Skocz do zawartości
termit_tm

Aparat Cyfrowy Do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze nie chce zakladac nowego tematu kieruje moje pytanie tu:

Jaki aparat do 200zł-250zł, używany z Allegro? ;>

 

Jako new student musze jakis nabyc a bede go potrzebował jedynie do nieprofesjonalnych zastosowan (aukcje allegro, zdjecia z imprez itp itd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko patrz, ze to refurbish

A 30 dniowa gwarancja, to jakby jej wcale nie bylo.

LoL, patrzę na to co wybieram... Nówki nie kupi i dokładnie wiem, że to refubrish chyba lepszy taki niż nowy ale marny ?

 

Zresztą jak już się wyrwałeś się z dokładnym wskazaniem mi, że jest "tylko" po przeglądzie serwisowym i ma "tylko" 30dni gwary (jak na używkę to sądzę, że sporo bo zwykle nie ma wcale) to zaproponuj coś równie dobrego , albo (jeszcze lepiej) lepszego... ;)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobne pytanie, cos na DZIS z cena do 400zl. Najlepiej nowy, ale moze byc tez uzywka w dobrym stanie. Chodzi o zdjecia z imprez, rodzinne itp. Czyli full amatorszczyzna. Zadnych krajobrazow itp nie bedzie.

Bedzie cos lepszego od Canona A520 ?

 

I pytanie 2, czy do takiego amatorskiego pstrykania warto dolozyc do A610 ?

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponownie: Aparacik do 400zł razem z wysyłką ;]

Może ale nie musi być nowy - nawet lepiej jakby była lepsza używka niż gorsza nówka.

Ten?

Ten2?

Ten3?

NIE :

3, bo dość stary i matryca już nie na te czasy ;P

2, bo to Nikon ;) a na poważnie bo lepiej będzie 1

1, bo to CANON !! TAK ! a na poważnie, największe możliwości z powyższych :) śmiało bierz i ciesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sorry że odświeżam temat , ale mam problem wczoraj odmówił posłuszeństwa mój zaprawiony w bojach Canon A60 nie wiem jeszcze dokładnie co się z nim stało bo wysiadł dziewczynie jak robiła zdjęcia do aukcji allegro :-( jutro ma go przywieźć to zobaczę , ale wątpię że coś z tego będzie poza tym naprawa pewnie będzie droga , więc nie będzie mi się chciało w to bawić i sprzedam go jako uszkodzonego , więc mam pytanie czy do 150zł można kupić jakiś sensowny używany aparat myślę nawet o używanym A60 :-) czy już lepiej dołożyć i kupić jakąś nówkę za 300zł z 2 letnią gwarancją , aparat będzie używany głównie amatorsko do robienia zdjęć na aukcje allegro itp

 

z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za linka mechl!k , na szczęście aparat rozebrałem przeczyściłem i działa :-) więc na razie nie muszę kupować nowego

Edytowane przez CKM18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje aparatu do 400zl max 450zl [ale musi byc karta w zestawie i inne sprzety] Aparat musi byc na baterie AA gdyz mam ladowarke i akumulatorki

 

Wymaga od aparatu:

-dobre Makro - jestem numizmatykiem i czesto potrzebuje wykonac dokladne zdjecie monety

-zeby wychodzily ladne zdjecia ludzi/krajobrazow nie wymaga kto wie czego, bede zabieral go na wycieczki, imprezy etc

 

Nie musi byc bardzo duzo MPX bo z tego co sie orientuje to ilosc MPX ma znaczenie przy wielkosci zdjec a ja plakatow nie bede robil :D takze 3mpix to minimum jednak im wiecej tym lepiej

 

Dobry obiektyw ;) Za bardzo sie na tym nie znam do tej pory mialem HP 635 ale zaczal sie psuc robi bardzo brzydkie zdjecia w makro [zrobilem nim 3k zdjec] i bylem z niego nawet zadowolony

 

Czekam na pomysly z waszej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka, brać to, czy jest coś lepszego w podobnej cenie ?

 

Canon Powershot A460 5.0mpix 339 zł

http://4speed.pl/index.php?stan=opis&id_towaru=6630

 

+ Pamieć 1GB 19 zł

http://4speed.pl/index.php?stan=opis&id_towaru=1843

 

= 359 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka, brać to, czy jest coś lepszego w podobnej cenie ?

 

Canon Powershot A460 5.0mpix 339 zł

http://4speed.pl/index.php?stan=opis&id_towaru=6630

 

+ Pamieć 1GB 19 zł

http://4speed.pl/index.php?stan=opis&id_towaru=1843

 

= 359 zł

A530 bez porównania lepszy np. http://allegro.pl/item296316723_canon_a530_fv.html.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie do 400 polecam Nikon L10/L11. Do tego zestaw akumulatorków i karta SD 1GB Kingstona i zamykamy się z zapasem w 400. Nawet jeszcze nam starczy na przesyłkę (np. w Agito) lub futerał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem obecnie bardzo zainteresowany kupnem cyfraka, przeznaczyłem sporo czasu na porównywania, oceny i przemyślenia.

 

Spośród cyfrówek za +\- 400zł wyłoniłem takie urządzenia:

Czy znacie jeszcze jakieś cyfrówki za +\- 400zł?

Który z tych podanych przeze mnie będzie najlepszy?

Może inny, nie z tej listy?

Jakieś sugestie?

 

Wypowiadać się, proszę :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zbierałbym do a570IS, choć jak potrzebujesz podst manual to 560 też starczy, ale w 570 masz pełny z PASM'em za 550 możesz kupić, no chyba że 400 to max co możesz przeznaczyć na aparat i nic więcej nie dasz rady zebrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam juz troche o tych aparatach

bylem zdecydowany na kupno nowego canona a560 w morele.net

ale zobaczylem canona ixus 40 i tego nikona L11 i nie wiem co wybrać

 

canon chyba lepszy i bardziej bez awaryjny, z drugiej strony nikon mniejszy i tanszy (o 50zł)

 

jestem full amatorem wszystkie ustawienia na auto wiec na manualych mi w sumie nie zalezy, wazne aby filmiki 640/480 mialy dobrą jakość

 

oraz zeby sam aparat był bez awaryjny

 

absolutny max co moge wydac to 440

do tej pory mialem canona a85 i wystarczał z zapasem, tylko te filmy 30s :/

 

więc canon czy nikon ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniakalny wczoraj posiedziałem 2 godziny i mogę podzielić się swymi wyliczeniami.

 

Wybór u mnie padł na Canona. Dlaczego?

Hmm tu by było bardzo dużo wypisywać, ale od ludzi którzy naprawdę się znają uzyskałem poradę żebym brał taki aparat bo parametry najlepsze (...).

 

Prowadziłem równocześnie 5 tematów na 5 różych forach i wszędzie polecono mi A560. To już nie może być przypadek, tylko ten aparat dobry.

 

Sprawdziłem opinie, zdjęcia z tego apraratu i powiedziałem sobie TAK, to będzie dobry wybór.

 

Poza tym, zobacz jaka oferta jest na agito walentynkowa- 358zł. Ja bym już to łapał, ale całej kasy narazie nie ma, ale Tobie gorąco polecam, bo sam zdecydowałem się jak mówię po dogłębnych analizach i myślę że to będzie dobry wybór. Za 400zł to jeszcze SD 2GB zakupie i aku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniakalny wczoraj posiedziałem 2 godziny i mogę podzielić się swymi wyliczeniami.

 

Wybór u mnie padł na Canona. Dlaczego?

Hmm tu by było bardzo dużo wypisywać, ale od ludzi którzy naprawdę się znają uzyskałem poradę żebym brał taki aparat bo parametry najlepsze (...).

 

Prowadziłem równocześnie 5 tematów na 5 różych forach i wszędzie polecono mi A560. To już nie może być przypadek, tylko ten aparat dobry.

 

Sprawdziłem opinie, zdjęcia z tego apraratu i powiedziałem sobie TAK, to będzie dobry wybór.

 

Poza tym, zobacz jaka oferta jest na agito walentynkowa- 358zł. Ja bym już to łapał, ale całej kasy narazie nie ma, ale Tobie gorąco polecam, bo sam zdecydowałem się jak mówię po dogłębnych analizach i myślę że to będzie dobry wybór. Za 400zł to jeszcze SD 2GB zakupie i aku ;)

dzieki, tez tak stwierdzilem i zamowiłem nowego w morele.net za 380zl z odbiorem osobistym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba było wziąć Fuji A920 albo dozbierać do Canona A720 IS (599 w fotojoker)

 

zobaczcie na tytuł tematu :unsure:

 

ja mialem przeznaczone max 250zł ale cos mnie ruszyło i dolozyłem tą stówke wiecej

Edytowane przez Maniakalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o takim zestawie?

http://allegro.pl/item305017497_canon_a560...teral_raty.html

opłaca się to :) ?

 

w sumie to ładowarka taka.. nijaka

dokladac stówe do ładowrki i akuulatorow :blink:

kup w agito za 360 sam aparat a reszte dokup, wyjdzie troche taniej :D

 

btw

 

dzis odebrałem a560 i po wyjęciu z pudełka okazalo sie ze jest mniejsze niz a85 co mnie cieszy

 

na karcie 1GB mozna zapisac okolo 8,5 minuty filmu 640x480/30

 

jeszcze nie moge opanować trybu makro ale jak bede mial wiecej czasu i checi to sie pobawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladac stówe do ładowrki i akuulatorow blink.gif

kup w agito za 360 sam aparat a reszte dokup, wyjdzie troche taniej icon_biggrin3.gif

 

btw

 

dzis odebrałem a560 i po wyjęciu z pudełka okazalo sie ze jest mniejsze niz a85 co mnie cieszy

 

na karcie 1GB mozna zapisac okolo 8,5 minuty filmu 640x480/30

 

jeszcze nie moge opanować trybu makro ale jak bede mial wiecej czasu i checi to sie pobawie

 

Zapodaj jakieś fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...