Skocz do zawartości
p3p3

Heroes of Might & Magic 4 + dodatki

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie wpadl mi w lapki dodatek do HOMM4.

Na 4 czekalem dlugo i kupilem w dniu premiery, odpalilem - cienko, biegiem do skelpu po ram. Mam ram odpalam i ... to chyba gra o smerfach; kolorki badziewne muzyczka jak z ruskiej katarynki... Lipa.

99 pln w plecy. Wrocilem do 3 z dodatkiem WOG.

Od jekegos czasu: dodatek dodatek nowe lepsze (zawsze jak nowe to pisza lepsze) postacie potwory.

Zainstalowalem dopalam i ... chyba padne kilka nowych artefaktow, jakies dziwne nowe stworki i tyle.

a w necie juz newsy o kolejnym dodatku...

Fuck!

Producenci gier przeginaja pale. takie zmiany moglyby wnosic patcze a nie plytki po 50 zeta.

"Fan i tak kupi wydajmy nowy Heroes Of The Might & Magic XP lub 2003!" kombinuja.

 

Przyjdzie nam chyba samemu gry pisac

juz mam pomys:

WINDOWS OF THE MIGHT & MAGIC XXXP 2003 -

fpp turowy z 15 dodatkami i 30 patchami

 

Az sie boje o deus ex2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z 3DO przeginają pałę już od dłuższego czasu. Przecież do trójki było z pięć dodatków, a w każdym dawali parę nędznych mapek, z jednego potwora i tyle. A dodatek kosztował te XY PLN. Zamiast zrobić jeden porządny dodatek to oni woleli robić ludzi w ciula. Toż te zmiany bardziej przypominały patch a nie dodatek :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie heroes IV byl naprawde fajna gra. Dlugo w nia gralem, ale ok 10 razy mniej niz w III. Kiedy mi sie znudzila zastanawialem sie dlaczego jej zywotnosc nie byla taka jaka sie spodziewalem. Pomyslalem ze moze gry mi sie znudzily,,,ale chyba to nie to. Doszedlem do wniosku ze izometria pogorszyla klimat, powoduje przedluzenie poruszania sie. Gra przez to rozwija sie bardzo powoli i dlatego na multi nie gra sie tak przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na pierwszej kampani i na samym końcu nie moge przekroczyć bramy w prawym dolnym rogu. miałem <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> magiczne słowa od kluczników i wziełem i nic podchodze do bramy i nie moge jej przekroczyć, wszystkie poprzednie zadania wykonałem. ??? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze z tytolu trzeba przejsc wszystkie misje w kampanij aby odblokowac ostatnia, ale dlaczego mi sie ni udaje. Przeszedlem joz 2 razy wszystkie a ostatnia mi sie nie odblokowala. HELP. A moze wiecie jeszcze dlaczego wylacza mi sie ta gra jak odpalam swoja mapke ktora sam zrobilem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wieecie moze jak zrobic w edytorze kampanij zeby dany heros przechodzil po ukonczeniu mapy na nastepna??? np zrobilem kampanie z 4 mapami i w pierwszej mapie moj heros to "killer", koncze ta mape na 25 poziomie i zaczynam nowa mape , ale tego herosa joz nie ma, jest inny. co zrobic zeby ten sam hetos byl????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugi, bugi, bugi.

 

Ta gra wyszła z chyba 1.5 rocznym opóźnieniem, i tak zabugowana, że bardziej się nie da. W dodatku grafika jest obrzydliwa...

 

Co do przechodzenia herosa z kampanii do kampanii, w HoMM3 było tak, że oni się pojawiali np. 3 kampanie dalej, na zmianę, ale w HoMM4 nie wiem, kampanie są tak banalne, że grać mi się nie chciało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze z tytolu trzeba przejsc wszystkie misje w kampanij aby odblokowac ostatnia, ale dlaczego mi sie ni udaje. Przeszedlem joz 2 razy wszystkie a ostatnia mi sie nie odblokowala. HELP. A moze wiecie jeszcze dlaczego wylacza mi sie ta gra jak odpalam swoja mapke ktora sam zrobilem???

 

Masz coś nie tak koleżko ;)

 

Prawda jest ze aby odblokowac ostanio misje trzeba przejsc wszystkie przed nią tak też zrobiłem przeszedłem je i odblokowała mi sie ostatnia bez żadnego pathowania... pozatym to polecam najnowszy dodatek Winds Of War :)

 

 

Dijkstra-jak by na to nie patrzec jest to strategia turowa :P więc grafa jest jako taka .. fakt nienajlepsza ale nie narzekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugi, bugi, bugi.

 

Ta gra wyszła z chyba 1.5 rocznym opóźnieniem, i tak zabugowana, że bardziej się nie da. W dodatku grafika jest obrzydliwa...

 

Co do przechodzenia herosa z kampanii do kampanii, w HoMM3 było tak, że oni się pojawiali np. 3 kampanie dalej, na zmianę, ale w HoMM4 nie wiem, kampanie są tak banalne, że grać mi się nie chciało...

No nie zgadzam sie niestety z toba, dla mnie grafa sie zmienila totalnie bo w 3-kach byla nie do zniesienia. ale szanoje twoje zdanie, zreszta sporo moich kumpli podziela twoje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugi, bugi, bugi.

 

Ta gra wyszła z chyba 1.5 rocznym opóźnieniem, i tak zabugowana, że bardziej się nie da. W dodatku grafika jest obrzydliwa...

 

Co do przechodzenia herosa z kampanii do kampanii, w HoMM3 było tak, że oni się pojawiali np. 3 kampanie dalej, na zmianę, ale w HoMM4 nie wiem, kampanie są tak banalne, że grać mi się nie chciało...

No nie zgadzam sie niestety z toba, dla mnie grafa sie zmienila totalnie bo w 3-kach byla nie do zniesienia. ale szanoje twoje zdanie, zreszta sporo moich kumpli podziela twoje zdanie.

W HoMM wszystko jest czytelne, a w 4 przez tą kiczowatą stylistykę poprostu nic nie widać. Jakby ktoś pawia na monitor puścił...

W HoMM 3 (Armageddon+Shadow) ciupię codziennie od 5 lat chyba, a na HoMM4 po tygodniu patrzeć nie mogłem. IMHO niewypał i tandeta.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugi, bugi, bugi.

 

Ta gra wyszła z chyba 1.5 rocznym opóźnieniem, i tak zabugowana, że bardziej się nie da. W dodatku grafika jest obrzydliwa...

 

Co do przechodzenia herosa z kampanii do kampanii, w HoMM3 było tak, że oni się pojawiali np. 3 kampanie dalej, na zmianę, ale w HoMM4 nie wiem, kampanie są tak banalne, że grać mi się nie chciało...

No nie zgadzam sie niestety z toba, dla mnie grafa sie zmienila totalnie bo w 3-kach byla nie do zniesienia. ale szanoje twoje zdanie, zreszta sporo moich kumpli podziela twoje zdanie.

W HoMM wszystko jest czytelne, a w 4 przez tą kiczowatą stylistykę poprostu nic nie widać. Jakby ktoś pawia na monitor puścił...

W HoMM 3 (Armageddon+Shadow) ciupię codziennie od 5 lat chyba, a na HoMM4 po tygodniu patrzeć nie mogłem. IMHO niewypał i tandeta.... :(

 

wg. mnie wrecz przeciwnie, to w 3 jest kicz, jednostki pokazane z profilu, to jest po prostu nie czytelne, a grafa jest tak dobijajaca ze sie nie chce patrzec, walka nudna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze zainstalowałem sobie i chciałem pograć z kumplem przez neta...a tu kicha, moja wersja nie ma multiplayera :evil: ...jest coś napisane o update...ale nie wiem skad można to sciągnąc, jak zrobić update?

 

Jak zagrać w to przez neta?? HELP :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze pamietam to tam masz przycisk w dolnym lewym rogu ktory sciaga nowego patcha

albo na oficjalnej stronie (znajdz przez www.google.com) producenta/gry znajdziesz w dziale download

 

nie wiem co mam Ci powiedziec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam topic Bo nie wiem jak mam zagrać z kumplem przez neta...

Ja robie Host Game=>Direct TCP/IP=> potem ustawiam serwer (game port mam 4377) no i potem... podałem kumplowi Ip który mi wyslwietlił heroes i On bierze:

Join Game=>TCP/IP Direct=> wpisuje mój numer Ip i [gluteus maximus] blada... nie widzi mnie ???

 

Jak to zrobić proszę o szybkie porady bo chcialibyśmy sobie pograc dzisiaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mam takie pytania

1. Czy przy czarze np. globalne błogosławieństwo użycie np. czaru odpowiedzialnego za ulepszoną zbroję usuwa na jednosce poprzedni czar, czy też działaja wtedy równocześnie 2 czary?

 

2. Czy mi się zdaje, ale nie zauważyłem opcji, by przy budowie budynków na obecną chwilę niedostępnych był opis potrzebnych surowców i ilości złota do wybudowania??? Pokazuje tylko prosty opis fukcji i to, że nie jest dostępny. Barzo to utrudnia grę, planowanie taktyki jest b. trudne :|

 

3. Czy postać osiagająca maksymalny level dla poziomu w danej kampanii walcząca u boku innej postaci o niższym niż maksymalny lewel podbiera mu punkty doświadczenia?? W przypadku , gdy obaj nie mają maksymalnego, to 2 dostaje po połowie punktów doświadczenia od całości??

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem sobie ze przejde 3 ostatnie kampanie z h4 których nie przeszedlem na samym poczatku ... no i gram i lipa :/ bo wlączylem kampanie "Córka pirata" i jestem w 2 misji (ta w której trzeba zabić Swifta) a tam jest brama a moge przejsc tylko jesli 3 przeciwnikow wyeliminuje :/ no i tu jest problem bo wyeliminowalem zielonego i fioletowego a z niebieskim mam problem bo zdobylem mu zamki, ma tylko 1 bohatera + mala armie .... ale ... jesli go stukne to mnie wyrzuca na pulpit ... probowalem juz bez bohaterow z bohaterami, wszystko i nic :/ mam najnowszego (jaki tylko byl) patch = 2.1 .... no i lipa :/ nie wiem co z tym zrobic ...

 

Miał może ktoś podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...