Jump to content
Sign in to follow this  
termit_tm

Aparat Cyfrowy Do 400zł

Recommended Posts

Nie zrozum mnie źle, przedział dobry jak każdy inny. Wszystko zależy czego oczekujesz, jeżeli lubisz pooglądać fotografie z wakacji w albumie to taki A495 sprawdzi się znakomicie. Po prostu za tą cenę nie ma zbyt dużego pola manewru. A za jaką będzie? Nie pytaj :wink:

Imo przedział od jakiego można dostać coś ciekawszego to 500-600zł i tak za taką cenę można wyrwać używkę Lumix DMC-TZ7 lub coś tego pokroju :) pzdr

A495 - tanie i pewne, i można wgrać CHDK do niego :D

A610 to już starsza konstrukcja, starszy procesor, a aparat słynie z tego, że lubi się szybko kurzyć za szkłem.

Witam wszystkich

Chcę zakupić na prezent aparat cyfrowy z przeznaczeniem nieprofesjonalnym, typowy spacerowy pstrykacz. Rozważałem dwa modele: OLYMPUS VG-130 i KODAK M575 głownie te dwa brałem pod uwagę ze względu na to że nagrywają filmy 720p i są w miarę tanie (około 350 zł). I tu pytanie który lepszy, miałem do czynienia z kodakiem m530, jest to seria w ktorej były 4 modele m530, m550, m575, m580 (większy numerek=drożej). Aparacik był spoko tylko w kiepskich warunkach pokojowych przy sztucznym świetle automat słabo sobie radził a zdjęcia będą robione głownie w automacie, pozatym to świetny aparat. Z Olympusem nigdy do czynienia nie miałem. Proszę o porady i wszelkie sugestie oraz jeśli znacie coś podobnego a uważacie że jest lepsze od tego co zaproponowałem to proszę też napiszcie.

Pozdrawiam Michał.

Chłopie. Weź nie przepłacaj za małpę i kup najzwyklejszego fuji av 200. Filmy kreci bardzo dobre - razem z dzwiękiem. Zdjecia robi (zajebista opcja zdjec panoramicznych - mega mi się przydał na urlopie na kanarach bo nie chcialo mi się lepić panoram z lustrzanki) - karte pamieci wsadzisz. Na ceneo znajdziesz go za niecale 180 zlotych (ja swój kupiłem w neonet bodajze za 190 zlotych - a są firmy ktore próbują go wcisnąć i po 350 -_- ). Naprawdę nie warto ładować hajs w aparat ktory bedzie sie walał po plecaku (bo predzej czy poźniej tak będzie) a ktory zdjecia w slabych warunkach oswietleniowych robi identyczne jak cala masa drozszych zarabiających na swojej marce małp. Mam porownanie tego fuji ktory kupiłem żonie zeby sobie cykała a aparatem megahiperwypas lumixem za 700 zlotych wodoszczeeelnym ktory kupila kolezanka - tak samo shitowe zdjecia robi w slabym oswietleniu - cudów nie ma - jak masz srakowate swiatlo to bez lampy sie nie obejdzie. Ludzie, nie przeplacajcie za małpki bo naprawdę nie warto :)

Edited by apo5

Witam,

Poszukuje aparat cyfrowy do robienia zdjęć z notatek na studiach i wizji lokalnych w pracy (nic wymagającego)

Kryterium to zasilanie na akumulatorki AA lub AAA. Karta microSDHC lub SDHC.

Budźet 200-300zł

Co polecicie ??

Dzięki za pomoc!

Edited by kilobajt

Szukam dobrego aparatu fotograficznego w cenie do 400 zł.

Nie znam się na tym, więc nie powiem jakie mam wymagania, bo nie potrafię ich profesjonalnie określić.

Mają być dobre zdjęcia w kiepskim i zbyt mocnym świetle.

Może być używka.

Przepraszam, nie zauważyłem tematu

Edited by PC_Master