Skocz do zawartości
moni87

Spis Babek Na Forum ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Monisia- heh nie wiedzialam ze jest ktos o takim samym nicku :) lol ale ty bylas pierwsza B) dobrze ze jak sie rejestrowalam dalam te gwiazdki :) pozdrawiam wszystkie babki na forum !!! 3majcie sie cieplo bo pogoda okropna-brrrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Blanka

Jak nas tutaj przybedzie to niedługo bedziemy mogły założyć sobiej damski klub wzajemnej adoracji, albo - by miec bardziej szczytne cele - ruch feministyczny, z programem który w teorii będzie brzmiał równie szczytnie :) (praktyka niestety zwykle odbiega od wszelkich nawet najszczytniejszych załozen - wszelkiego zreszta - rodzaju ugrupowan).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Blanka

Ja jestem weteranka :D

A ja myślalam, że weronica :)

Edytowane przez Blanka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pussik robił furorę nie tylko na purepc ale także innych forach, sam chciałem zerżnąć ale po kilku (2-3) rozmowach wykapowałem że to koleś, sam się z tego śmiałem dopóty nie przeczytałem tematu o załamanym psychicznie użytkowniku forum, koleś się wyżalał bo zakochał się w babie od komputerów, i wtedy zrozumiałem że zjawisko pussika może być szkodliwe :lol2:

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kilku (2-3) rozmowach wykapowałem że to koleś

Taaaa :lol: Po 'aferze' jednego dnia się okazało ze właściwie to wszyscy wiedzieli tylko nikt nic nie mówił

 

Nie znam, musiało mnie na forum nie być w okresie Pussikowego boomu :D może miałem bana hehe

 

Facet przez 4 lata udawał dziewczynę na forach. - Wykop.pl Edytowane przez skinny500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...