Jump to content
Sign in to follow this  
p3p3

Heroes of Might & Magic 4 + dodatki

Recommended Posts

musisz instalowac wszystkie pokolei: 1.0-1.3, 1.3-2.0, 2.0-2.2 i 2.2-2.0 (to tak dla ścisłości)

To chyba nic nie da bo ja przeszedłem grę

a jej nie updatowałem do wyższej wersji patchami.

Coś chyba z instalcją gry jest nie tak albo z softwarem

na kompie (drivery do muzy, grafy) bo nie zdażyło mi się

nigdy w h4 "przymusowe" wyjście do pulpitu.

To stary temat,ale wart odświeżenia, ja już męcze beholdery kilka lat i jeszcze nie mam dość, właśnie podłączyłem net i zastanawiam się czy nie warto byłoby sie zmierzyć w sieci...

Ma ktos moze albo wie jak zamienic orginalne pliki z muzyka z herosoow 4 na mp3 ?? bo ... chce sobie pare do 3 wrzucic bo mi sie podobaly. Dzieki

Koślawe łby w heroesach to chyba najgorsza rzecz.Brak możliwości ulepszania stworów (potworne zaraz sie zerzygam).Wysokie wymagania sprzętowe(gra zacina się na słabszych kompach).Oj mogli by barziej popracować nad tą gierką.

no, ale jak to sie mówi "tworzyć grę każdy może trochę lepiej czasem troćę gorzej";-)

Koślawe łby w heroesach to chyba najgorsza rzecz.Brak możliwości ulepszania stworów (potworne zaraz sie zerzygam).Wysokie wymagania sprzętowe(gra zacina się na słabszych kompach).Oj mogli by barziej popracować nad tą gierką.

no, ale jak to sie mówi "tworzyć grę każdy może trochę lepiej czasem troćę gorzej";-)

1503954[/snapback]

Ale co to wlasciwie wnosi do tematu? :blink:

Koślawe łby w heroesach to chyba najgorsza rzecz.

1503954[/snapback]

:blink: Ale osohozi? :huh:

Brak możliwości ulepszania stworów (potworne zaraz sie zerzygam).

1503954[/snapback]

Mi to akurat nie przeszkadza.

Wysokie wymagania sprzętowe(gra zacina się na słabszych kompach).

1503954[/snapback]

Ta jasne. Gra nie ma dużych wymagań, może nie wgrałeś patcha?

Oj mogli by barziej popracować nad tą gierką.

1503954[/snapback]

A Ty mógłbyś popracować nad swoimi postami, bo aż cięzko się je czyta.

Jak zagrać w heroesa przez sieć (net) gdy próbuje to zrobic za pomocą bezpośredniego to nikt nie widzi serwa który stworzyłem jak ktoś tworzy to samo czyli qpa (ja mam neo na routerze nie wiem czy to ma znaczenie ale gdzies wyczytałem ze tak...qmpel ma osiedlówke)... z bezposrednim nam nie wyszło więc obraliśmy inną drogę GameSpy i co zonk, GameSpy w ogóle nie widzi heroesa na kompie :/ nie wykrywa tak jak by nie był zainstalowany porażka ;/ proszę o rady bo juz nie wiem za co się chwytać może ktoś miał taki problem i jakoś go rozwiązał ... a i jeszcze jedna sprawa czy w gameSpy w tej darmowej wersji mozna tworzyć gry ??

oczywiscie gierka oryginalna nia jakas crakowana i poprawki tez poinstalowane...