Skocz do zawartości
marco

Głosowanie W Sprawie Skinów

Ktora skorke bedziesz uzywac?  

117 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktora skorke bedziesz uzywac?

    • Default
      23
    • Desert
      27
    • Rooq
      28
    • Darkness
      33
    • Charcoal
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne widzicie są w test.tweak.pl nowe skórki.

Chciałbym się dowiedzieć które się Wam najbardziej podobają i nad którymi powinniśmy skupić nasze działania.

Prawie napewno jedna lub dwie najmniej lubiane odpadną więc warto głosować na te które chcecie używać!

1712688[/snapback]

Kiedy oficjalnie bedzie zakonczenie tych testow, i skiny wejda w "zycie codzienne" na forum.tweak :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie: ile skinów przewidujecie dopracować i pozostawić?

 

EDIT: ort

1715877[/snapback]

 

Generalnie najchętniej bym zostawił wszystkie, ale to sporo rąbaniny ze zmianami. Prawie napewno odpadnie jeden. Na tą chwile desert bo jeśli kogoś chętnego nie znajde na doprowadzenie go do używalności to raczej spasuje bo szczerze odpychający jest ten system templateów. Ew. charcoal jeśli deserta się uda doprowadzić do używalności

 

Kiedy oficjalnie bedzie zakonczenie tych testow, i skiny  wejda w "zycie codzienne" na forum.tweak :?:

1716119[/snapback]

 

Jak ilość błędów w 1716320[/snapback]

 

Bo test jak nazwa mówi jest do testów ;) A ktoś musiał pomęczyć nowy system ostrzeżeń a był akurat pod ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK taki mały update:

znalazłem odrobine zapasów swojej inteligencji (dzisiaj to naprawde było ciężkie zwłaszcza po lekkim popsuciu lusterka w aucie ;) ) i desert na 99,9% będzie i nawet może będzie działający ;)

 

Na tą chwile czekam na chętnych do tłumaczenia przycisków do darkness i charcoal - bez tego te skiny nie będą wrzucone na forum

Ew. jeśli ktoś widział gdzieś publicznie dostępne takie tłumaczenia to bardzo proszę o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że skini są źli i trzeba głosować przeciwko nim, niestety mało kto poszedł do urn i wygrał najbardziej rasistowski kandydat :(

1716754[/snapback]

Moze daj sobie spokoj z tego typu komentarzami. Teoretycznie tez jestem/moge byc niezadowolony, ale po co to pokazywac w temacie ktory nie ma nic wpsolnego z wyborami.

 

Dla mnie najwazniejsze, ze zostaje Desert ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja to zostawić 3 skiny (no 4, albo wszystkie jesli nie będzie z tym za dużo roboty ;)). W myśl zasady "dla każdego coś miłego" zostawiłbym 3 skiny o różnej kolorystyce.

 

Jasny skin - rooq i default. Z tych dwóch wybrałbym rooqa.

 

Ciemny skin - darkness i charcoal. Z tych dwóch wybrałbym darkness. Tylko trzeba by go trochę poszerzyć w obie strony (tak, żeby miał ten sam wymiar co pozostałe skiny). Dodatkowo zmiana buttonów, gdyż te co są teraz, są ohydne. W charcoal są dosyć ladne buttony (na pewno lepsze niż w darkness), może warto połaczyć to co najlepsze z tych dwóch ciemnych skinów :?:

 

Jako trzeci skin pozostaje desert. Sporo userów korzysta z tego skina, nie odbierajmy im tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK taki mały update:

na tą chwile czekam na chętnych do tłumaczenia przycisków do darkness i charcoal - bez tego te skiny nie będą wrzucone na forum

1716683[/snapback]

mysle ze moglbym sie pokusic o porobienie przycisków ...

o ile nie zostanie to olane tak jak w przypadku poprzedniego skina jaki robilem i nikt go nie zamiescił

 

tak jak wielu z was mam prace i inne zajecia .. a spedzenie kilku bezowocnych godzin w photoshopie mi sie nie widzi

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze większość tłikowców ma równie mroczne dusze tak jak ja.

Mnuie już ten desert od paru miesiecy męczy a na widok default to mnie już skręca i zbiera mi sie na wymioty :lol: Nie mówiac już jak dale po oczach jak sie siedzi ok 12 przy kompie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...