added support for F75363/F75363SG sensors

Added new option to configure quality of Adaptive AA. You can select from two modes. Performance

and Quality.

Added new option to enable "High Quality AF". Enabling this feature may impact performance.

This feature is not supported by all ATI graphics cards. (it seems only R5xx series can

handle this feature)

Added experimental support for Digital Flat Panels and Mobile LCD Panels.

F Fixed error when ATT tries to read clocks and unable to start if clocks equal 0

even if overclocking was disabled.

F Fixed error in Game Profile creating procedure when the game name contains ampersand chars

F Fixed bug with wrong BIOS detection procedure

Redesigned Direct3D and OpenGL configuration dialog boxes

Updated TV/Display module. Added experimental support for old Radeon boards (less than 9500)

Improved ATT shared memory update procedure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...