Skocz do zawartości
99tomcat

Dfi Nf4x Infinity Nforce-4x S754

Rekomendowane odpowiedzi

aha dziekuje za odp, myslalem ze bedzie zaczepial o kostki ram ale rozwiales moje watpliwosci

 

edit:

zalozylem a temp sa wyzsze niz na stand :blink:

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

aha dziekuje za odp, myslalem ze bedzie zaczepial o kostki ram ale rozwiales moje watpliwosci

 

edit:

zalozylem a temp sa wyzsze niz na stand :blink:

na tych samych obrotach? w sumie to 80 tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stand radiator mialem zalozony wiatrak ktory osiagal ~4000rpm (nie dalo sie wytrzymac), myslalem ze na Al Cu pentagramie bedzie lepiej a tu temp wyzsze na max obrotach niz na badziewnym radiatorze z kompletu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapodaj wyniki z testami, odczyty temperatury podczas testow oraz napisz jakie masz chlodzenie do tego athlonika

2.7GHz (a nawet 2.8 ) to i moj sempron 2800+ robi na tym napieciu ale zadnego testu typu prime nie przechodzi :)

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

2.7GHz (a nawet 2.8 ) to i moj sempron 2800+ robi na tym napieciu ale zadnego testu typu prime nie przechodzi :)

nie porównuj oc semprona z athlonem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzilo mi o testy stabilnosci i dlatego zasugerowalem to porownanie

 

p.s.

a czy to niezgodne z regulaminem forum :D

Edytowane przez remek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

chodzilo mi o testy stabilnosci i dlatego zasugerowalem to porownanie

 

p.s.

a czy to niezgodne z regulaminem forum :D

niezgodne ze zdrowym rozsądkiem i ogólnie przyjętymi kanonami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki problem, ze płyta nie łapie jednego z 2 dysków nie wykrywa go dopiero za któryms razem i to nie zawsze sa takie problemy, jak zmienie taśme to dzial normalnie pare dni i znowu nastepna tasme.....nawet taka co juz byla założona wczesniej...czy to wina biosu?? zmiana biosu pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Teoretycznie mogę, tylko że:

Także szybciej będzie popytać najpierw.

Jak byś miał to daj znać ;).

 

Miał ktoś taki problem, ze płyta nie łapie jednego z 2 dysków nie wykrywa go dopiero za któryms razem i to nie zawsze sa takie problemy, jak zmienie taśme to dzial normalnie pare dni i znowu nastepna tasme.....nawet taka co juz byla założona wczesniej...czy to wina biosu?? zmiana biosu pomoże?

Zmienić bios nie zaszkodzi... mam dwa dyski i jest ok, nic nie muszę przepinać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

1. Jest jakis bios z dzielnikiem pamieci 120?? albo jakims innym deczko wiekszym od 100 a mniejszym od 133??

 

2. Czym chłodzicie chipset u siebie??

1. Po co Ci takie dziwne? :P Nikt tutaj nie chwalił się takim...

 

2. Standard czyli zalman niebieski+nawiew ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V ustawione w biosie jest niższe od rzeczywistego, w stresie jest około 0.05 do 0.06V więcej niż ustawione w biosie. Mierzysz w miejscu w którym nie ma kondensatora w tym rządku gdzie są kondy od zasilania cpu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V ustawione w biosie jest niższe od rzeczywistego, w stresie jest około 0.05 do 0.06V więcej niż ustawione w biosie. Mierzysz w miejscu w którym nie ma kondensatora w tym rządku gdzie są kondy od zasilania cpu.

Wlasnie cos okolo tego obstawialem, tak wynikalo z moich testow wzgledem starej mobo. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzielnik 120 (lub cos w tym stylu) jest mi potrzebne bo na 133 nie wyrabia mi jedna słaba kostka a na 100 mam przy 350x8 tylko @176mhz dlatego bardzo by mi sie przydal dzielnik 120 lub podobny bo narazie nie moge zmienic ramu...

 

Czy ten niebieski Zalman nie bedzie kolidował z 7600GT Palita ??

Nawiem mam z przodu budy arctic 12cm także bucha nieźle....;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

To 110 by sie przydał :D Cos zeby chociaz na 200mhz chodziły....

 

A czy ten zalman niebieski bedzie kolidowal z 7600GT?

Tą płytę ma z 5 osób na krzyż i nikogo nie stać na takie burżujskie grafy :P najlepiej jak byś sobie sam zmierzył linijką/miarką odległości i będzie ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość amapi3d

Tą płytę ma z 5 osób na krzyż i nikogo nie stać na takie burżujskie grafy :P najlepiej jak byś sobie sam zmierzył linijką/miarką odległości i będzie ok ;)

moj brat ma te mobo + niebieski zalman + 7300gt z z zalmanem i wszystko sie miesci idealnie. stawiam ze 7600gt od galaxy tez wejdzie bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...