Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Hm..nie brałem tego pod uwagę...

 

Co do podejrzeń w stronę Wirtusa - nie wyślą mi innej gry,to raczej pewne..pytaniem jest chyba tylko termin,w jakim wyslą wersje zwykłą..

 

zaniepokoiłeś mnie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zagrożenia nie ma, bo płacisz przy odbiorze. Jak kupisz grę gdzieś szybciej to odowłasz zamówienie, a nawet jak przyślą, to nie przyjmiesz. Własnie podejrzewam tylko że ta ładna data premiery to oszustwo, aby przyciągnąć klientów. Ale mam nadzieję, że się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuszność masz...Też napisałem im maila, jeśli rzeczywiście 24.03 to ściema to będę szukał innego sprzedawcy..chociaż i tak najpewniej Cenega pierwsza wyda wersje zwykłą:/ (a co do tego to plotki o czerwcu chodziły...zbyt brutalne by było prawdą..oby:|).

Edytowane przez Vis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.

Pełną grę można ściągnąć z Fileplanet (trzeba być zarejestrowanym) i kupić sam klucz. :) Transfery wysokie. :D

 

Możnaby jakiś bench zrobić i porównać wydajnosć w full detalach na różnych kartach. Wtedy wiedzielibyśmy jaka karta będzie najlepsza. :)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.

Pełną grę można ściągnąć z Fileplanet (trzeba być zarejestrowanym) i kupić sam klucz. :) Transfery wysokie. :D

 

Możnaby jakiś bench zrobić i porównać wydajnosć w full detalach na różnych kartach. Wtedy wiedzielibyśmy jaka karta będzie najlepsza. :)

No nie zupelnie tak, najpierw placisz - potem sciagasz. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla czego ja się tylko zarejestrowałem i właśnie ściągam plik 4.35GB??? :D Przecież to nie demo. Zresztą wrze o tym na więkrzości for. ;)

 

Aaaaaaaa. Już wiem. Na dole masz serwery free a te pierwsze są płatne! :D

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

To dla czego ja się tylko zarejestrowałem i właśnie ściągam plik 4.35GB??? :D Przecież to nie demo. Zresztą wrze o tym na więkrzości for. ;)

 

Aaaaaaaa. Już wiem. Na dole masz serwery free a te pierwsze są płatne! :D

Jaki masz transfer? I na jakim laczu? Bo moze skorka warta wyprawki? :|

 

Byl tu post hydro2 o tym, ze gra nie ma klucza - wiec zapytam naiwnie: o co chodzi?!? :unsure:

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Byłem u kumpla dziś grał on na:

athlon 2000

768ramu(266)

6600gt

Chodziło w 800x600 bardzo ładnie z bloom i detalami prawie na max ale narazie nie wyszliśmy na otwarta przestrzeń.

Dam relacje na bierząco i screeny jak to łazi na moim złomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dla czego ja się tylko zarejestrowałem i właśnie ściągam plik 4.35GB??? :D Przecież to nie demo. Zresztą wrze o tym na więkrzości for. ;)

 

Aaaaaaaa. Już wiem. Na dole masz serwery free a te pierwsze są płatne! :D

 

przez jakies proxy sie laczysz ? bo mi napisalo "You are not in a country that can download this game.".....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Jaki masz transfer? I na jakim laczu? Bo moze skorka warta wyprawki? :|

 

Byl tu post hydro2 o tym, ze gra nie ma klucza - wiec zapytam naiwnie: o co chodzi?!? :unsure:

Byl,ale zaszla pomylka,dlatego usunalem post :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Witam.

Byłem u kumpla dziś grał on na:

athlon 2000

768ramu(266)

6600gt

Chodziło w 800x600 bardzo ładnie z bloom i detalami prawie na max ale narazie nie wyszliśmy na otwarta przestrzeń.

Dam relacje na bierząco i screeny jak to łazi na moim złomie.

Wreszcie ktos z 6600. Czekam niecierpliwie na screeny z zewnatrz. Z Frapsa wraz z widocznym framerate jesli mozna. Wyplata juz jutro, gra dostepna od piatku :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktos z 6600. Czekam niecierpliwie na screeny z zewnatrz. Z Frapsa wraz z widocznym framerate jesli mozna. Wyplata juz jutro, gra dostepna od piatku :rolleyes:

również poproszę :) ale w 800x600 :/ to ja wolę 1024 i detale na średnie zresztą niebawem sie sam przekonam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne...na fileplanecie sciaga mi sie zamiast ~4.3gb, plik tylko 176MB....(publiczne servery). Jak jest u was?

Jeśli tak to zainstaluj najnowszego Firefox a na 100% działa na IE. Znany problem. ;)

 

PS. To jest tylko gra. A klucz musisz już kupić. Gdzie? Nie wiem! :D Gra przy instalacji o niego prosi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam dylemat.. Kupic na pc czy na x360 ta gre.. Czytam na forach ze na 7800GT sa problemy z plynnoscia... Mam teraz venice na 2600MHz i 6600GT ale karte moge zamienic w sklepie na lepsza za korzystna doplata..

Mam na razie telewizor crt ale chce kupic za miesiac 37" lcd. Sam nie wiem ktora wersje wybrac.. Na razie na 80 % jestem zdecydowany na xboxowa z racji duzego ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiadomość dla posiadaczy kart NVIDIA - są już specjalne sterowniki do Obliviona: :D

 

NVIDIA just released a new ForceWare 80 driver. All new products are supported folks. The new driver fixes several issues with some games and of course support the all new GeForce 7600 and 7900 series of products.

 

This new version ForceWare 84.25 will contain specific performance enhances to Elder Scrolls IV: Oblivion

 

NVIDIA's developer relations team worked closely with Bethesda to optimize game performance, which also included making some driver changes to fix/enhance performance in certain areas.

 

Performance testing shows no two benchmark runs are identical in exterior scenes, due to Oblivion randomly placing grass and rocks, changing the amount of grass, and varying other aspects of the terrain.

Download

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=1356

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam dylemat.. Kupic na pc czy na x360 ta gre.. Czytam na forach ze na 7800GT sa problemy z plynnoscia... Mam teraz venice na 2600MHz i 6600GT ale karte moge zamienic w sklepie na lepsza za korzystna doplata..

Mam na razie telewizor crt ale chce kupic za miesiac 37" lcd. Sam nie wiem ktora wersje wybrac.. Na razie na 80 % jestem zdecydowany na xboxowa z racji duzego ekranu.

 

 

bierz xboxową wersje, zdecydowanie lepszy efekt na wiekszym ekranie. Widziałem filmiki z gry na xboxie 360 i moim zdaniem płynność bliska ideałowi. Do tego napewno nie bedzie problemów ze sterami itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też bym wybrał wersje Xbox, z PC nigdy nie wiadomo a na Xbox masz gwarancje że gra będzie działac dobrze...

Bzdura. Jeśli pc spełnia wymagania optymalne to masz b. dobrą grafikę (bo zabawie z .ini zdecydowanie przewyższającą tą z innych platform) i wysoki framerate. Gdzie tu widzisz miejsce na problemy?

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Bzdura. Jeśli pc spełnia wymagania optymalne to masz b. dobrą grafikę (bo zabawie z .ini zdecydowanie przewyższającą tą z innych platform) i wysoki framerate. Gdzie tu widzisz miejsce na problemy?

Dokladnie,wiem to po sobie.A co do textur we oddali to bodajze Piaskoon dal linka do configu ini,wiec z tym tez juz jest problem rozwiazany :)

Edit - Piaskoon,wlasnie zrobilem dokladnie tak jak napisali i zmienilem dodatkowo kilka rzeczy wlasnej ruby,zaraz odpale gre i zrobie screena na tle tej wody gdzie jest w oddali ten lasek :)

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Jeśli pc spełnia wymagania optymalne to masz b. dobrą grafikę (bo zabawie z .ini zdecydowanie przewyższającą tą z innych platform) i wysoki framerate. Gdzie tu widzisz miejsce na problemy?

 

 

niby masz racje, tylko on też miał troche racji, bo zawsze problemy jakieś mogą być, a to stery nie takie, a to wywali do pulpitu itd.

 

na xboxa masz zagwarantowany bezproblemowy gameplay, przy stałych 30 klatkach animacji, bo czasami lepsze jest tylko 30 fps niż wachliwe 15 - 50 fps :)

 

do tego jezeli bedzie miał na dniach duży TV , to zapewniam was, że oblivion im wiekszy tym lepiej wyglada :)

wybór i tak należy do niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja:)

krótko o grze:

Zapowiada się ciekawa fabuła, system walki rozwoju postaci dla mnie genialny!! dynamika, akcja:)

co mnie zaskoczyło:

Wymagania gry co do ramu, naprawde zaszokowałem się gra na 1 gb spokojnie śmiga, wczytuje się szybko i co najważniejsze swapa nie uraczyłem:)

TWORZENIE POSTACI ROX:P

Co mnie zniesmaczyło:

mój słąby komp:D lol ehh w porównaniu z tym co widział człowiek na screenach, filmach itd,

a teraz garść screenow (dałem 800x600 afx4 reszta na screenie) potem dałem 1024x768 (4 fun sprawdzić no i sadysta by pewnie grał, jednak mi na 15" 800x600 wysatczy:) o ile w 1024x768 jest git w zamkniętych pomieszczeniach o tyle przy otwartej postaci 15 fps kuje w oczy...

pozdrawiam.

ps. czy moj koleś nie przypomina wam Arnolda:D

ps.2 ostanie 2 screeny roznica miedzy medium i large textur

post-119177-1143059121_thumb.jpg

post-119177-1143059150_thumb.jpg

post-119177-1143059160_thumb.jpg

post-119177-1143059179_thumb.jpg

post-119177-1143059204_thumb.jpg

post-119177-1143059221_thumb.jpg

post-119177-1143059239_thumb.jpg

post-119177-1143059267_thumb.jpg

post-119177-1143059286_thumb.jpg

post-119177-1143059306_thumb.jpg

post-119177-1143059326_thumb.jpg

post-119177-1143059355_thumb.jpg

post-119177-1143059373_thumb.jpg

post-119177-1143059389_thumb.jpg

post-119177-1143059418_thumb.jpg

post-119177-1143059437_thumb.jpg

post-119177-1143059466_thumb.jpg

post-119177-1143059490_thumb.jpg

post-119177-1143059527_thumb.jpg

post-119177-1143059558_thumb.jpg

post-119177-1143059579_thumb.jpg

post-119177-1143059608_thumb.jpg

post-119177-1143059627_thumb.jpg

post-119177-1143059646_thumb.jpg

post-119177-1143059674_thumb.jpg

post-119177-1143060664_thumb.jpg

post-119177-1143060682_thumb.jpg

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Niestety po moim configu jak daje load to mam zwis.Jak wroce (teraz musze isc gdzies) to pobawie sie w cfg a jak mi wyjdzie to zapodam screeny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeatheN- hmm o dobrze jest szansa że u mnie na 1024 jakoś to będzie działać :)

no jak wylaczysz cienie, ps, distance dasz mniej ( robi sie beznadziejna mgla nic nie widac) textury srednie to moze zagrasz w 1024;]

imho lepiej dać 800x600 ( no chyba ze masz 17 cali:P) i bloom oraz widok max bo to podstawa;) oraz wode max;D:D

raz jeszcze powtórze u qmpla na 6600gt grałem procku athlon 2400 i 768 ram, on takze do 800x600 zjechal po pewnym czasie ( w sumie wjechal:P bo default do 640x480 wykrywa) a ty masz właśnie taki konfig:) no i nie wiem jak 512 ramu...

reasumując POGRASZ:D ale jak to się przekonaj:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...