Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktos chcial sobie odswiezyc Obliviona, a najlepiej porzadnie zmodowanego, a przy tym stabilnego - natknalem sie na cos ciekawego.

 

http://superpackden.mastertopforum.net/fcom-superpack-main-thread-descriptio-vt6.html

 

Gosc zaimplementowal calego FCOMa + sporo innych modow (lista w linku wyzej) w postaci bardzo prostego instalatora - dwa pliki .exe. Dolaczony jest prosty manual, gra dziala czasem stabilniej niz zwykly Oblivion, a nie trzeba chyba mowic ile normalnie trzeba sie bawic zeby zainstalowac wszystkie mody z listy wyzej. Najnowszy update - i chyba finalny - z lipca tego roku.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam taki problem, że jestem w zamku i jak wychodzę na zewnątrz to nagle moja postać wydaje taki dźwięk jakby ktoś ją zaatakował i skóra staje się czerwona (nawet mieszkańcy mówią mi, że coś nie tak z moją skórą), a życie zaczyna powoli ubywać, aż umrę. Jak wejdę z powrotem do środka to wszystko już jest dobrze, a jak wejdę do wody to życie wolniej ubywa. Nie pomaga czekanie. Bardzo proszę o pomoc.

Edytowane przez MrMatikm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy do The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition Deluxe można dociągnąć jakieś spolszczenie (same napisy)?

W ogóle warto łykać tę wersję, czy wystarczy zwykłe Game of the Year Edition? Dołączona grafika

Edytowane przez Tom Ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zainstalować spolszczenie z dodatku SI, ale istnieje problem z czcionkami. Brak polskich liter, ale myśle, że idzie to rozwiązać kasując czcionke z obliviona w rejestrze i w katalogu windows, a później zastępując ją czcionką z polskiej wersji. Osobiście nie próbowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.portal24h...eam-t19063.html

 

Z tego co tam pisze, wynika, że nie trzeba stosować żadnych craków (choć jest to podane, jako jedna z opcji) więc zasadniczo wszystko jest ok, niemniej nie wiem, czy to działa na pewno. Może ktoś to stosował, bo nie chcę bawić się w piracenie oryginalnej gry :]

Edytowane przez Tom Ha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej zadziała. Tym bardziej, że Oblivion używa czcionki z własnego katalogu więc powinno być ok. Mój sposób na podmiane czcionki w katalogu systemowym i usunięcie oryginalnego wpisu w rejestrze ziała na 100% z CIV ze Steama. Tutaj sprawa jest jeszcze prostrza. Zaraz zrobie test, kupiłem Obliviona jakiś czas temu.

 

Ważna rzecz! Zapisz sobie oryginalne exe, po instalacji spolszczenia wgraj je ponownie!

Edytowane przez OCM4n14k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważna rzecz! Zapisz sobie oryginalne exe, po instalacji spolszczenia wgraj je ponownie!

 

OK, dzięki, będę pamiętać - jeszcze jedno, czy wersja deluxe też da się spolszczyć? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja taką mam i działa Dołączona grafika.

 

Sprawdzone na szybko, pogram troche to powiem czy wszystko jest po polsku. Chociaż jak trafi się jakiś duperel po angielsku to nie jest tak źle, ważne że główny język to polski.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...