Skocz do zawartości
Mandella

Gf6800 - 2 Szybkie Pytanka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na dniach przesiadam sie na Geforce 6800 Asusa i w zwiazku z tym 2 pytania:

 

1. Gdzie moge znalezc lopatologiczny przewodnik proby odblokowanie dodatkowych potokow/vertexa? Szukalem na niniejszym forum, z marnym skutkiem, za duzo postow :) Ah, i w jakis sposob potwierdzic fakt odblokowania potokow/vertexa?

 

2. Jakie obecnie polecilibyscie drivery pod GF? Przesiadam sie z zasluzonego Radeona, wiec nie za bardzo orientuje sie jak obecnie wyglada sprawa z driverami u Nvidii.

 

Pozdr. i z gory dzieki za odpowiedzi

 

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie to 6800 agp czy pci-e?? Jak to drugie to juz nic nie odblokujesz :-| Jak agp to polukaj na egieldzie tam focus wydal instrukcje obslugi jak to zrobic albo masz http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=371-2 robisz to tak samo za pomoca rt :wink: Co do drugiego pytania to uzywaj najnowszych oficjalnych :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie to 6800 agp czy pci-e?? Jak to drugie to juz nic nie odblokujesz :-|  Jak agp to polukaj na egieldzie tam focus wydal instrukcje obslugi jak to zrobic albo masz 1718373[/snapback]

Potoki odblokuj RivaTunerem, odblokowanie potoków potwierdzisz najlepiej 3Dmark03, wzrost wydajności powinien wynieść 20-30%. W nominale na dobrym sprzęcie chodzi ok. 7000Mark, po odblokowaniu potoków 16/6 i podniesieniu taktowania na core@390Mhz, memory@860Mhz 11000 3Dmark :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak chodzi o stery to 77.77 albo 78.01 bo te nowe to niezla kiszka i robione sa juz bardziej pod 7800. U mnie na 6800gt i 81.85 niezle cuda sie wyswietlaly w Fear, a w Battlefield'a 2 nie dalo sie normalnie grac. Po zmianie na 77.77 wszystko wrocilo do normy. Moze kolejne stery beda lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zainstaluj sterowniki ForceWare 77.77. Jeśli chodzi o potoki to poczytaj to. Sam mam 6800 i narazi nie odblokowywałem bo mam z pasywnym chłodzeniem i po stresie karta ma 71 stopni. Ale też się za to wezmę ;) Najbardziej do tego zniechęca mnie ostatni komentarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...