Skocz do zawartości
spiderman6666

Palomino 1800+ na Thougberda :P 1700 box ?

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie wymieniłem sobie chwilowo mojego antka 1800+ na boxowego 1700+ w 0,13u i musze powiedziec ze lepiej mi sie widzi temp w idle 33 stopnie na boxowym coolerkumusze tylko luknąc na mozliwosci Oc narazie poszedł na fsb 150

aha jeszcze jedno jaki przyrost wydajnosci uzyskam zmieniajac PIII 800EB na Tulipana 1.1 ghz ? z góry thx

 

Pzdro Spider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>o prawda co tu piszą! ,jak sie jest lamerem i sie nie umie wybrać procka to tak jest wszyscy sobie ocieracie łzy wciskając sobie nawzajem farmazony że TBredy 1.7 i 1.8 zle sie krecą bo jakiś kolo se kupił krecić nie umie nie wybrał sobie seri i sie dziwi czemu chodzi gorzej niż AGOIA. LUDZIE NIE OSZUKUJCIE SIE NAWAZJEM!. Chciaż patrząc na konfigi w popisach na forum overclockers.com widać że XP 1800+ TBredy latają na 2Ghz z 1.75-1.85V w zależności od seri!!! PALOMINO NIGDY TYLE NIE OSIĄGNIE!!! Wystarczy sobie poszukać seri i jechać do sklepu a nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lić farmazonów typu "Niskotaktowane TBredy są gosze od Palomino!" . Niektórzy mają klapki na oczach!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>o prawda co tu piszą! ,jak sie jest lamerem i sie nie umie wybrać procka to tak jest wszyscy sobie ocieracie łzy wciskając sobie nawzajem farmazony że TBredy 1.7 i 1.8 zle sie krecą bo jakiś kolo se kupił krecić nie umie nie wybrał sobie seri i sie dziwi czemu chodzi gorzej niż AGOIA. LUDZIE NIE OSZUKUJCIE SIE NAWAZJEM!. Chciaż patrząc na konfigi w popisach na forum overclockers.com widać że XP 1800+ TBredy latają na 2Ghz z 1.75-1.85V w zależności od seri!!! PALOMINO NIGDY TYLE NIE OSIĄGNIE!!! Wystarczy sobie poszukać seri i jechać do sklepu a nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>lić farmazonów typu "Niskotaktowane TBredy są gosze od Palomino!" . Niektórzy mają klapki na oczach!!!

Nie unos sie tak bo ci malinowy nosek zczerwienieje.

Miales kiedys w reku AXP1700+ Tbred? Zastanow sie co ty sam za farmazony wypisujesz. Idac do sklepu nie masz mozliwosci wyboru procka. Dostajesz przwaznie piekna palete prockow ale z tej samej serii. Wczoraj rozwalalem 1700+ 0,13 um (partia 50sztuk BOXow ale testowalem tylko 5) i to najwieksze scierwo jakie widzialem. Na 1833MHz nawet nie wstaje (testy na mobo Solteka, EPoXa i Gigabyte-kupa). Na te Athlony trafiaja najgorsze sztuki z brzegu wafla. To ze na forum jakims ktos sie chwali to chyba nie dziwne. Jak mial farta i znalazl to sie chwali. Zreszta ja tez moge dac tam info ze mi poszdl na 2,2GHz ale co ztego? Jakby nie mogl go wykrecic to by sie nie chwalil. A moze polacy nie umieja krecic i wybrac FSB 166MHz? :evil: (BTW moj poprzedni AXP2200+ chodzil na 2GHz przy Vcore 1,85V)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...