Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Niesety łuki są rządkością w grze i zazwyczaj lipne. Nie wiem, może w końcu jakiś cud się stanie i znajdę łuk, którym jako tako będzie dało się grać.

 

Nie wiem czy był ten link, ale każdy komu zależy na wydajności i nie tylko ;) można zajrzeć 2042893[/snapback]

Przeczytaj poniżej - może Ci się przyda!

(nieco praktycznych porad dla osób z grafiką w okolicach 6800/X800)

Enjoy it![/color]

 

Z przykrością muszę stwierdzić, że to nie umywa się do wcześniejszego. Daruję sobie opisywanie. Z ciekawości możecie sobie zapuścić i ocenić ale bankowo zmienicie na poprzedni.

No i jestem bez tych sterowników pod obliviona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie otwierasz zły plik. Nie chodzi o Oblivion_default.ini w katalugu z grą ale o Oblivion.ini w \Moje dokumenty\My Games\Oblivion\.

Ja tez mam same 0 a otwieram dobry plik. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wciąż większość do tego ją sprowadza.

no niestety jakos mi sie wydaje ze ta cala gadka jakoby bethseda przy tworzeniu gry brala pod uwage glos spolecznosci to po prostu pier.....enie. Mam gdzies konsolowy shit :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pogralem troche w weekendzik, i powiem ze gra syci. Klimat jest naprawde wysmienity mozna sie wczuc. Ktos tu napisal ze skonczyl glowny watek gry i generalnie cala gre w 10h - ja nie wiem jak mozna tak profanowac taka gre ;), przeciez tutaj cala przyjemnosc jest, zwiedzanie, szukanie innych pobocznych questow, poznawanie tego swiata. Granie w taki rodzaj gry konczenie jej tylko na glownym quescie to bezsens - takie moje zdanie.

 

Hej czy ktos moze zrobil zadnie rybaka - zaraz jak sie wyjdzie z tego miasta gdze jest arena, jest chata rybaka ktory chce zebys przyniosl mu 10 rybek z pobliskiego jeziorka, kurde zabilem 2 rybki chyba z 20 minut, macie jakis latwiejszy sposob aby je szybciej zdobyc ;)

 

Ktos tu tez pisal ze gra mu sie wysypuje, u mnie jest to samo, po paru nieraz parunastu minutach grania poprostu wywala sie do windowsa

podobno jest to wina kodekow, albo karty dzwiekowej - dzisiaj wlasnie poczytalem o tym na oficjalnym forum obliviona.

 

Gra wciaga, to na pewno.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[CIACH]

Ktos tu tez pisal ze gra mu sie wysypuje, u mnie jest to samo, po paru nieraz parunastu minutach grania poprostu wywala sie do windowsa

podobno jest to wina kodekow, albo karty dzwiekowej - dzisiaj wlasnie poczytalem o tym na oficjalnym forum obliviona.

[CIACH]

Kodekow mowisz - w sumie ciekawe to wyglada, po klasycznym crashu gry zaobserwowalem ponad 10 aktywnych filtrow, przypuszczalnie fddshow... Byc moze kwestia kodekow, byc moze kwestia bledu w obsludze kodekow w grze (znajac zycie to to drugie ...).

Ciekawe po jaka cholere uzywaja zewnetrznych kodekow ?

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak narazie na kompie nr1 nie zaobserwowalem takich wywalen

Na kompie nr2 niestety co jakis czas wywala gierke, no i jest jeszcze cos takiego ze postac w pewnym momencie porusza mi sie w zwolnionym tepie :|

 

Ogolnie gierka jest wypas, az nie chce sie odrywac od monitorka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ktoś konfiga na fx 5200/5500/5600 bądź radka 9550? Już jestem zdesperowany, zrobiłem uninstall, bo zabardzo w ini namieszałem i sypało błędami.

Tak jak pisalem wczesniej - grałem na fx5600xt 512 ramu i p4 2,8 ghz - gra po prostu nie chodziła.

Nie dalo sie grać. Jest to wina chyba grafiki i moim skromnym zdaniem nie -przeskoczysz tego..

 

W domu mam maszynkę jak w podpisie i gra chodzi na 1024x768 na oryginalnych ustawieniach bez problemu - czasem sie przycina, ale jest to zadko kiedy.

 

Chyba totalnie nie lubi ta gierka grafik gf fx :(

 

Wogole zauwazylem ze procek jest malo wazny. tylko ram i grafa sie liczą.

 

dzis sproboje na tym ini "kosiarzu traw" - zobacze o ile mi wzrosnie fps. Ciesze sie tez z tego tweaka zmieniajacego ilosc mgły w wodzie, bo troche glupio sie pływ nie wiedząc do kąd siępłynie :)

 

Co do samej gry - to trzymam sie watk głównego i nic wiecej.. Na początek mozecie sprzedać katany z bazy wypadowej ostrzy. na jedną katanę proponuję zapodać ten kamień który wygenerował bramę w obwilionie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na FPC pisali, aby odinstalować kodeki fddshow, ponieważ z nimi gra działa wolnij czy coś takiego :)

I co jeszcze ?

Moze od razu postawic osoby system do tej gry. No bez jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Powalczylem troche i:

- gra zainstalowana w katalogu innym niz domyslny nie pozwala mi na dokonywanie SaveGame.

- po zmianie sterownikow na te bety od nVidii w 1280x1024 w lochach dalo sie grac. po lekturze forum Obliviona i obczajeniu co za co odpowiada (zmienilem wielkosc ShadowMap we wnetrzach, wymusilem PixelShader 3.0 itp.) - dostalem gratis 5-6 FPSow i brak spadkow podczas walk z potworami - zaplacilem za to "zabkowanymi" cieniami potwrorkow. Obecnie minimum mierzone przez benchmark Frapsa to 35 FPS w 1280x1024.

- wyjscie na zewnatrz zarznelo mojego 6600 i stwierdzilem, ze dziekuje, postoje. Do 2 w nocy bawilem sie configiem (no, configiem moze tak do 23 :D) i max co udalo mi sie wyszarpac bez utraty jakosci to ok. 16 FPS w klatkozernych miejscach. Srednio jest ~20, ale wystarczy, ze wyskoczy na mnie wilk i jest padaka - spadki nawet do 8 FPS (chwilowe, ale zawsze).

- to co zobaczylem chodzac chwilke i szukajac miejsc, gdzie FPS bedzie jak najnizszy utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze nowa karta graficzna do podstawa.

- ani razu nie mialem klopotow ze stabilnoscia (takze po wrzuceniu tych tweakow do dual-core, co dalo jakies 5% tylko) - ale po wyjsciu z gry mam w pasku zadan kilka(nascie) kodekow FFDShow.

- 2GB powinno byc chyba wystarczajace - ani razu nie mialem spowolnien gry z powodu doczytywania z dysku (a po lesie troche lazilem)

- czy da sie cos zrobic, zeby slonce wygladalo lepiej? jakies flare-effect, cos w tym rodzaju? Bo to jedyna rzecz, jaka mi sie srednio podoba...

- latarnia morska w miescie na zachodzie syci :) widoczek boski.

- podrozowanie klikaniem na mapie przydaje sie do sprawdzania jak gra "chodzi" w roznej okolicy. I przy okazji pozwala sie przekonac, ze ksiazeczka opisujaca zycie Tarmiell nie klamie - wszyscy mieszkaja tam, gdzie powinni, gildie sa na swoich miejscach, a przyroda (rosliny, grzyby, zwierzatka) jest taka jaka powinna byc.

- trudno tak oczojebnej gry nie traktowac jako 3D Marka - chociaz gdyby wygladala 2x gorzej i chodzila 2x lepiej to tez bym nie zalowal zakupu. A zaoszczedzilbym na karcie graficznej. Niestety wylaczenie HDR i wlaczenie Blooma (~30% wzrost FPS) nie powoduje moze odruchow wymiotnych, ale gra sie tak, jakby sie lizalo cukierka przez papierek - oczywiscie w sferze wizualnej jedynie.

- udzwiekowienie - ptaszki cwierkajace nad ranem i milknace o zachodzie slonca, mewy nad morzem (choc zadnej nie widzialem), cykady przy domach - glosy ludzi, odglosy w lochach, szum wiatru - cud miod i orzeszki. Lyzka dziegciu sa odglosy broni - czy walne toporem czy mieczem w sciane - sa takie same.

- AI - pogadalem z paroma osobami, polazilem za nimi, posledzilem kilka postaci - oni naprawde maja wlasne zycie. Moze nie sa to jakies bardzo towarzyskie osoby - ale rozmawiaja ze soba, chodza do pubow, spaceruja po miescie, wieczorem ida spac - tak sobie knuje, zeby zaczac chodzic za kims, kogo potem sprobuje zadzgac gdzies w ciemnym miejscu i moze uda mi sie zajac jego miejce :lol: - ogolnie chyba nie zajme sie nawet przez chwile glownym questem - no, chyba ze faktycznie losy calej krainy zalezec beda ode mnie i bede do tego zmuszony ;) Aha: oni pamietaja - czyli jak kogos obraze, to ten ktos mnie potem nie lubi - kilka razy go poobrazam i moze mnie nawet zaatakowac - ciekawe sa potem reakcje straznikow: jeden z ludzi poludnia chcial mnie zaatakowac w gospodzie (zajezdzie?) po tym jak mu sie dosc dlugo narzucalem celowo wybierajac jak najgorsze sposoby na prowadzenie dialogu - a ze zrobil to przy strazniku wiec zostal aresztowany, a straznik potem mnie pamietal i powiedzial: "try to avoid troubles next time" ;)

- zona pomogla mi zrobic bohatera 'ala Brad Pitt - ale obecnie pala gleboka nienawiscia do gry, przez ktora kladla sie wczoraj spac sama - wiec gra na poleczke i czeka na lepsza grafike, a ja odrabiam "punkty" u zony :rolleyes:

 

Plytka z dodatkami: zawiera arty koncepcyjne z tworzenia gry, przykladowe screeny, oraz film przedstawiajacy jak powstawala gra, a raczej trailer na E3. Kolesie sa niezle walnieci - widac, ze to pasjonaci, okrelilbym ich wrecz mianem "maniakow" - i sadze, ze kazdy po obejrzeniu tego filmu (jest to DVD mozliwe do odtworzenia w odtwarzaczu DVD) sie z tym zgodzi. Plus trailer gry, ten sam, co widzielismy po 100 razy ;) Ogolnie mogloby byc cos wiecej, ale nie ma co narzekac.

 

Aha: pad nie dziala. Tzn. dziala, ale prawej galki sie nie da ustawic tak, aby nia patrzec. Zarowno na Dual Shocku jak i na Logitechu pod USB. Mam nadzieje, ze wyjda jakies patche, ktore to naprawia - na razie oficjalnie gra obsluguje niby pada od X360, ale kumpel nie chce go na razie pozyczyc, zebym mogl sprawdzic, czy to prawda. Gdyby komus udalo sie gre zmusic do gry na padzie, prosze o info.

Bez odbioru do 22 kwietnia w temacie Obliviona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie poczytajcie FAQ'a na oficjalnym forum Obliviona, jest tam sporo pomocnych rzeczy które mogą się przydać. FAQ

 

A dla leniwych najważniejsze (z ostatnich postów):

 

Problem z sejwowaniem:

Unable to make new saves

 

If the Tab key is pressed while entering a name during character creation, a problem may occur when the game goes to write a save to the save location. This is because the name of the character is included in the name of the save file used in Windows. This is most commonly a result of attempting to Alt-Tab out of the application during name entry. If this occurs, autosaves and quicksaves will continue to function correctly, but saves made through the menu will not. The issue will be fixed if the Tab is deleted when renaming the character before exiting the sewer at the end of the character generation.

 

The following may also be of assistance if the character has progressed beyond character generation:

 

The player name can be changed through the console by pressing the ` (tilde) key, and entering the following: player.SetActorFullName Player Name (where Player Name = the name of the character). Press RETURN, and then exit the console by pressing the tilde again.

 

Also, saves can be made through the console by pressing the ` (tilde) key, and entering the following: save filename (where filename = the name of the save that you would like to make). Press RETURN, and then exit the console by pressing the tilde again.

 

(...)

 

"FF" icons in the system tray (chodzi o te kodeki FFDShow że zmniejszają wydajność i pisze jak je wyłączyć dla Obka bez konieczności ich odinstalowywania - przyp. TrueVanDal)

 

Some users have reported having numerous "FF" icons in their taskbar during or after playing Oblivion. These icons are from a seperate video/audio decoder you may have installed in the past called "FFDShow." This program is processing the sound files for Oblivion, which some users have reported slows down the game, and can leave the icons in their system tray. Simply moving the mouse over those icons will get rid of them after you stop playing Oblivion. Uninstalling FFDShow can fix this, but it is NOT necessary. You can follow the steps below to tell FFDShow not to handle sound for Oblivion.

 

Instructions for disabling the FFDShow for Oblivion without fully removing it:

 

1. Click Start

2. Click "All Programs" (or just Programs, depending on the version of Windows, whether they're using "classic," etc.)

3. Go to the ffdshow folder.

4. Click "Audio decoder configuration."

5. In the left hand pane, click "Info & debug." This is the second entry in the list.

6. In the right hand pane, near the bottom, find a check box labelled "Don't use ffdshow in:"

7. Check that box, and in the text box underneath (it lights up when you check the check box), add "oblivion.exe" (don't include the quotes). If there is already something in that box, put a semi-colon ( ; ) after what's already there, and oblivion.exe after that. Do NOT use spaces, since ffdshow will think that's part of the filename. A valid entry would be "explorer.exe;oblivion.exe" (without quotes).

8. Finally, click "Ok" and start Oblivion.

Mam nadzieję że komuś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na grafe oraz fpsy, a wystarczy sobie sprawic zamiast jakies slabutkiej grafy sprzet ala Racuch, i gierka bedize smigac i pieknie wygladac.

 

Wtedy wszyscy zaczna oceniac inne aspekty gry.

 

Tylko... mało kogo stać na taką machine ;\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sialala

Jak masz problem z padem (prawy analog) to pewnie da się coś z tym zrobić bo najprawdopodobniej problem tkwi w bzdurnie ustawionych osiach dla prawego analoga. Jeżeli jest gdzieś plik z tymi wszystkimi ustawieniami (kontrolsy) to z chęcią bym na niego spojrzał. Problem w tym że nie mam swojej kopii Obka i nie wiem czy i kiedy będę go miał. Jak byś znalazł ten pliczek z kontrolsami to podeslij mi go jakoś na PW, zobaczę OCB i może coś wykombinujemy ;). Nara.

 

EDIT. Weź jednak pod uwagę że może mnie troche nie być na forum (nie jestem przy kompie non stop...mam też to mniej wirtualne życie ;) ). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak się policzy wszytko to dobre 4kafle trzeba dać za taki sprzęt, a na tych ustawieniach grafa syci, normalnie dzieło sztuki, poprzeczka poszła w górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

@sialala

Jak masz problem z padem (prawy analog) to pewnie da się coś z tym zrobić bo najprawdopodobniej problem tkwi w bzdurnie ustawionych osiach dla prawego analoga. Jeżeli jest gdzieś plik z tymi wszystkimi ustawieniami (kontrolsy) to z chęcią bym na niego spojrzał. Problem w tym że nie mam swojej kopii Obka i nie wiem czy i kiedy będę go miał. Jak byś znalazł ten pliczek z kontrolsami to podeslij mi go jakoś na PW, zobaczę OCB i może coś wykombinujemy ;).

Kontrolsy sa w slawetnym pliku INI. Problem w tym, ze tam wszystko wyglada na oko OK. Na oficjalnym forum Obliviona tez ludzie pisza na ten temat. Wyslalem maila do Take2 z pytaniem - zobaczymy co odpowiedza.

BTW: zamiana osi (czyli prawa ruch, lewa patrzenie) powoduje, ze prawa mozna chodzic a lewa nadal nie mozna patrzec... :(

Widac, ze testerzy grali wylacznie na myszce i klawiaturze... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrolsy sa w slawetnym pliku INI. Problem w tym, ze tam wszystko wyglada na oko OK. Na oficjalnym forum Obliviona tez ludzie pisza na ten temat. Wyslalem maila do Take2 z pytaniem - zobaczymy co odpowiedza.

BTW: zamiana osi (czyli prawa ruch, lewa patrzenie) powoduje, ze prawa mozna chodzic a lewa nadal nie mozna patrzec... :(

Widac, ze testerzy grali wylacznie na myszce i klawiaturze... ;)

Hmmm...looknołem. Rozumiem że lewy analog działa jak powinen (góra/dół chodzenie przód/tył a lewo/prawo to strefy). To co teraz podam po części wpisujesz na własne ryzyko ;) ;

 

Spróbuj zamiast:

 

(...)

 

iJoystickLookUpDown=6

iJoystickLookLeftRight=3

 

(...)

wpisać:

 

(...)

 

iJoystickLookUpDown=5

iJoystickLookLeftRight=4

 

(...)

Jak nie zadziała to wróć do starego.

 

Oczywiście musisz mieć też to:

 

(...)

 

bUse Joystick=1

 

(...)

Powodzenia. Jak nie zadziała to jeszcze coś pokombinujemy ;). Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodekow mowisz - w sumie ciekawe to wyglada, po klasycznym crashu gry zaobserwowalem ponad 10 aktywnych filtrow, przypuszczalnie fddshow... Byc moze kwestia kodekow, byc moze kwestia bledu w obsludze kodekow w grze (znajac zycie to to drugie ...).

Ciekawe po jaka cholere uzywaja zewnetrznych kodekow ?

U mnie tez sie wywala a nie mam ffd show itp (tylko kodeki które były z subedit). . . w ogoole grafika warjuje. VPU (GPU) mi sie przeładowuje i inne jazdy i to tylko w oblivionie . . . nie wiem juz co na to poradzic. Graficzka chodzi na defaulcie . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okei , jestem wampirem. Powoli sie kuruje , odwiedziłem taką miłą panią ale chciwą nad bodajże "Coborior River" która wyleczy mnie z wampiryzmu jak jej przyniose 5 Grand stone souls , 5 Dużych kamieni dusz , ale problem w tym że nie wiem gdzie je dostac (gidlia magow odpada) npc, ze mna niechca rozmawiac . Straszny jestem he he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Okei , jestem wampirem. Powoli sie kuruje , odwiedziłem taką miłą panią ale chciwą nad bodajże "Coborior River" która wyleczy mnie z wampiryzmu jak jej przyniose 5 Grand stone souls , 5 Dużych kamieni dusz , ale problem w tym że nie wiem gdzie je dostac (gidlia magow odpada) npc, ze mna niechca rozmawiac . Straszny jestem he he.

A jak tym wampirem zostales? Bo ja bede chcial :)

Mozesz sie robic niewidzialny? Bo w ksiazeczce pisza, ze wampiry maja taka wlasciwosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okei , jestem wampirem. Powoli sie kuruje , odwiedziłem taką miłą panią ale chciwą nad bodajże "Coborior River" która wyleczy mnie z wampiryzmu jak jej przyniose 5 Grand stone souls , 5 Dużych kamieni dusz , ale problem w tym że nie wiem gdzie je dostac (gidlia magow odpada) npc, ze mna niechca rozmawiac . Straszny jestem he he.

 

jak napijesz sie krwi to twoj wampiryzm troche oslabnie i bedziesz mogl chodzic w sloncu i gadac z ludzmi przez najblizsza dobe

potem co 24h stajesz sie bardziej wampirzy(?) i po 3 dniach znowu nikt z toba nie bedzie gadal

znowu tu pomoze napicie sie krwi

 

wampirem mozesz stac sie jak zrani cie wampir w walce

w chwili jak sie jest juz wampirem z ktorym nikt nieche gadac masz czar niewidzialnosci

 

polecam lekture:

http://www.elderscrolls.phx.pl/index.php?o...=640&Itemid=568

 

a co do kamieni ...

to w kazdej gildi magow maja do sprzedania po jednym grand soul

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sialala

Jak będziesz mógł to sprawdź to co Ci napiałem o tym padzie. Tylko czy będziesz mógł bo coś pisałeś że nie ma Cię do 22 kwietnia w topicu o Obku :unsure: .

 

Ewentualnie niech sprawdzi to ktoś inny kto ma taką możliwośc. Narka ziomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bez odbioru do 22 kwietnia w temacie Obliviona" by sialala @ 10:04

 

sialala @ 13:42

 

Hehe

Jednak ta gierka przyciaga i ciagnie wszystkich do pykania :>

 

;) no offence ofkoz :P

 

 

 

Wiadomo kiedy wyjdzie pierwszy patch albo jakis dodatek wprost od producenta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Tak to jest jak sie uzywa stare kodeki (nawet najnowszy ffdshow jest juz stary :P) Dzisiaj wszyscy uzywaja KLite Codec i realmedia 109 codec. Trza byc na czasie chlopaki :) Dzisiaj to jedyny normalny zestaw kodekow.Zadnych zwis,najlepsza jakosc obrazu,wogole nie sa pamieciozerne,nic nie zajmuja prawie na dysku i znowu powiem - doskonala jakosc obrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie uzywa stare kodeki (nawet najnowszy ffdshow jest juz stary :P) Dzisiaj wszyscy uzywaja KLite Codec i realmedia 109 codec. Trza byc na czasie chlopaki :) Dzisiaj to jedyny normalny zestaw kodekow.Zadnych zwis,najlepsza jakosc obrazu,wogole nie sa pamieciozerne,nic nie zajmuja prawie na dysku i znowu powiem - doskonala jakosc obrazu

Features of K-Lite STANDARD version :

 

• Player:

- Media Player Classic [version 6.4.8.9]

• DirectShow video filters:

- CoreAVC [version 0.0.0.4]

• ffdshow:

- ffdshow [build 2006-01-27]

• VFW video codecs:

- Windows Media 9 VCM [version 9.0.1.369]

• DirectShow audio filters:

- Vorbis (CoreVorbis) [version 1.1.0.79]

• DirectShow source filters:

- MP4 splitter (Gabest) [version 1.0.0.3]

- MP4 splitter (Haali Media Splitter) [build 2006-02-25]

- Matroska splitter (Haali Media Splitter) [build 2006-02-25]

- Ogg splitter (Haali Media Splitter) [build 2006-02-25]

• DirectShow subtitle filter:

- DirectVobSub (a.k.a. VSFilter) [version 2.37]

• Tools:

- GSpot Codec Information Appliance [version 2.52 beta 1 build 2004-09-15]

- Sherlock [version 2.0]

- VobSubStrip [version 0.11]

Emmm <_<

 

TrueVanDal

Danke za sposób pozbycia sie tych ikonek z tray'a...Gra ciutke przyspieszyła :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...