Skocz do zawartości
termit_tm

Aparat Cyfrowy Do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Chcę zakupić na prezent aparat cyfrowy z przeznaczeniem nieprofesjonalnym, typowy spacerowy pstrykacz. Rozważałem dwa modele: OLYMPUS VG-130 i KODAK M575 głownie te dwa brałem pod uwagę ze względu na to że nagrywają filmy 720p i są w miarę tanie (około 350 zł). I tu pytanie który lepszy, miałem do czynienia z kodakiem m530, jest to seria w ktorej były 4 modele m530, m550, m575, m580 (większy numerek=drożej). Aparacik był spoko tylko w kiepskich warunkach pokojowych przy sztucznym świetle automat słabo sobie radził a zdjęcia będą robione głownie w automacie, pozatym to świetny aparat. Z Olympusem nigdy do czynienia nie miałem. Proszę o porady i wszelkie sugestie oraz jeśli znacie coś podobnego a uważacie że jest lepsze od tego co zaproponowałem to proszę też napiszcie.

Pozdrawiam Michał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie. Weź nie przepłacaj za małpę i kup najzwyklejszego fuji av 200. Filmy kreci bardzo dobre - razem z dzwiękiem. Zdjecia robi (zajebista opcja zdjec panoramicznych - mega mi się przydał na urlopie na kanarach bo nie chcialo mi się lepić panoram z lustrzanki) - karte pamieci wsadzisz. Na ceneo znajdziesz go za niecale 180 zlotych (ja swój kupiłem w neonet bodajze za 190 zlotych - a są firmy ktore próbują go wcisnąć i po 350 -_- ). Naprawdę nie warto ładować hajs w aparat ktory bedzie sie walał po plecaku (bo predzej czy poźniej tak będzie) a ktory zdjecia w slabych warunkach oswietleniowych robi identyczne jak cala masa drozszych zarabiających na swojej marce małp. Mam porownanie tego fuji ktory kupiłem żonie zeby sobie cykała a aparatem megahiperwypas lumixem za 700 zlotych wodoszczeeelnym ktory kupila kolezanka - tak samo shitowe zdjecia robi w slabym oswietleniu - cudów nie ma - jak masz srakowate swiatlo to bez lampy sie nie obejdzie. Ludzie, nie przeplacajcie za małpki bo naprawdę nie warto :)

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje aparat cyfrowy do robienia zdjęć z notatek na studiach i wizji lokalnych w pracy (nic wymagającego)

Kryterium to zasilanie na akumulatorki AA lub AAA. Karta microSDHC lub SDHC.

 

Budźet 200-300zł

 

Co polecicie ??

 

Dzięki za pomoc!

Edytowane przez kilobajt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dobrego aparatu fotograficznego w cenie do 400 zł.

Nie znam się na tym, więc nie powiem jakie mam wymagania, bo nie potrafię ich profesjonalnie określić.

Mają być dobre zdjęcia w kiepskim i zbyt mocnym świetle.

Może być używka.

 

 

Przepraszam, nie zauważyłem tematu

 

Edytowane przez PC_Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...