Skocz do zawartości
Frod0

9800pro Vs. 6600gt Vs. 6800le

Rekomendowane odpowiedzi

witam moje pytanie dotyczy dosc nie codziennego zestawienia kart graficznych na szynie AGP. Zastanawiam sie nad kupnem jednej z tych kart ale chodzi mi o wydajnosc ale tez opłacalnosc danych kart dodam ze karta ma mi służyc przez okres ok. 1- 1,5 roku i chcialbym troche jeszcze na niej pograc.

 

Zastanawiam sie pomiedzy:

 

RADEONEM 9800pro

 

GeForcem 6600gt

 

GeForcem 6800Le

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak 6800LE się nie zmoduje to bedzie wolniejszy od 6600GT...

1713084[/snapback]

Na allegro przeciez jest pelno modujacych sie z gwara na moda, wiec nie ma problemu. Tak z ciekawosci, dlaczego Ty zawsze dajesz "..." na koncu zdania ? :wink:

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci, dlaczego Ty zawsze dajesz "..." na koncu zdania ?  :wink:

1713277[/snapback]

Wiedziałem, że ktoś wcześniej, czy później o to zapyta... ;) Bo jeszcze coś bym tam dopisał, ale nie ma takiej potrzeby więc daje"..."...

 

Delta z allegro za ~45zł...

Edytowane przez HucK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktora z tych kart jest najbardziej podatna na OC?? i jakie sa wynki?

i czy w/w zasilacz pociagnie ktora kolwiek karte po OC? a jesli nie to jaki je pociagnie?

1713452[/snapback]

Wszystkie wyzej wymienione karty pociagnie nawet po OC. Bardzo dobry zasilacz. Bierz modowalnego na min. 12 potokow 6800LE i nie pytaj o wiecej, bo ma bardzo dobre wyniki. :)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił fortrona, nowsza konstrukcja i na pewno cichsza(delta jest na bebechach chiefteca a chieftec to jest tornado w budzie w kazdym razie moja 450 ;)

1714733[/snapback]

Oj mylisz sie i to bardzo. Ta DELTA 350W jest praktycznie nieslyszalna, a ja jestem bardzo wyczulony na tym punkcie. Co do konstrukcji to sie nie wypowiem, bo w tej dziedzinie nie jestem specem, ale co do wydajnosci tej DELTY to nic dodac, nic ujac, rewelacja.

 

Aha, jeszcze jedno. To Chieftec jest na bebechach DELTY i to zarowno ten 350W, jak i 450W, ale to tak na marginesie :wink:

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Nikt nie daje pewności odblokowania potoków/werteksów.

2.Po odblokowaniu możliwości O/C nie powinny się zmniejszyć, bo te jednostki zostały przewidziane, ale są zablokowane. Myśląc logicznie nic nie powinno się zmienić nawet o 1MHz.

 

Jeśli by założyć, że nie odblokuje się potoków (wertesky prawie zawsze się da) to 6600GT będzie najszybszy z całej trójki. Ale jeśli odblokuje się (jakąkolwiek ilość) to 6800LE będzie najszybszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...