Skocz do zawartości
Shake

Omega 2.6.75 (cat 5.10a) :)

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ukazały się omegi oparte na betach Cat 5.10a :)

 

What's New in Omega Drivers?

v2.6.75

 

[*] Based on the Catalyst 5.10a Beta drivers.

[+] Added support for x1800 cards.

[+] Enabled Adaptive AA by default for x1800 cards, disabled for the rest.

[+] Added 1280x800 resolution for both laptop and desktop cards.

[*] Reconstructed some tweaks to prevent any future compatibility issues.

[F] Fixed some minor resolution conflicts for laptops and integrated chipsets.

[F] Fixed a "Deja-Vu" problem in the installer related to Multires. =D

[+] Added the option to uninstall ATT, separate from the Omega uninstaller in the Start Menu.

 

Legend:

[+] New feature

[-] Removed feature

[*] Updates

[F] Bug fix

 

Download: http://www.ngohq.com/home.php?page=Files&g...t&dwn_cat_id=14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zasysam mam 9800pro watpie żeby były jakies odczuwalne skutki zmieny sterów. Mam jednak problem z Black&White 2 wiesza sie podczas grania (tylko w tej grze wystepują takie zawiasy).

 

Czy używac driver clenera po odinstalowaniu sterów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie z tymi Omegami - wlasnie jestem przed reinstalka systemu i z pewnoscia wlasnie te stery zainstaluje - zawsze najbardziej mi pasowaly :)

 

Co do odinstlowywania sterow, to najlepiej najpierw usunac je z poziomu Dodaj/Usun Programy a pozniej DriverCleanerem Pro... Nie powinno byc klopotow :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie je instalowac na Radka 9600 Pro?? Bedą jakies odczuwalne zmiany w stosunku do XG-warcatsów 5.9 Xt?? Pytam bo jezeli nie to szkoda sciągac,instalowac i wogule :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca sie je instalowac na Radka 9600 Pro?? Bedą jakies odczuwalne zmiany w stosunku do XG-warcatsów 5.9 Xt?? Pytam bo jezeli nie to szkoda sciągac,instalowac i wogule  :)

1718364[/snapback]

No to przetestuj, ja tez na tym skorzystam. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszła poprawka do ostatniej wersji:

 

What's New in Omega Drivers?

v2.6.75a

 

[*] Updated the OGL driver, this should solve some problems related to Quake IV.

[*] Updated the FireGL OpenGL driver.

[*] Updated internal settings for some Desktop, Mobility, Integrated chipsets and FGL cards.

[+] Added support for TONS of new cards (Desktop, Mobility, Integrated and FGL), including some unreleased ones.

[F] Fixed installation support for some cards. If you had problems installing the Omega Drivers drivers before (being it laptop or desktop), try now and let me know if something still broken.

 

Clarification:

I added AAA support for ANY card r300 and over, but is disabled by default (except x1k cards), so you only need to enable the AAA option in ATT and you are good to go. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem, zainstalowałem i musze powiedzieć że jak na razie jestem zadowolony. Ostatnimi czasy zawsze jechałem na oryginałach ATI ale ostatnio zdarzały mi się komunikaty na monitorze NO SIGNAL. Teraz przy omegach tego nie ma i wszystko śmiga bez problemu. Wyniki w 3d markach w zasadzie bez wielkich zmian ale jednak z minimalnym wskazaniem na omegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...