Skocz do zawartości
99tomcat

Dfi Nf4x Infinity Nforce-4x S754

Rekomendowane odpowiedzi

ja ma sb live! 24bit i jest lepszy od integry IMO poza tym przygotuj się na kaprysy z pamięciami, zmianę chłodzenia a LAN można przeżyć jakoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem tej płyty i proszę o opinie posiadaczy.

Jak z zintegrowaną kartką muzyczną bo w jakimś teście na necie pisało że słabiutko basy czy cuś. To dla mnie ważne bo ciągle słucham muzy na kompie :)

Pozdrawiam.

 

btw. A gdzie chcesz kupić to mobo jak juz go prawie nigdzie nie ma :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do posiadaczy hdd sata. We wlasciwosciach kontrolera sata na ktorym jest hdd macie tak jak u mnie na screenie 'sata ata generation 2-3g' czy '1-1,5g' ?

masz Sata 2 bo je sobie odblokowales:) Edytowane przez amapi3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiem, czy odblokowalem, chce sie zapytac, co macie we wlasciwosciach tego kontrolera. ;]

Skoro jest napisane 2-3g, to chyba jest ok, hmm.

 

@amapi3d a Ty masz tak samo ?

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie wiem, czy odblokowalem, chce sie zapytac, co macie we wlasciwosciach tego kontrolera. ;]

Skoro jest napisane 2-3g, to chyba jest ok, hmm.

 

@amapi3d a Ty masz tak samo ?

tak udalo CI sie :) a jaki chipset Ci sie zglasza po starcie mobo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wlasnie ja mam taka mobo, nie wydaje mi sie, zeby poprzedni wlasciciel robil taka modyfikacje. ;]

 

Amapi3d, ja w ogole nie mam tego dupisku o rodzaju chipsetu jak bootuje komp, to sie gdzies wlacza w biosie czy jak ? :lol:

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wlasnie ja mam taka mobo, nie wydaje mi sie, zeby poprzedni wlasciciel robil taka modyfikacje. ;]

 

Amapi3d, ja w ogole nie mam tego dupisku o rodzaju chipsetu jak bootuje komp, to sie gdzies wlacza w biosie czy jak ? :lol:

widac na s939 i s754 jest inaczej. u mnie bez moda zglaszalo sie nforce4 standard, teraz jest ULTRA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od pewnego czasu uzywam zmodowanego biosu... :) Wszystko gra, komp dziala, 3dmarki leca, pi przechodzi... :mrgreen: Jedyne co jest nie tak to twtr -> w biosie ustawione na 1, a realnie (w a64 tweakerze) jest na 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam głupie pytanie:

Posiadam Athlona 2800+ wykręconego na 2700 MHz (ClawHammer; 9 x 300). Nie chce mi się wierzyć, że to max. Podnoszenie napięcia, zmiana dzielnika pamięci - nie pomagają. Czy umiecie powiedzieć, czy da się jeszcze coś wycisnąć? A jeżeli tak, to co mogłoby pomóc. No, poza ciekłym azotem :). Rozumiem, że często padają pytania typu: "Ile dam radę wykręcić?" i nie można na nie jasno odpowiedzieć, ale nic już mi do głowy innego nie przychodzi.

Acha, stabilność testowana SuperPI mod 1,5 xs 16M ( 32 nie chce mi się liczyć :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem. Może znajdę czas. :) Ale żadnych restartów i bluescreenów nie uświadczyłem.

Tylko martwi mnie, bo chciałem tak z 2800 - 2900. :) W końcu co, jak co, ale to DFI. :)

 

Edit: Tak, tak, jestem marzycielem. :)

Edytowane przez FrediX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...