Skocz do zawartości
grzesiu

Zupki "błyskawiczne"

Rekomendowane odpowiedzi

Dodajesz ten tluszczyk?;] Ja go zawsze wywalam do smiecia bo po jego zastosowaniu zupka jest paskudna :mrgreen:

Zależy, w którymś jest taki żółty, ten jest niezły, inne są okropne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajesz ten tluszczyk?;] Ja go zawsze wywalam do smiecia bo po jego zastosowaniu zupka jest paskudna :mrgreen:

Bialy tluszczyk jest sredni ale ten pomaranczowy do ostrych zupek jest niezly ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostre są najlepsze :D A jak są zupki warzywne to dodają to suszone coś bo trudno jest stwierdzić jednoznacznie co to jest...w każdym razie jest to zielone :) Aby zmienić na leprze smak takiej warzywnej to polecam czosnek albo nawrzucać tam co się ma zielonego w lodówce :wink: Zupki tego rodzaju to podstawa przeżycia na jakimkolwiek wyjeździe pod namiot :lol:

Edytowane przez Piter6576

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam do kurczakowych no-name'ów dorzucać 1/6 kostki rosołowej knorra, o wiele lepszy smak. Albo zamiast kostki nawalic troche ketchupu, powstaje świetna pomidorówka :D sprawdzone ;)

 

Zjadłem własnie Amino Gulaszowa, mniam. Ostry, wyrazisty smak, bardzo dobry makaron, dobre przyprawy - POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam wlasnie makaron z amino bardzo smakuje, jem tylko barszczyk red - najpierw wypijam wode a potem delektuje sie makaronem :D

 

a co do knorra to puree ziemniaczane (kazdy rodzaj) - ten taki kubkowy oczywiscie - rulez! polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie prawdziwe (chyba z vietnamu...??) zupki od typa na stadionie 10-lecia, ma vifonu kilka rodzaji ktore są niedostepne w polsce.

 

Np. z makaronem sojowym, makaronem ryżowym, jakąś kaszką ryżową(ale te są niedobre (fuuu :P)

 

Po za tym ma chyba z 50 smaków tych zupek więc jak jade na stadion po skarpetki od koreańców :P (2zł za 4 pary :]) to przy okazji robie zapasy zupek :] bez porównania do polskiego vifonu, albo innych amino, knoor itp.

 

kiedys lubilem zupki firmy samsmak ale chyba zbankrutowala czy cos bo juz ich nie ma :/

 

a tak lubie vifon złoty kurczak, większość knoor'ów i pomidorową amino :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie - zrobiłem wczoraj coś takiego. Naszło mnie, żeby sobie zrobić na gęsto tą zupkę z Vifon'a (czerwona ofkoz). No i chciałem ją mieć z fajnie stopionym serkiem na makaronie. Rozpołowiłem makaron na 2 części, jedną wsadziłem do miski, posypałem przyprawami, serem i tym ostrym sosem co dodają do nich. Wszystko przykryłem drugą częścią makaronu. Wlewając wodę trochę mi się przelała - było jej tak dokładnie 'do sera'. No trudno, pomyślałem i zakryłem wszystko pokrywką. Po 3 minutach oniemiałem. :shock: Zrobiła mi się z tego idealna zupa serowa. PYYYYYCHAAA !!! Serek nie dość że się fajnie ciągnął, to jeszcze dał jej super smak. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomidorowa hifonu jest obrzydliwa, ogolnie niepolecam. Reszta jest oka oka, wycfanilem sie i kupywałem teraz mieszany 12stopak , ale w srodku sa pomidorowe co niezbyt mi leży :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Londynie w sklepach Chinskich, ktore importuja stuff dla "swoich", sa najprawdziwsze chinsko-wietnamskie WYPASIONE zupki :) Nie jakiestam Made In Poland, ale ostro "chinska". Wypasy kosztuja 40pensow, ale chyba dla calej rodziny sa/pokoju w akademiku :)

A co do wyboru wsrod polsko-chinskich zupek to zdecydowanie Vifon, kurczak i grzybowa najlepsze. Szkoda tylko ze przestali importowac oficjalnie, oryginalne Vifonki i zaczeli produkowac w PL podroby. Roznica jest zauwazalna. Na szczescie udalo mi sie pare miesiecy posmakowac oryginalow:) Poza tym polowe watroby stracilem przez nie :) Pamietam wakacyjny rytual.

Po graniu do 3-4 nad ranem, wstac o 12, w drodze do klopa komputerek ON, maile itp, granko az glod do odbytu zajrzy okolo 14 - zupka chinska na przetrwanie do 4 kiedy to obiadek mama postawi na stol :) Wieczorkiem zupka, chipsy i pepsi :) I jazda do 3-4 :D

Ach co to byly za czasy (CS-1.3 itp :D) Az lezka na bacznosc......

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie opieprzyłem 2xDiabolo Pomidoro + 2xAmore Pomidore od Knuura i musze przyznac ze czuję się o jakieś 5kg cięższy :| łakomstwo nie popłaca ... chyba starczy mi zupek na conajmniej miesiąc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie opieprzyłem 2xDiabolo Pomidoro + 2xAmore Pomidore od Knuura i musze przyznac ze czuję się o jakieś 5kg cięższy :| łakomstwo nie popłaca ... chyba starczy mi zupek na conajmniej miesiąc

Zjadłes własnie 1200 kalorii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vifon rox [; ale to takie nie zdrowe, a fu !

Przy następnych zakupach zaopatrze się w zupki, płatki, i wszystko co trzeba żeby zrobić pizze - nie ma to jak naczytać się o jedzieniu ;p

 

A co do vifona, najbardziej lubię złoty kurczak [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj jak już jadam to te z Biedronki ;)

 

Z tym że do takiej zupki obowiązkowo ogromna szczypta ostrej papryki... Tak żeby oczy łzawiły i skóra na głowie swędziała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrry kurczak w czerwonym opakowaniu od Vifona to jest istna ściana płaczu :wink: jak pierwszy raz to jałlem to łzy ciekly mi strumieniami B-)

Dobra dla masochistów

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc na wypadzie w górach przetestowałem masę zupek maści wszelakiej (wiadomo - człowiek głodny a z kasą krucho :P )...

 

poszły Knorra, Amino, Samsmak, YumYum...

 

pół Zakopanego złaziłem w poszukiwaniu Vifonów...i warto było bo wszystkie inne im mogą naskoczyć...

 

kurczak pieczony (w żółtym opakowaniu) i Curry (czy ja wyglądam na masochistę :D ? ) rządzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostry kurczak od Vifona THE BEST.

 

Kiedyś kolega przygotował mi taką mieszankę że 0,5 litrowa woda na jeden łyk poszła. To było najbardziej ostra rzecz jaką w życiu próbowałem, a w skład z relacji kolegi to:

-1 porcja makaronu od red vifona

-3-4 torebeczki z proszkiem

-torebka z tłuszczem

-sos tabasco extra mocny

 

Najgorszemu wrogowi nie polecam skosztowania takiej mieszanki :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...