Skocz do zawartości
grzesiu

Zupki "błyskawiczne"

Rekomendowane odpowiedzi

Co Wy tam sie znacie na zupkach ?

Dawno temu, za gorami, za lasami, gdy wchodzily pierwsze wietnamskie zupki mozgo i watrobojeby, byly tak ostre, ze z trudem dalo sie przelknac jedna lyzke.

Stracilem na nich watrobe, mozg, pluca i serce... ;]

 

Co do tych amino to nie lubie, bo maja jakis marny makaron. Najlepszy wystepuje wlasnie w tych chinskich/wietnamskich.

Pozatym niedawno lykalem duala 2xamore pomidore powered by knorr@+pol rosolka knorr'a z kury. ; D

 

Mam taka faze, ze zawsze najpierw wypijam ciecz a potem dobieram sie do makaronu. ; p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wifon i Kim-Lan rządzi!!! :rulez:

 

Wiem co mówię: wcinam chińskie zupki od dawna i jakoś nie mam problemów z żołądkiem ani watrobą. A na kaca, czasem tylko włąśnie taka zupka może pomóc :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na kaca :rolleyes: sprawdzone. Ja to wlasciwie wcinam wszystkie jakie sie nawina. Zawsze na wyprawach w gory to jest obowiazkowe zaopatrzenie...chociaz czasami nie ma wody to na sucho :huh: do tego pasztet i jest git B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do amino mi tez jakos nie podchodzi makaron z nich a jak już troche ostygnie to tragedia ale różne smaki ludzie mają.

 

Ale a propos zupek to jest jeden fajny trick.

 

Jesli dobrze pamietam to w amino chyba własnie. Jak są te torebki z przyprawami to na pomidorowej jest pomidor, na rosołku kurczak a na chińskiej chinczyk. To taki niuans do przemyślenia. HAHAHAHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z konwencjonalnych najbardziej lubię pomidorową Amino, Diabolo pomidoro Knorra.

Kiedyś lubiłem Vifony, ale hardcore mi się znudził, część cholernie ostra.

 

Co polecacie łagodnego od Knorra :?:

 

A zapomniałbym, lubię też dania instant w stylu puree z grzankami i cebulką, oraz makaron bolognese oba od Winiar :)

 

Jak mi się nie chce w pracy ruszać od kompa to pożeram makaron bez gotowania :lol:

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...