Skocz do zawartości
grzesiu

Zupki "błyskawiczne"

Rekomendowane odpowiedzi

ja tylko raz zaryzykowałem zjeść zupke z paczki (vifon- kurczak ostry), po spróbowaniu wypieprzylem ją czym predzej do ...

kurna jak to można wogole jesc, przeciez to woda a nie zupa, tragedia, naprawde trzeba byc zdesperowanym zeby sie tym żywić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ostre jem sporadycznie i też mam takie wrazenie że kiedyś były mocniejsze.

Rowniez uwazam ze kiedys byly one duzo mocniejsze albo mi wypalily sie kubki smakowe bo w kazdym lokalu, ktore recenzuje czepiam sie ze nie maja nic na ostro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko raz zaryzykowałem zjeść zupke z paczki (vifon- kurczak ostry), po spróbowaniu wypieprzylem ją czym predzej do ...

kurna jak to można wogole jesc, przeciez to woda a nie zupa, tragedia, naprawde trzeba byc zdesperowanym zeby sie tym żywić

widocznie za dużo wody :rolleyes:

 

albo rób sobie 2 na raz

 

ja tam uwielbiam Vifony - zazwyczaj kupuję taki 'mega pack' w Geant :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to objadalem sie zupkami Vifonu jak bylem kiedys przez 1,5 miesiaca w sanatorium. Poniewaz jedzenie z osrodka (nazwy nie podam) nie nadawalo sie do jedzenia to codziennie sie kupowalo w sklepiku kolo sanatorium kilka zupek Vifonu z kurczaka, 2 chleby, maslo, drzem i sie dojadalo po calym dniu. Pamietam tez zupki owocowe Knorra, ale gdzies od jakiegos czasu wogole ich nie pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zupki chinskie jem tylko w krytycznej sytuacji. (ostatnio to jadlem chyba z 3 miech temu).

 

Ale jak juz przygotuje to:

- Vifon czerwony kurczak, (makaron + sos only)

- 2-3 kobiate lyzeczki pieprzu cayane,

- Treoche Vegety/Kucharka/whatever dla smaku,

- Garstka wloszczyzny.

 

Po takim przygotowaniu, zupka jest zdatna do jedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale jedzenie zupek chinskich ma tez skutki uboczne. Moi znajomi to ostatnio stwierdzil, poddajac mnie obserwacji.

Otóz po przedawkowaniu vifonow i innego syfu człowiekowi ryje sie psycha, zaczyna ogladać anime w gigantycznych ilosciach, kupuje sobie konsole....dalszych skutkow jeszcze nieodkryto, ale uwazajcie.

Zło czycha za rogiem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za 2-gi post ale wracam z frontu :]

ok robiłem małe testy zupek kim-lana i jednej mee-mee (o_0) i tak kimlan - wszystkie poza koreańską (nnie wiem jak tam krewetkowa ale spoko - dokupi się :] ) są ok mee-mee pikantny kurczak - goood :] mały szczegół że jak to jadłem to myślałem, że jem lave ale zupka całkiem udana :] na dzisiaj pójdzie jeszcze Kim Lan - jarzynowa :]

 

Edit :

 

Kim Lan - jarzynowa - jadalna i dobra :] można żreć :]

Edytowane przez Bio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tesco Value też dają radę - i jest sporo "odmian" :E

Ew. Biedronkowe Curry daje radę za sprawą makaroniku...

 

Ostatnio jakoś na szczęście przestałem się tym karmić...

Ale czasem na takiego Vifona mam smaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to teraz troche bardziej profesionalne podejscie do sprawy ; - p niz napisane ze cos jest dobre.

Dołączona grafika

Nudle skala ocen od 1 do 10

1. Serowa 6/10 ( spodziewalem sie czegos bardziej jak goroacy kubek serowy, za slaba w smaku )

2. Serowa Danie ( wynalazek mieszanie zaparzonego makaronu z przyprawmi ) 8/10

3. Gulasznikoff 9/10 ( ostry mocny smak )

4. Diabolo pomidoro 6/10

5. ostry czosnek 5/10

6. morowy borowy 8/10

7. cebulowa lova 6/10 ( nie jestem fanem cebuli i tutaj czuc cebule jakby przypalona z patelni itd lipa)

8. curry wagary 7/10

9 amore pomidore 8/10 ( dobry mocny pomidorowy smak )

 

Zupki po nizej 5 to skala da tych ktore chce sie wylac 5-6 to zjadliwe ale nie zjadl bym drugi raz raczej i wyzej to wiadomo. :D

* oczywiscie moje badania nie muszą zgadzać się z gustami innych

No i testujemy dalej...

Edytowane przez ZaiT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja prowadzę ranking zupek Amino i bardziej "egzotycznych" :) niedługo wstawię wyniki badań, a póki co wspomnę tylko że Zupka Tajska z makaronem ryżowym od Tao Tao otrzymała ode mnie notę 9/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...