Skocz do zawartości
Mysz3k

Brak Spadku Temp.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

mam pytanie czemu po tym jak wyszlifowalem radiator (nie na lustro ale troche odbija i napewno jest gladki bo nie czulem juz chropowatosci jak przed szlifowaniem) na dodatek posmarowalem rdzen (athlon 64 3000+) pasta arctic silver 5 i temperatura w spoczynku wynosi 49 stopni C :/ trohe to duzo.. bo przed tymi zabiegami mialem okolo 47 :/ nie wiem co zrobilem zle.. pasty za duzo ani za malo nie jest bo sciagalem radiator jeszcze raz i pasty jest raczej ok.. przynajmniej jak na zdjeciach gdzie bylo pokazane gdzies w necie

ps. chlodzenie to boxowy wentylator.. no ale czemu temp wzrosla zamiast spasc :| nie rozumiem tego :/ chipset tez posmarowalem a z radiatora zerwalem takie zolte cos co bylo na srodku i temp mam w granicach 49 C :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolege melonowy :D ale jest tez taka możliwosc że krzywo przeszlifowałes tego radiatora i cos nie bardzo styka z rdzeniem procesora :? zobacz czy dobże wyszlifowałes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fredusowi chodzilo o to czy przypadkiem jakiegos mikrodoleczka nie zrobiles :P

np srodek jest o 0000.1 cm glebiej niz krawedzie :D

Takie cus jest mozliwe

 

Przyloz linijke po przekatnej, rownlolegle itp i sprawdz czy nie ma szparki ;]

Edytowane przez RepsOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehehe.. ale jak mikrodoleczek mozna zrobic szlifujac na szkle ?? w dodatku przeciez jest pasta.. heh no dobra sprawdzimy :)

 

 

edit:

wlasie sprawdzilem radiator na procku i okazalo sie ze troche za duzo pasty nalozylem.. chusteczka zdjalem paste z radiatora i troche z procka tak zeby zostala polowa tego.. i temp na procku ma 31 C w spoczynku :) jutro musze zdjac znow wiatrak z plyty glownej i tam pewnie tez przesadzilem ;)

Edytowane przez Mysz3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nalozylem odrobine na radiator rozsmarowalem ją pozniej nadmiar ztarlem i na procesor nalozylem tez troche pasty wielkosci ziarna ryzu ale juz nie rozsmarowywalem tylko nalozylem radiator i idealnie sie rozeszlo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej bedzie chyba nałorzyc na sam rdzen procesora, ja osobiscie robie tak : nakładam na srodek troche pasty (troche wiecej nic ziarnko ryzu) biore cos podobnego do karty kredytowej i ładnie, równomiernie rozsmarowuje po całym rdzeniu :D temperaturki są piekne :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...