Skocz do zawartości
xaris1

! Zasilacz I Obudowa !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam sie do zakupu noweo komputera :D

I niestety nie wiem, jaka powieniem kupic obudowe i zasilacz. Co do obudowy to nie musi miec jakiegos super wygladu, chodzi mi tylko zeby byly co najmniej 3x5.25 :D Zasilacz natomiast musi uciagnac :

 

 

[AMD][754] Płyta Epox 8KDA3I rev.3.2

[754] Procesor AMD Sempron 2600+ BOX 64-bit 2

Pamięć DDR 512MB PC3200 400MHz TwinMos CL2,5

9700 128MB 256bit

2 Dyski (160 Gb i 40 GB)

Nagrywqrke DVD

 

Oczywiscie komputer bedzie dosyc krecony :D

Jesli mozecie to poradzcie mi co wziac w tym sklepie : http://www.apollo.pl/?menu=store&grp=7 bowiem tam bede kupowal prawie wszytski czesci :D dlatego ulatwioloby nmi to wziecie wszytkiego na fakture, chyba, ze ktos znalazby cosik ciekawego na allegro. Przepraszqam wszytkich za moje prosby, ale narpawde nie mam pojecia co do obudowy i zasilacza. Najwyzsza cena, tego zestawu (obudowa + zasilacz) moze wyniesc 145 zł :-) no 150 :D

Dziekuje z groy i pozdrawim wszytkich, ktorzy czytaja moje wypociny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdecznie serwal4, ze pomagasz mi przy zlożeniu tego komputerka. W zwiazku z tym mam jakies pytanie: jezeli bylbys na moim miejscu albo ktokolwiek z was, ktora plyte glowna by wzial :D

Epox 8KDA3I rev.3.2 czy Gigabyte K8NS rev. 2.0 w wersji 1.0 nie dostane raczej na pewno :D

Chodzi mi glownei o mozliwosci podkrecania semprona 2600+ 64bit BOX :D

dzieki serdeczne i na razie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...