Skocz do zawartości
RafalT

Asus P5wd2 , Sata 2 - Same Problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Taa to jest nowy dysk Samsung SATA II 250GB. Ale znalazlem dzisiaj rozwiazanie, zupelnie przypadkowo :):) troche dziwne ale znalazlem i wszytko ok. Otoz przedtem podzielilem dysk na dwie partycje: C - 38GB i D - 200GB, i instalowalem WIN XP Service Pack 2 na C i za nic mi sie nie chcial zainstalowac. Natomiast dzisiaj podzielilem partycje odwrotnie: na C dalem 200GB, a na D 38GB i zainstalowalem windowsa na D i poszło bez zadnych problemow. I do tej pory hula i jest wszystko ok. Nie wiem co to moze byc ale jak narazie wszystko OK. Ale mimo ze wszystko jest dobrze to ciagle mnie to zastanawia...

Radziłbym Ci jednak sprawdzić ten dysk pod kątem uszkodzonych sektorów. HD Tune przeprowadza test sektorów dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, postaram sie sprawdzic jak najszybciej. A co do tych fotek BIOSU to bylbym bardzo wdzieczny.

 

mam juz ten programik, jutro sprawdze dysk, a jesli by sie zdazylo ze sektory sa jednak uszkodzone to da sie to jakos naprawic czy pozostaje trylko gwarancja??

Edytowane przez koteq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeskanowalem dysk tym programem hd tune o pokazalo mi 7 uszkodzonych sektorow :( u mnie jeden sektor ma 95MB wiec w sumie okolo 700MB jest uszkodzonych, ide oddac dysk na gwarancje

Właśnie o tym mówiłem, dysk nadaje się tylko do wymiany (na nowy). Nie masz pewności czy jutro nie padnie całkiem. Najlepiej idź do nich z wydrukiem tego testu.

Edytowane przez vojt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedlem z tym dyskiem do Apollo bo tam kupilem. Sprzedawca wzial dysk, nic nie sprawdzał, nic nie pytał tylko wział i spod lady wyciagnal nowy i mi dal. Hehe bylem naprawde mile zaskoczony tak o bez niczego mi wymienil dysk. :):):):) I dodal jeszcze ze bad sektory czesto sie zdazaja na dyskach fabrycznie nowych. <lol2> Zamontowalem ten nowy dysk, podzielilem na partycje, i WIN XP SP2 wszedl bez zadnych problemow na C:):):) czyli problem tkwil w dysku:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedlem z tym dyskiem do Apollo bo tam kupilem. Sprzedawca wzial dysk, nic nie sprawdzał, nic nie pytał tylko wział i spod lady wyciagnal nowy i mi dal. Hehe bylem naprawde mile zaskoczony tak o bez niczego mi wymienil dysk. :):):):) I dodal jeszcze ze bad sektory czesto sie zdazaja na dyskach fabrycznie nowych. <lol2> Zamontowalem ten nowy dysk, podzielilem na partycje, i WIN XP SP2 wszedl bez zadnych problemow na C:):):) czyli problem tkwil w dysku:)

He,he tak jakoś szybko wymienił ten dysk (żeby tak zawsze było!), jakby wiedział co z nim jest ? <_<

Nieważne, dla Ciebie problem z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no naszczescie juz to mam zglowy :) tylko jeszcze jeden problem mam z ta wspaniala plyta glowna jaka jest p5ld2 deluxe :) a mianowicie chodzi mi o dzwiek 5.1 ale o tym poczytajcie w innym temacie, ktory jest w tym dziale "Socket 423/478/775/479" zatytuowanym p5ld2 deluxe :) aha i wielkie dzieki dla vojta, gdybys mi nie podpowiedzial w czym tkwi problem to bym zapewne dalej sie z tym meczyl, pozdrawiam Koteq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...