Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Widać, że ati radzi sobie dużo lepiej- vide x1800xl Jordiego. Ja wieczorem zdam relację o tym jak to lata na x1800xt512 po "lekkim" o/c. Pamiętaj też, że bez zmian w .ini 7800gt radził sobie dobrze (słowa Poca)- a właśnie grafika bez zmian w .ini odpowiada temu co widać na x360 (tyle tylko, że na pc jest wyższa rozdzielczość, Poca grał w 1280x1024). Po zmianach w .ini jakość grafiki na PC zagania konsolę w kozi róg, chyba temu nie zaprzeczysz?

 

Jednak najważniejsze w tej grze to absolutna wolność, wspaniały klimat (tworzony też przez świetną muzykę) i cała otoczka świata Elder Scrolls.

Nie zaprzecze, ale przypomne o jednym drobiazgu: na konsoli jest AA (wygladajace na AAx4) oraz HDR. I to wszystko w rozdzialce do 1280x768. Temu z kolei Ty nie zaprzeczysz ;)

Poczekajmy, az X360 da sie modowac. Na razie wygrywa (nie az tak bardzo) PC. Moze tak pozostanie, moze nie - we'll see jak mowia Chinczycy.

Czekam na testy z X1800XT - jest troche tansze niz x1900... Glosna ta karta jest? Tak szczerze poprosze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na testy z X1800XT - jest troche tansze niz x1900... Glosna ta karta jest? Tak szczerze poprosze :)

moj test byl na 1800XT ;) (czytaj moj poprzedni post), co do glosnosci oryginalny wiatrak na X1800 czy X1900 jest jak suszarka - niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaprzecze, ale przypomne o jednym drobiazgu: na konsoli jest AA (wygladajace na AAx4) oraz HDR. I to wszystko w rozdzialce do 1280x768. Temu z kolei Ty nie zaprzeczysz ;)

Poczekajmy, az X360 da sie modowac. Na razie wygrywa (nie az tak bardzo) PC. Moze tak pozostanie, moze nie - we'll see jak mowia Chinczycy.

Czekam na testy z X1800XT - jest troche tansze niz x1900... Glosna ta karta jest? Tak szczerze poprosze :)

głośna, głośna, ale przecież zawsze chłodzenie można zmienić

w ogóle to poleciały na ryj cenowo, 1000netto w hurtowni za 1800xt na dzień dzisiejszy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym co piszecie zastanawiam sie czy wogóle odpalać na moim łajnie (czekam narazie za 2x1gb ramu), ale chyba spróbuję, w razie co to włącze bt2 i złoję kilka tyłków, czy w ogóle da sie grać na moim sprzęcie w rozsądnych detalach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha, biale tekstury widac nie tylko na starych radkach, jakis kolo z 9800 ma to samo...

 

to mnie rozbawilo... ;D

 

HP driver related crashes:The official sticky FAQ has been updated to say that HP printer drivers may potentially cause frequent crashes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze ktos z jakas mocniejsza grafa pojechac na koniku gdzies wysoko w gory i powiedziec jak wtedy ma sie sprawa z fps? :lol: najlepiej ktos z 4 GB ramu zeby nie ograniczalo za bardzo :lol: Mowicie, ze tak super chodzi, a imho ta gra jest do doopy zoptymalizowana - fps spadaja w miejscach gdzie grafa jest przedpotopowa

 

Nie kumam tego pliku ini, podmieniamten z kat. głównego, odpalam tytuł i dalej to samo, czyli bez zmain.

Czy trzeba to zrobić w jakiś szczególny sposób, bo nie łapie...

pliki ini masz w swoich dokumentach ;) nie w katalogu z gra :P pozmieniles defaultowy config :lol: Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wirtus przesunął date premiery na 10 kwiecień, czego mozna było się spodziewać.

 

Denerwuje mnie to strasznie, piraci już przejdą grę, a ci, co chcą być uczciwi muszą czekac do niewiadomo kiedy.

Było skorzystać z Direct2Drive, na dodatek patch "spolszczający" będzie dostępny za free... naprawdę nie widzę przeszkód :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość dociągnięcia fragmentu pliku z http? Chodzi o to, żeby program porównał to co ściągnąłem na HDD z oryginałem na Fileplanet i dociągnął uszkodzony fragment. Ściągnąłem Obliviona z Fileplanet i okazuje się, że jeden z plików CAB jest uszkodzony. Grę rozpakowałem i zainstalowałem z błędami (musiałem ominąć pliki). Działa ale wiem, że w pewnym momencie przestanie.

 

Zanim ponownie ściągnę 4Giga to do jutra napewno zejdzie. :/

 

Wybaczcie za OT.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Panowie prosze o porade. Mam 6800 zmodowana na 16/6 troche podkrecona 128 MB , 1 GB ramu Gail PC-500 2 x 512 , P4 2.6 HT podkreconego na 3.4 i co zmienic aby Obek lepiej chodzil ? Czy wymiana na 7800 GS (plyta P4P800 DLX wiec tylko AGP zostaje) jest oplacalna (musialbym doplacic okolo 400 zl). Moze dokupic ramu lub wymienic na 2 x 1 GB ( ale to tez koszt okolo 500 zl). Wiem ze grafika to niewszystko dla mnie tez bardziej liczy sie grywalnosc. Niemoge sie powstrzymac przed ogladaniem tych pieknych widokow , gra sie wtedy bardziej realniej takie jest przynajmniej moje odczucie. Ale jesli moja platforma czyli 478 i AGP sie skonczyla (wiem ze tak jest) nieda juz sily na obka pogodze sie z tymi 20 klateczkami na zewnatrz bo w zamknietych jest przyzwoicie i przejde Obka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo spolszczenia, rozumiem ze nie kazdy zna angielski na poziomie pozwalajacym cieszyc sie gra w pelni, ale jakos dla mnie gra stracila by czesc klimatu gdyby byla po polsku - to taka moja opinia

Stary jakie grzyby dzisiaj jadłeś??

Co ma niby mieć polski tekst do klimatu gry. :mur:

 

Było skorzystać z Direct2Drive, na dodatek patch "spolszczający" będzie dostępny za free... naprawdę nie widzę przeszkód

A na jakiej stronie jest informacja o patchy spolszczającym.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość dociągnięcia fragmentu pliku z http? Chodzi o to, żeby program porównał to co ściągnąłem na HDD z oryginałem na Fileplanet i dociągnął uszkodzony fragment. Ściągnąłem Obliviona z Fileplanet i okazuje się, że jeden z plików CAB jest uszkodzony. Grę rozpakowałem i zainstalowałem z błędami (musiałem ominąć pliki). Działa ale wiem, że w pewnym momencie przestanie.

 

Zanim ponownie ściągnę 4Giga to do jutra napewno zejdzie. :/

 

Wybaczcie za OT.

 

Pozdro

Nie sledze watku co strone wiec nie wiem o czym mowa.

Czy Ty mowisz o sciaganiu pirackiej wersji czy jest jakas ktora mozna kupic przez neta sciagajac plik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było skorzystać z Direct2Drive, na dodatek patch "spolszczający" będzie dostępny za free... naprawdę nie widzę przeszkód :)

Chcę kupić oryginał m.in. po to, żeby miec pudełko i elegancką płytkę, D2D nie będzie się dla mnie różnił niczym od pirata. Poza tym przelanie pieniędzy do USA kosztowałoby pewnie z 50zł. No i łącze mam nie za szybkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sledze watku co strone wiec nie wiem o czym mowa.

Czy Ty mowisz o sciaganiu pirackiej wersji czy jest jakas ktora mozna kupic przez neta sciagajac plik ?

Tak. Ściągasz pełną grę z FilePlanet i płacisz za klucz aktywacyjny. Coś mi się zdaje, że powstało legalne wsparcie dla piratów. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary jakie grzyby dzisiaj jadłeś??

Co ma niby mieć polski tekst do klimatu gry. :mur:

grzeczniej prosze co :lol2:

ano ma bo jak slyszalem spolszczenie nowego splinter cella i tych polskich lektorow to poprostu smiac mi sie chcialo,

ale jezeli bedzie tak jak zasugerowal Boxster ze beda tylko napisy a lektorzy oryginalni to ok...

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Direct2Drive:

 

"This title is available for purchase in North America at this time."

 

"You are not in a country that can download this game."

 

Więc tak gry raczej nie zdobedę.

 

A co do spolszczenia - Morrowinda spolszczał CD Projekt, a Obliviona Cenega, więc nie zdziwcie się, jak będzie kolejny crap lokalizacyjny.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Nie ma mnie na forum jeden dzień a tu kolesie całą masę postów natrzaskali :). Widzę że mieszane uczucia? Tzn. wiadomo że Ci z full wypas sprzętami raczej nie płaczą ;) ale reszta już musi po detalach jechać...Można się było tego spodziewać...niestety.

A co do pewnych "problemów" ze słabymi teksturkami przed modyfikacją pliczku *.ini to IMO jakieś żarty :blink: , to przypomina ustawianie konfiga do "kłejka" albo "duma" ;). Koniec końców jednak po modyfikacji screeny wyglądają BOSKO (choć nadal nie idealnie....ale nie ma rzeczy idealnych ;) ). No i ten HDR...MIÓÓÓÓDDDD. Widzę że pewne osoby które wcześniej na HDR patrzyły z grymasem teraz zmniają zdanie...szkoda że bez niego grafa tak wiele traci. Mnie pewnie czeka 800x600xmedium bez HDR a szkoda, ale liczy się klimat i tutaj raczej się nie zawiodę.

 

Tak BTW: Zazdroszczę wam!!! Wiem że to nie ładnie, zazdrość i w ogóle ale ja też bym już chciał pograć a nie mam i chyba jeszcze trochę mieć nie będę :(. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...