Skocz do zawartości
Gość Pioorek

Pojscie Do Sklepu Komputerowego...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy mozna pojsc do jakiegos sklepu komputerowego i poprosic o wsadzenie jakiegos podzespolu (powiedzmy, ze z ta firma nigdy nie mialem nic do czynienia)? Jezeli tak to ile za takie cos mozna zaplacic??? Thx za odp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprostu ostatnio wymienialem pamiec i mi sie slot spalil... teraz trzese gacmi na sama mysl o dotykaniu kompa ;] Poprostu chcialbym aby mi podzespol wymieniono. Mastiff, cena nie gra roli, chodzi mi o to czy kazdy sprzedawca tak zrobi? Czy oni poprostu sie tym nie zajmuja ;/

 

EDIT: Aha i czy moge poprstu kompa ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> calego?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja raz tak zrobiłem, wszedłem do sklepu i poprosiłem o wsadzenie karty PCI (taka z USB 1.0 chyba to była, kupiłem przez sieć), koleś zrobił mi to od ręki i za friko - wtedy nie miałem jeszcze pojęcia co jest w środku komputera...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moga jeszcze podlaczyc kompa i sprawdzic czy dziala :D A jakby cos zrypali? BTW: jaka jest mozliwosc w procentach, ze podczas wsadzania czesci moze sie cos spalic(wszystko dobrze sie wsadza itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha. pamiętam jak wszedłem do sklepu i koleś do mnie: "przyprowadź paru kolegów to od każdego, który coś kupi, dostaniesz pudełko płytek"

 

no to ja na drugi dzień z kumplami, jeden kupił 100 płytek, drugi game pada a jeden chyba karte sieciową i kabel, w zamian dostałem wyżej wspomniane czyste płytki (firmy Sony :lol:) i kupiłem głośniczki do 2 kompa, bo takowych przy nim nie było - były warte 55zł, a zapłaciłem za nie 40zł. ogólnie mam tu 2 bombowe sklepy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopie, nie ma sie czego bac, uwierz mi/nam. Zrob tak, odlacz kompa ze zrodla zasilania, odlacz wszystkie kabelki. Delitaknie poloz kompa na twarda powierzchnie odizolowana od gruntu np. panelami. Delikatnie zdejmij obudowe. Otworz zatrzaski trzymajace pamiec. Wsun pamiec do slotu, delikatnie aczkolwiek stanowczo ja docisnij by uslyszec click x2. Sprawdz ustawienia kostki, z kazdej strony musi byc rowno, jesli nie widzisz zlotych stykow to znaczy ze prawdopodobnie jest dobrze. Teraz pozostaje Ci zlozyc kompa w calosc i podlaczyc. Powodzenia!

Edytowane przez Lukiqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej... no tak zrobilem i sie zjaralo. A czy pamiec jak bedzie wlasciwe wsadzona to ani drgnie czy lata sobie na boki? Moze choc na 5 mm sie ruszyc w ktoras strone? Mam tutaj spalona plyte to moge pocwiczyc ;] Aha i jeszcze jedno - jak mozna rozponac ze pamiec jakas nie jest spalona? A gdy jest spalona, to jak to zauwazyc? Czy jezeli zlote styki sa bez czarnych sladow to jest ok? ;] THX wszystkim. Mib - chodzi o to ze ja mam swoja pamiec i chce aby sklep mi ja zamontowal ;] Poza tym nie dziwcie sie ze sie boje, po spaleniu nie mialem kompa jeden miesiac... bylbym wdzieczny jakbyscie odpisali na moje pytania i problemy w/w.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg potrafie ale sie boje ze strace znowu kompa na miesiac ;] Wiem ze cos spalonego smierdzi, ale tutaj sprawa ma sie inaczej - poprostu powiedzmy ze pamiec ma pol roku i ja "odkrylem" i nie czuc zeby smierdziala lol. Chce wiedziec jak rozpoznac wzrokowo czy jest ok? ;) To wiec biore calego kompa, niose do sklepu komputerowego i prosze o wymienienie podzespolu, tak? BTW: dlugo takie cos trwa? Biora kompa na jaksi czas czy szybko wymienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, ale Ty jestes niekumaty... Gosc sie dyga / ma uraz do takich rzeczy i koniec, ja tez bym sie dygal gdybym myslal, ze skladajac uwale mobo i pamiec za 1000 zł, rozkmincie to w koncu do ***** wafla!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli udowodni mu Pioorek, ze sprzedawca zawalil to dlaczego ma nie oddac?! Wlasnie taka odpowiedzialnosc bierze na siebie godzac sie na to...

Edytowane przez BarTweak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BarTweak zapewne sam skladales kompa, chyba sie powiodlo? Nadal sie dygasz? Jak ja bym myslal ze cos spieprze podczas skladania to bym zyl w pokoju bez klamek ze scianami oblozonymi poduszkami i jadlbym sztuccami przybitymi gwozdziami do betonowego stolu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łosiu!

1717733[/snapback]

z takimi tekstami to se tam mozesz wiesz w rodzinie wyskakiwac, tutaj nie rob wycieczek....

nie rozumiesz ze my mu chcemy pomoc przelamac leki ?? bo jakby ciebie sluchal to najlpiej by bylo faktycznie zamknac sie w pokoju bez klamek....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...