Skocz do zawartości
99tomcat

Dfi Nf4x Infinity Nforce-4x S754

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu napisałem maila do DFI w naszym języku w sprawie tych pamięci. Niestety naszprechali mi Apologizea, że nie rozumieją ani nie mają nikogo, kto znałby nasz język (a stronę po PL mają ;)). Proszą o ponownego maila w języku angielskim hehe. Będę musiał coś naskrobać in english. :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis pochowalem swoja Mobo ...

 

R.I.P

 

 

Padla - Sama z Siebie -

pozostaje wyslac tylko na gwarancje ...

 

 

Co ciekawe ... plyta normlanie sie odpala ledy sie swieca ...

ale nie wydaje zadnych Dzwiekow ani piskow .. bez wzgledu czy wsadzowny jest procek czy ramy czy tez nie ... porostu jak roslinka :sad:

a szkoda bo niezla ta mobo byla ...

 

 

dla zainteresowanych Procek - z siga for Resale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem Rev A ...

 

Parodia z ta plyta - musze powiedziec ze plyta swietnie sie nadawala do O/C

chodz miala sporo tez bugow i defektow

 

 

Teraz najprawdopodobniej bede sie przerzucal na 939 - o ile koszta pozlowa bo w AM2 nie ma sie jeszcze co pchac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rev.A powiadasz ... hmmm ... mam nadzieje, że moja tego szcześcia nie bedzie miała i nie zawita w serwisie. Jak narazie sprawuje sie dobrze mimo ciepła na dworzu i pracy przez cały dzien pod 100% loadem + o/c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale mam wrazenie ze plyta jest sprawna ... tylko ma jakis defekt ...

 

poniewaz normalnie sie zalacza ledy sie swieca - wentylatory kreca ... tyle ze nie wydaje zadnych piskow jak np ramu nie ma wsadzonego ... poprostu jak roslinka :(

 

 

Szkoda - teraz to sobie poczekam troche na naprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalny efekt padnięcią tej płyty. Jeśli umiera to właśnie w ten sposób. Włączysz ją i na tym koniec. Wszystko się kręci i świeci ale nie wstaje ani nie daje sygnałów dźwiękowych. Identyko jak u mnie. Po wyłączeniu kompa już się nie włączyła. Coś wadliwego jest w niej. Moze jakiś element się przywiesza bo mobo wygląda na sprawne. No nie wiem. Ale dostaniesz nową. ;)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym hotflasza spróbował... w dużej częsci płyt jest tak jak padnie bios (np.. abit :D ) że niby wszystko działa, wiatraki sie kręcą, a obrazu nie ma.

 

Jak masz kogos w podlizu z mobo i cepem amd to bierzesz kostke, biosa i winflasza i pod winem szybki flaszyk i sprawdzamy czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ten 120 by sie masakrycznie przydał, zwłaszcza przy procu tak na 3300-3400MHz... Bez niego to troche lipton..

Mi potrzebny by przejść 2630, bo jak czytałem to dużo nie zrobie z moimi pamieciami, bo na dzielniku 100 nie chcą iść, mimo zmiany timingów-read...i tp. <_< Chciałem zwiekszyć timingi-3-4-4-7 lub 8 i nie poszły, jednak LanParty lepsza, ale nie ma pci <_< Edytowane przez lukasz_zn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...