Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie wiem, czy mam. Zastanawiałem się tylko, czy jak wstąpię do DB to wywalą mnie z wojowników, bo w GW chcieli na początku żebym był "czysty".

Zapisz. Przylacz sie. Zrob kilka misji i bedziesz wiedzial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w magach, wojownikach i bractwie

Spokojnie mozesz sie zaciagac

hehe no wlasnie sie zastanawialem czy mozna przylaczyc sie do innych gildii bedac juz w jednej, bo narazie skonczylem chyba wszystkie misje magow...

 

odpowiedziales na moje watpliwosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W morrowindzie bylem w kilku na raz nawet nie wiem czy nie we wszystkich napewno magowie, wojownicy, zlodzieje, jakas straz i cos jeszcze. I pamietam ze w pewnym momencie dostalem z jednej gildi zlecenie na kogos z innej :P

 

Tutaj od poczatku jade w magach i wojach. Potem doszla arena i bractwo.

Questy bractwa sa calkiem fajne, ale jeden niezle mnie wpienial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie co do Areny... Zostalem na Arenie juz Grand Championem... gadalem z Ysabel (czy jak jej tam,) w sprawie walki z potworami na arenie... zabilem tych minotaurow Lordow i caly czas mam misje w "current Quest" ze co tydzien moge sie popisywac walczac z potworami na arenie... a jak moge zakonczyc tego questa? czy da siej jakos go zakonczyc ?? z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na arenie zawsze biore najwieksza ilosc potworow jaka mi ysabel oferuje i za to dostaje kupe kasy :wink:

pewnie ze mozna byc w wielu gildiach - ja jestem w fighterach, zlodziejach, dark brotherhood, gildii magow, arena, gildii antywampirowej w imperial city i jeszcze potem do blades sie dolacze :wink:

POLECAM questy dark brotherhood - chyba najciekawsze w calej grze. Złodziejskie też są niezłe. Fighterowe i magowe sa dosc typowe - idz, zabij, przynies glowe :wink:

 

to zalezy od major skilli;]

ja na 25h gry mam 24 lvl, ale sam stworzyłem klase bo te gotowe to sam syf...:P

ja mam 24 lvl na niecale 70h gry :lol:

 

Jesli wstąpię do Dark Brotherhood i nie dam się wykryć przy morderstwach, to czy będą na mnie nakładac bounty czy infame (co właściwie daje ta sława i niesława?)? Czy wywalą mnie za to z wojowników?

bounty ci sie nalicza jak straznicy zauwazyli ze popelniles przestepstwo i cie aktualnie gonia.

infamy - jak ludzie widza ze popelniasz przestepstwa (chyba). mnie infamy nalicza sie wraz z wypelnianiem questow dla gildii zlodziei i db (moze mi sie wydaje, nie wiem)

wysoki fame sprawia ze ludzie bardziej cie lubia

jesli nie wykryja cie przy morderstwach - mozesz byc spokojny, zadne statsy ci sie nie zmniejsza :wink:

 

a i jeszcze jedno - przy wykonywaniu questow dark brotherhood KONIECZNIE starajcie sie wykonywac je dokladnie tak jak kazano - zeby dostac bonus. bonusy ktore daja sa genialne, warto sie dla nich meczyc :)

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

questy dla darkbrotherhood są naprawdę niezłe, można poczuć się jak prawdziwy zabójca, zbierz info o ofierze, wybierz miejsce, zabij niezauważony, w mało której grze są takie questy

cos spojlery nie działaja wiec dam to tak

spoli

 

świetna jest misja z zabiciem wszystkich gości na imprezie po zabójstwie wszyscy chodzą w panice i podejrzewają się nawzajem :D

Edytowane przez cyganos king

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasniej jezeli mozna :>

Bo mnie to az zaciekawilo

 

 

 

edit: spojler nie działa

w temple district zaczepia cie babka i prosi o spotkanie z mężem, okazuje sie ze to tajne bractwo walczące z wampirami, chcą zeby załatwiś wampira króry jakąś panne zabił

po zakonczeniu questu jesteś honorowym członkiem i za vampire dust przyniesione do nich dostajesz $$

Edytowane przez fred216

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to są chyba najmocniejsze :-/ mi się nie chce co tydzień walczy na arenie i robić questy dla DB... wracam do MQ ;p tym bardziej, ze zaczyna coś się ciekawego dziać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mialem jakies Minotaury, Ogry, Pumy, Niedzwiedzie, Cos ala potworki ze starcrafta/starship troopers. Wiec potworki sie zmieniaja. Ja sam na arene wpadam jak sprzedaje w imperial city jakies przedmioty. 2 min zabawy a ponad 2 kawalki mozna zgarnac :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej sluchajcie znacie jeszcze jakas fajna organizacje ? Dolaczylem sie do Dark Brotherhood i Gildii Wojownikow - zostalem w obu mistrzem. Gdzie jeszcze moge sie przyalczyc ? Gildia Magow odpada, bo gram wojem, a do tego chcialbym sobie potem pograc magiem. Jest duzo pseudo organizacji jak Łowcy Wampirow i Rycerze w Leyawiin, ale najczesciej pojega to na jednym quescie.

 

Tak sie pytam bo nie chce mi sie jeszcz zaczynac main quest, a juz powoli nudno sie robi szukajac wszedzie pojedynczych pobocznych zadan :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nudno, ja nie wiem skad wykombinowc kase na hate a wam nudno juz? No ja mam tylko 5 level oc prawda ale na arenie to sie zarobic nie da chocaz jestem grand championem jakies ochlapy po 15 zlota - smiech na sali, moze sie cos rozkreci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei ciekaw jestem czy pogram swobodnie w Obliviona niemiałem jeszcze problemów z żadną grą oby tutaj bylo tak samo jesli nie to nowa grafa chyba rozwiąze problemy :D

Sciagnij moze Obliviona na komore ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei ciekaw jestem czy pogram swobodnie w Obliviona niemiałem jeszcze problemów z żadną grą oby tutaj bylo tak samo jesli nie to nowa grafa chyba rozwiąze problemy :D

hmm czlowieku to w co ty grales? ze do tej pory nie miales z frameratem problemow:D

widze dwa wyjscia:

grales w 3 letnie gry:D

grales w nowe tytuly z framrate 5fps;D

gosh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm czlowieku to w co ty grales? ze do tej pory nie miales z frameratem problemow:D

widze dwa wyjscia:

grales w 3 letnie gry:D

grales w nowe tytuly z framrate 5fps;D

gosh...

Ostatnio? hmm.... cos z lepsza grafa to Fear,Fable i jakos chodziło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na min detalach (Z Fable było lepiej) ale grałem :P a co do Obliviona powstało sporo modow ktore pozwalaja grac na low sprzecie ale grafika jest wtedy bardzo słaba znalazłem tez fajny test Nvidii i jesli kupie karte ze shaderami 2,0 to ejst szansa ze pociągne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na min detalach (Z Fable było lepiej) ale grałem :P a co do Obliviona powstało sporo modow ktore pozwalaja grac na low sprzecie ale grafika jest wtedy bardzo słaba znalazłem tez fajny test Nvidii i jesli kupie karte ze shaderami 2,0 to ejst szansa ze pociągne...

a możesz podac namiary na ten test?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...