Skocz do zawartości
termit_tm

Aparat Cyfrowy Do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

No to teraz pytanko. Nie mam za dużo kasy - a myślałem o aparacie.

 

I teraz - ten czy A510? Tamten kosztuje 300 zł więcej - ale nie wiem czy potrzebuje zcegoś tak mocnego robiąc zdjęcia na imprezach czy naprawde sporadycznie...

skoro robisz fotki sporadycznie to A70 w zupełności ci wystarczy, chyba że fotografia cię wciągnie wtedy ten aparat może nie wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz to możesz kupić ten lepszy ale jeśli chodzi o mnie to naprawdę nie potrzebuje lepszego aparatu ten wystarcza mi w 100% !!! :wink: lepiej za te 300 zł kupić coś innego bo jeśli kupisz A510 to i tak będzie chyba bez karty i bez akumulatorków i kolejne 150 zł ale zrobisz jak chcesz ja powiem tak do amatorskich zdjęć ten aparat jest za dobry i przynajmniej się nie martwię czy mi go zwiną czy mi spadnie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A60 - 2

A70- 3,2 :wink: tego mam

 

Powiem tak miałem w rękach A520 i różni się tylko tym że ma większy LCD i chyba ma tylko 2 akumulatory (myślę że to minus) jeśli chodzi o fotki czy filmy to niema różnicy tylko nie pamiętam czy to był A510 czy A520 ale raczej A520 :wink:

 

 

a to zdjęcie które wykonałem przed chwilą w całkowitej ciemności robiłem je po omacku ;)

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez termit_tm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświerze temat :]

wszystko sie zmienia, cyfrówki też ;;;]]]

poszukuje cyfrówki, jak najtańszej, dobrze jakby makro było, przyzwoity zoom i takie tam :]

pełna amatorka :]

fotki głownie allegro, ale jakieś imprezki czy cos też ; ]

dalej Canony na topie? :D

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odświerze temat :]

wszystko sie zmienia, cyfrówki też ;;;]]]

poszukuje cyfrówki, jak najtańszej, dobrze jakby makro było, przyzwoity zoom i takie tam :]

pełna amatorka :]

fotki głownie allegro, ale jakieś imprezki czy cos też ; ]

dalej Canony na topie? :D

Yup. ;] Weź coś od C i będziesz zadowolony. :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie czytam ze ten a60/a70 sa fajne

 

i pytanie czy brac a60,70 z allegro czy probowac nowke z MM A420 za 450zł ?

A70 vs. A420

 

Hmm A70 ma większą matrycę a A420 ma makro od 1cm ;) zastanów się co Ci potrzebne ... Lepsza jakość czy ostrość od 1cm (A70 łapie dopiero od 5cm).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, a w necie nigdzie nie ma przykładowych fotek z A420. Są albo A410, albo A430.

 

Czy ktoś kto posiada to mógłby wrzucić jakieś zdjonka lub podać linki gdzie są??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

chcialem sie poradzic, kogos bardziej obeznanego z aparatmi niz ja ;] chce wydac ok 300-400 na uzywny aparat, co byscie doradzili ?? mam swoje typy, ale jest ich duzo, dlatego prosze o wskazanie faworytow ;] swoje typy zostawie na koniec i zobacze czy sa podobne ;]

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna chce sobie sprawić cyfrówkę (najlepiej gdyby z kartą pamięci i akumulatorkami wyrobić się w 400 zł), początkowo myślałem o tym, ale wybrałem się do sklepu nie dla idiotów (nie po to żeby coś kupić, ale żeby rozeznać się co można kupić :) ) i znalazłem Canon Powershot A450 (W sklepie nie dla idiotów przy tych aparatach jest nazwa Pawershot :damage_wall: :lol2: ). Wygląda bardzo ciekawie, co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna chce sobie sprawić cyfrówkę (najlepiej gdyby z kartą pamięci i akumulatorkami wyrobić się w 400 zł), początkowo myślałem o tym, ale wybrałem się do sklepu nie dla idiotów (nie po to żeby coś kupić, ale żeby rozeznać się co można kupić :) ) i znalazłem Canon Powershot A450 (W sklepie nie dla idiotów przy tych aparatach jest nazwa Pawershot :damage_wall: :lol2: ). Wygląda bardzo ciekawie, co o tym sądzicie?

Hp-prawie jak aparat. Nie wierzyłem dziś sie przekonałem, chciałem kupić M525(okazyjnie), jak zobaczyłem jakie fotki robi.. porazka jak dla mnie.. mimo ok 6Mpix to kolory na fotach sa ujowe, jakieś szumy czy co, a to nówka nie śmigana.. zraziem sie do HP, toż to mój A200 robi lepsze foty..

 

Sam musze coś kupić bo zalałem wódką swojego Canona, wiem że bedzie to Canon, jakikolwiek ;P Nie jestem wymagający-bede polował na allegro.. A200 miał 'troche' mało funkcji i 'mocy' więc bede polował może wyżej..

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Za jakieś dwa tygodnie kupuję sobie cyfraka... i mam 4 opcje:

 

Benq C640

 

Benq C740

 

Benq E605

 

Benq E610

 

I tu moje pytanie... którą byście polecali ??????????????????????????

 

P.S.

 

Należy wspomnieć, że bardzo interesuję sie fotografią i aparat nie będzie mi służył okazyjnie. lecz fotki będę pstrykał bardzo często i będzie ich bardzo dużo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej tak... bo nic innego w tej cenie nie ma (tzn. są ale te Benq wydają się najlepszym wyborem)... choć myślałem też nad używką Canona z serii A5xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Praktica DCZ 5.8

 

* Samsung S630

 

* Samsung D60

 

* Fuji FinePix A510

 

* Canon A70

 

Zdjecia robie na ustawieniach manualnych, takze dobre auto nie potrzebne. Chcialbym porzadne makro, dobry tryb nocny, i ogolnie dobra jakosc zdjec :-P

 

Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może, przydadzą się komuś sample. Aparat Benq C540. To są zdjęcia robione przez moją Mamę w trybie auto(czyli zdjęcia wykonane przez totalnego amatora). Moim skromnym zdaniem jak na aparat kupiony za 379 zł (w cenie była jeszcze karta 1GB GoodRam) to fotki pierwsza klasa. Aha szkła są Pentaxa, więc nie jest źle.

 

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj model, to może ktoś i coś powie :P

No nie wiem, coś najtańszego w miare dobrego i Fuji bo tam bede miał zniżke, np A600/610? Chyba że na allegro nie widze czegosinnego dobrego i w dobrej cenie(ok 400zł po zniżce ; ])

Kupiłem Fuji a610 i jestem full heppi ;]

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie o nowy aparat do 300 zł. Ma on po prostu być nieskomplikowany i robić dobre zdjęcia - kupuję go dla brata i m.in. dlatego musi być nowy, brat ma uczulenie na używki.

Lepiej byłoby gdyby był nawet odrobinkę tańszy niż te 3 stówki, żeby wystarczyło na jakąś kartę pamięci.

 

 

Myślałem nad canonem a75 czy czyms w tym stylu ale na allegro nie znajdę nówki.

Może któryś z tych?:

http://www.allegro.pl/item217553285_kodak_...er_okazja_.html

http://www.allegro.pl/item217623308_cyfrow...share_c433.html

http://www.allegro.pl/item216758196_kodak_...share_cd43.html

http://www.allegro.pl/item215908650__kodak..._c433_4mp_.html

http://www.allegro.pl/item214252351_fujifi...a510_nowy_.html

http://www.allegro.pl/item216700777_najtan...ylka_free_.html

 

Proszę o szybką radę... brat mnie naciska

Edytowane przez Shakell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatni kupiłem mojej matce na urodziny Polaroida X530 nówka z fotobasi całkiem miły aparacik jak na taką cenę to wykonanie bardzo ok jak na kompakta ma nawet dużego gripa :) plusy to dla mnie matryca foevon,pomiar światła matrycowy centralnie ważony i punktowy, jakieś tam nastawy para manualne, ładnie oddaje kolory i jest w miarę ostry no i dobre wykonanie, minusy to szumy na każdym iso powyżej 100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ostatni kupiłem mojej matce na urodziny Polaroida X530 nówka z fotobasi całkiem miły aparacik jak na taką cenę to wykonanie bardzo ok jak na kompakta ma nawet dużego gripa :) plusy to dla mnie matryca foevon,pomiar światła matrycowy centralnie ważony i punktowy, jakieś tam nastawy para manualne, ładnie oddaje kolory i jest w miarę ostry no i dobre wykonanie, minusy to szumy na każdym iso powyżej 100

chętnie bym obejrzał jakieś fotki 1:1 z tego aparatu :) plssssss....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...