Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Cooooo?Kto to napisał -zaraz lincz się zorganizuje! :razz: IMO świetny dodatek -barwne dialogi i indywidualizacja postaci bardziej rozwinięta.Inne klimaty krajobrazu i władca krainy niezły śrubas -aż miło pogadać z tym zakrętem.Pewnie kwestaia gustu ale ja uważam ,że SI jest wart kasy <_<

Bestiariusz nowy, osprzęt, zadania -kupuj ,nie walcz ze sobą :razz:

NEGATIVE :o

 

Nie warto marnować kasy na SI. Krap nie dodatak imo ;). W ogole mi sie nie podobał. Nudą wiało w obu krainach, pustke sie czuło na każdym miejscu. Taka wyspa bez życia w porównaniu z Tamriel. Mi więcej funa sprawił KOTN (chociaż to imo powinno być za free dodwane w patcha a nie jako oddzielny dodatek :|)

 

Co do obka mimo ze ostro po nim jechałem (bo bez modów to krap nie gra) to nawet z małymi modami potrafiłem grać ok 200h na 5900xt ;]. Fps w granicach 20 przy rzucaniu czaru 9 i w pomieszczeniach czesto 9-15 fps ;] ale jakoś grałem.

Ogólnie dużo ponad 400h grałem w niego wiec gra wcale nie taka zła tylko ze sam Obek bez modów to góra 7+/10 dla mnie a z modami 9+/10 ;].

 

A najgorsze w tym wszystkim jest ze do Fallout3 nie chcą wydać Counstaction Seta/SDK :lol2:. Jak widać dzieki CS Oblivion stał sie DUŻO lepsza grą i cały czas żyje. Można było zmienić debilną mechanikę gry (levelowanie standardowe to jakiś żart - dla tego franczesko z slower skills x3 było dla mnie takie ważne ;)).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooooo?Kto to napisał -zaraz lincz się zorganizuje! :razz: IMO świetny dodatek -barwne dialogi i indywidualizacja postaci bardziej rozwinięta.Inne klimaty krajobrazu i władca krainy niezły śrubas -aż miło pogadać z tym zakrętem.Pewnie kwestaia gustu ale ja uważam ,że SI jest wart kasy <_<

Bestiariusz nowy, osprzęt, zadania -kupuj ,nie walcz ze sobą :razz:

Dla mnie cały Oblivion powinien wyglądać właśnie jak SI B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos levelowania to jak wyjdzie finalna wersja Lost Spires to obadam przy okazji Oblivion XP Leveling - zapowiada sie ciekawie ;)

To kapitalnie ;). Lvl za wykonanie questa a nie tylko za pomocą skili było by świetne ;). Odkurzam obliviona jednak - po za tym fajne bedzie pograć przy 60 fps z all full :P + mody na wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba....ba....ba...bardzooo dziwne :wink: .U mnie też jęczało nie raz i nie tylko w tej grze, że nie znalazło starego pliku.To pomyślałem "ja ci ma do psiej d..y szukać?!" -patch dostał zielone światło, komunikat czerwoną kartkę i było ok.Może masz jakiś plik...hmmm....nielicencjonowany?Nie podejrzewam Cię o nieczystą grę -sam crackuję jak leci z czystego lenistwa :razz: .Akurat nie Obka ,bo się dialogi coś za szybkie robią hihi....Może od tej strony sprawdź?Faktem jest ,że u mnie inaczej nieco ten komunikat wygląda(chiba prosie Pana ,bo nie pamiętom) -jest "cancel" ale nie korzystam -wciskam OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba....ba....ba...bardzooo dziwne :wink: .U mnie też jęczało nie raz i nie tylko w tej grze, że nie znalazło starego pliku.To pomyślałem "ja ci ma do psiej d..y szukać?!" -patch dostał zielone światło, komunikat czerwoną kartkę i było ok.Może masz jakiś plik...hmmm....nielicencjonowany?Nie podejrzewam Cię o nieczystą grę -sam crackuję jak leci z czystego lenistwa :razz: .Akurat nie Obka ,bo się dialogi coś za szybkie robią hihi....Może od tej strony sprawdź?Faktem jest ,że u mnie inaczej nieco ten komunikat wygląda(chiba prosie Pana ,bo nie pamiętom) -jest "cancel" ale nie korzystam -wciskam OK.

Nie no poza modami nie mam zadnego cracka obrazu plyty itp;/

 

dobra mniejsza z tym poki co bawie sie w hitmana w swiecie obliviona ( mroczne bradctwo rlz:P) i tyle :) pzdr i dzieki za pomoc szczegolnie costiemu który jak zauwazyleem ma spora wiedze na temat tej gry :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem spedzilem w niej 150h,a niedlugo bedzie drugi raz, jak tylko LS wyjdzie. Co prawda to i tak nic w porownaniu do Morrowinda, w ktorego gralem dzien w dzien po kilka godzin przez ok. pol roku :lol2:

 

Co do tego patcha to nie mam pomyslu - moze brak Shivering Isles go boli? Albo to, albo wersja jezykowa - jak Ci sie chce, to mze zainstaluj Obka jeszcze raz, ale najpierw wgraj patcha, a potem spolszczenie.

 

Maly update odnosnie Lost Spires:

Everything's implemented. Just combing out any remaining bugs and making sure the main quest wasn't gimped in the process. Release tentatively scheduled for next week.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na wersję finalną FCOM: Convergence (połączenie Francesco, WarCry, OOO i Martigen Monsters). Czekam też na nowy proc do Better Cities of BananaSplit :rolleyes:

Zaciekawila mnie twoja wypowiedz, zobaczylem na youtube trailery...jestem w szoku, szczegolnie FCOMa bym dorwal, ale narazie instalacja przyprawia o bol glowy, wiec sie wstrzymuje, bawiles sie juz tymi modami? Napisz cos wiecej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos levelowania to jak wyjdzie finalna wersja Lost Spires to obadam przy okazji Oblivion XP Leveling - zapowiada sie ciekawie ;)

To kapitalnie ;). Lvl za wykonanie questa a nie tylko za pomocą skili było by świetne ;). Odkurzam obliviona jednak - po za tym fajne bedzie pograć przy 60 fps z all full :P + mody na wygląd.

Trudna sprawa z zaimplementowaniem takiego levelowania, trzeba to dobrzez zbalansować, bo inaczej levele będą leciały za szybko/wolno i zrobi się niezła kaszana. Ale jeśli to działa/będzie działać poprawnie to rzeczywiście będzie to welkie ulepszenie. A jeśli chodzi o 60 fps na sprzęcie z siga +mody na wygląd to się rozczarujesz. Mogę Ci wskazać parę modów, które załatwią i procka i GPU :)

 

Zaciekawila mnie twoja wypowiedz, zobaczylem na youtube trailery...jestem w szoku, szczegolnie FCOMa bym dorwal, ale narazie instalacja przyprawia o bol glowy, wiec sie wstrzymuje, bawiles sie juz tymi modami? Napisz cos wiecej:)

Nie bawiłem się FCOM, poczekam na wersje 1.0 (mam nadzieje, że jeszzze tego lata wyjdzie) i będę instalował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o 60 fps na sprzęcie z siga +mody na wygląd to się rozczarujesz. Mogę Ci wskazać parę modów, które załatwią i procka i GPU :)

Hahaha -zaiste rację masz....niestety :sad: !W sumie dobra zabawa plikiem konfiguracyjnym "na ładnie" może niektórych ostudzić :razz: A jak doda się(-łem) mody to....wcześniej napisałem ".Po zmodowaniu gry i pliku konfiguracyjnego "na ładnie" gra skopała rowca mojemu sprzętowi mimo OC" i podtrzymuję :wink: .Na szczęście to nie wyścigi i brak wysokiego FPSu mniej boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagam QTP3-Reduced-Lite 1 , czy to nie dziwne ze zajmuje on 70mb ?:P To na pewno jest ten plik..?

 

 

edit; pyt na przyszlosc , jak sie wgrywa tego moda?:<<-- przeczytalem readme;p

edit2; doszedlem do wniosku ze trzeba sciagnac tez Lite-2 :P

Edytowane przez _Ran'dall_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

 

W przypływie dobrej woli i bez zbędnych złudzeń postanowiłem chwilkę pyknąć w TES IV.

 

Mam pewien problemik techniczny - po kolejnej instalce gry i "odhaczeniu spolszczenia" - kwestie dialogowe (napisy wypowiadane przez postacie znikają w bardzo szybkim tempie, w taki sposób, że dość trudno za tym nadoążyć; poza tym postacie są nieme (przyznam, że nie pamiętam jak to być powinno - inaczej mówiąc czy mieszkańcy TES IV są niemi?).

 

Z góry thx za wszelkie wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt pierwszy wynika z punktu drugiego - cos Ci wcielo kwestie mowione, a bez mowionych dialogow napisy beda leciec w zastraszajacym tempie (mozna powiedziec, ze audio jest "timerem" dla napisow).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celna uwaga, tylko co z tym zrobić? Bez polonizacji jst o.k.

 

Mam wersję gry z cenegi - edycja suprseller + rzczona polonizacja z osobnej płyty z dodatkami.

 

Do tego patch - cenega_poland_Oblivion_1.2.0416_PL.

 

 

Z góry thx za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co!Ja!Po prostu z lenistwa(jak ja) lub z innych powodów zapewne scrackowałeś grę(mając oryginał możesz sobie na to pozwolić).No i teraz za dialogami nie nadążysz.Więc musisz przywrócić oryginalny plik EXE ,a potem grać z DVD w napędzie.U mnie pomogło....Jeżeli nie to to...nie wiem :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co!Ja!Po prostu z lenistwa(jak ja) lub z innych powodów zapewne scrackowałeś grę(mając oryginał możesz sobie na to pozwolić).No i teraz za dialogami nie nadążysz.Więc musisz przywrócić oryginalny plik EXE ,a potem grać z DVD w napędzie.U mnie pomogło....Jeżeli nie to to...nie wiem :sad:

Dokładnie o to chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ja wiem co!Ja!Po prostu z lenistwa(jak ja) lub z innych powodów zapewne scrackowałeś grę(mając oryginał możesz sobie na to pozwolić).No i teraz za dialogami nie nadążysz.Więc musisz przywrócić oryginalny plik EXE ,a potem grać z DVD w napędzie.U mnie pomogło....Jeżeli nie to to...nie wiem :sad:

Sprawdzales czy z iso jedzie? Jesli tak to plyty nie zajedziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pardon za podwojnego posta, ale chcialem, zeby to bylo widoczne:

 

Let there be sound! Lost Spires v14 is now available for download, featuring full voiceovers.

 

There is no patch to upgrade from v13 to v14 due to drastic file disparity. You must download the full v14 and override the old BSA and ESP. Old saves will not be affected by doing so.

http://www.lostspires.com/pages/downloads.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje, bo mam maly problem.

 

Duza czesc tekstur (szczegolnie trawa, mury, liscie i pnie drzew) jest u mnie starszliwie ziarnista, jakby zaszumiona. Przyklady na ponizszych screenach:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

(szczegolnie polecam zwrocic uwage na trawe)

 

W ruchu wyglada to jeszzce gorzej, bo cale polacie ekranu wygladaja, jakby sie ruszaly, zamiast tekstury jest masa migoczacych, kolorowych punkcikow. Efekt ten jest szczegolnie widoczny przy slonecznej pogodzie, jak jest pochmurno to nie daje sie tak bardzo we znaki.

 

Moj load order wyglada tak:


Francesco's Leveled Creatures-Items Mod.esm
Francesco's Optional New Creatures Add-On.esm
DLCHorseArmor.esp
DLCHorseArmor - Unofficial Patch.esp
DLCOrrery.esp
DLCOrrery - Unofficial Patch.esp
DLCFrostcrag.esp
DLCFrostcrag - Unofficial Patch.esp
DLCThievesDen.esp
DLCThievesDen - Unofficial Patch.esp
DLCThievesDen - Unofficial Patch - SSSB.esp
DLCVileLair.esp
DLCVileLair - Unofficial Patch.esp
DLCMehrunesRazor.esp
DLCMehrunesRazor - Unofficial Patch.esp
DLCSpellTomes.esp
DLCSpellTomes - Unofficial Patch.esp
Knights.esp
Knights - Unofficial Patch.esp
DLCShiveringIsles.esp
DLCBattlehornCastle.esp
DLCBattlehornCastle - Unofficial Patch.esp
Unofficial Oblivion Patch.esp
Unofficial Shivering Isles Patch.esp
HrmnsOblivionScriptOptimizationv1.0.esp
Reznod_Mannequin.esp
No psychic guards v1.2.esp
UOP Vampire Aging & Face Fix.esp
Francesco's More Wilderness Life.esp
Francesco's Optional Chance of Stronger Bosses.esp
Francesco's Optional Chance of Stronger Enemies.esp
Francesco's Optional Dungeon Chest Locks.esp
Francesco's Optional Dungeon Chest Loot.esp
Francesco's Optional Leveled Guards.esp
Francesco's Optional House Chest Loot.esp
Francesco's Optional New Adventurers.esp
Francesco's Optional Vendor Tweaks.esp
Francesco's Optional Chance of More Enemies.esp
Francesco's Optional Leveled Quests.esp
Francesco's Optional Leveled Arena.esp
Francesco's 10 days respawn time - 1-20 day lenght rescale.esp
Francesco's Slower skills x1.5.esp
FranDarkSeducerWeapFix.esp
FranSeducerScriptFix.esp
IWRRetrofittedLights.esp
IWRRetrofittedWindows.esp
IWRRetrofittedShutters.esp
PONLights.esp
PONWindows.esp
phinix-waterfix.esp
AliveWaters.esp
AliveWaters - Slaughterfish Addon.esp
AliveWaters - Koi Addon.esp
Musical Immersion 1.0.esp
Drum_Fix.esp
Symphony of Violence.esp
ln.esp
SI Clothes.esp
CDM-Character Generation Overhaul.esp
CDM-CGO Horse Armor Compatability.esp
CDM-CGO Orrery Compatibility.esp
CDM-CGO Thieves Den Compatibility.esp
CDM-CGO Vile Lair Compatibility.esp
CDM-CGO Mehrunes Razor Compatibility.esp
CDM-CGO Battlehorn Compatibility.esp
CDM-CGO Shivering Isles Compatibility.esp
CDM-CGO Classes.esp
CDM-CGO Frostcraft Compatibility.esp
TamrielTravellerAdvScript.esp
TamrielTravellers.esp
TamrielTravellersItemsNPC.esp
ShiveringIsleTravellers.esp
Corean_hair_for_Original_race.esp
_Ren_BeautyPack_full.esp
kikaibookbelts-tail.esp
Denock Arrows.esp
Spell Delete.esp
attack and hide medium v2.1.esp
Slof's Horses Base.esp
HRMHorseArmor.esp
HRMHorseArmorSlofsHorsesPatch.esp
Atmospheric Loading Screens - Random Quotes.esp
Natural_Weather_HDR_by_Max_Tael_RD.esp
Natural_Habitat_by_Max_Tael.esp
Natural_Vegetation_by_Max_Tael.esp
Rainbows.esp
Get Wet.esp
Real Lava v1.2.esp
xulArriusCreek.esp
New Dwarven Helm.esp
Book Jackets Oblivion.esp
Book Jackets DLC.esp
AutoBookPlacer_v3.esp
P1DrobesOver.esp
P1DshieldNoGlow.esp
MM_NoMoreAnnoyingMessages.esp
Streamline 3.1.esp
P1DkeyChain.esp
ImmersiveWait.esp
Dousing The Flames.esp
PT-AyleidSanctum-WithAltars.esp
UOP-Optional Quests Patch.esp
Ivellon.esp
Servant of the Dawn.esp
The Lost Spires.esp
xulAncientYews.esp
xulLushWoodlands.esp
xulStendarrValley.esp
xulChorrolHinterland.esp
xulBeachesOfCyrodiilLostCoast.esp
xulRiverEthe.esp
xulCloudtopMountains.esp
xuldarkforest.esp
xulFallenleafEverglade.esp
xulTheHeath.esp
xulColovianHighlands_EV.esp
XulEntiusGorge.esp
xulRollingHills_EV.esp
xulAncientRedwoods.esp
xulImperialIsle.esp
xulPatch_AY_AC.esp
LostSpires-DarkForest patch.esp
LostSpires-Everglade patch.esp
FranMWL-TheHeath patch.esp
DeadlyReflex - Combat Moves.esp
Mounted_Spellcasting Deadly Reflex Compatible.esp
SupremeMagicka.esp
SM_ShiveringIsles.esp
SM_EnableCharmChameleon.esp
SM_EnchantStaff.esp
SM_NoPoisonLevitationEffects.esp
SM_DLCSpellTome.esp
SM_EnableRestoreEnchanting.esp
SM_UnlockSpells.esp
Oblivion XP.esp
Oblivion XP - DLCBattlehornCastle.esp
Oblivion XP - DLCFrostcrag.esp
Oblivion XP - DLCMehrunesRazor.esp
Oblivion XP - DLCOrrery.esp
Oblivion XP - DLCThievesDen.esp
Oblivion XP - DLCVileLair.esp
Oblivion XP - Knights.esp
Bashed Patch, 0.esp
_linenums:0'>Oblivion.esmTamrielTravellers.esmIWRRetrofittedMaster.esmHorseCombatMaster.esmFrancesco's Optional New Items Add-On.esmFrancesco's Leveled Creatures-Items Mod.esmFrancesco's Optional New Creatures Add-On.esmDLCHorseArmor.espDLCHorseArmor - Unofficial Patch.espDLCOrrery.espDLCOrrery - Unofficial Patch.espDLCFrostcrag.espDLCFrostcrag - Unofficial Patch.espDLCThievesDen.espDLCThievesDen - Unofficial Patch.espDLCThievesDen - Unofficial Patch - SSSB.espDLCVileLair.espDLCVileLair - Unofficial Patch.espDLCMehrunesRazor.espDLCMehrunesRazor - Unofficial Patch.espDLCSpellTomes.espDLCSpellTomes - Unofficial Patch.espKnights.espKnights - Unofficial Patch.espDLCShiveringIsles.espDLCBattlehornCastle.espDLCBattlehornCastle - Unofficial Patch.espUnofficial Oblivion Patch.espUnofficial Shivering Isles Patch.espHrmnsOblivionScriptOptimizationv1.0.espReznod_Mannequin.espNo psychic guards v1.2.espUOP Vampire Aging & Face Fix.espFrancesco's More Wilderness Life.espFrancesco's Optional Chance of Stronger Bosses.espFrancesco's Optional Chance of Stronger Enemies.espFrancesco's Optional Dungeon Chest Locks.espFrancesco's Optional Dungeon Chest Loot.espFrancesco's Optional Leveled Guards.espFrancesco's Optional House Chest Loot.espFrancesco's Optional New Adventurers.espFrancesco's Optional Vendor Tweaks.espFrancesco's Optional Chance of More Enemies.espFrancesco's Optional Leveled Quests.espFrancesco's Optional Leveled Arena.espFrancesco's 10 days respawn time - 1-20 day lenght rescale.espFrancesco's Slower skills x1.5.espFranDarkSeducerWeapFix.espFranSeducerScriptFix.espIWRRetrofittedLights.espIWRRetrofittedWindows.espIWRRetrofittedShutters.espPONLights.espPONWindows.espphinix-waterfix.espAliveWaters.espAliveWaters - Slaughterfish Addon.espAliveWaters - Koi Addon.espMusical Immersion 1.0.espDrum_Fix.espSymphony of Violence.espln.espSI Clothes.espCDM-Character Generation Overhaul.espCDM-CGO Horse Armor Compatability.espCDM-CGO Orrery Compatibility.espCDM-CGO Thieves Den Compatibility.espCDM-CGO Vile Lair Compatibility.espCDM-CGO Mehrunes Razor Compatibility.espCDM-CGO Battlehorn Compatibility.espCDM-CGO Shivering Isles Compatibility.espCDM-CGO Classes.espCDM-CGO Frostcraft Compatibility.espTamrielTravellerAdvScript.espTamrielTravellers.espTamrielTravellersItemsNPC.espShiveringIsleTravellers.espCorean_hair_for_Original_race.esp_Ren_BeautyPack_full.espkikaibookbelts-tail.espDenock Arrows.espSpell Delete.espattack and hide medium v2.1.espSlof's Horses Base.espHRMHorseArmor.espHRMHorseArmorSlofsHorsesPatch.espAtmospheric Loading Screens - Random Quotes.espNatural_Weather_HDR_by_Max_Tael_RD.espNatural_Habitat_by_Max_Tael.espNatural_Vegetation_by_Max_Tael.espRainbows.espGet Wet.espReal Lava v1.2.espxulArriusCreek.espNew Dwarven Helm.espBook Jackets Oblivion.espBook Jackets DLC.espAutoBookPlacer_v3.espP1DrobesOver.espP1DshieldNoGlow.espMM_NoMoreAnnoyingMessages.espStreamline 3.1.espP1DkeyChain.espImmersiveWait.espDousing The Flames.espPT-AyleidSanctum-WithAltars.espUOP-Optional Quests Patch.espIvellon.espServant of the Dawn.espThe Lost Spires.espxulAncientYews.espxulLushWoodlands.espxulStendarrValley.espxulChorrolHinterland.espxulBeachesOfCyrodiilLostCoast.espxulRiverEthe.espxulCloudtopMountains.espxuldarkforest.espxulFallenleafEverglade.espxulTheHeath.espxulColovianHighlands_EV.espXulEntiusGorge.espxulRollingHills_EV.espxulAncientRedwoods.espxulImperialIsle.espxulPatch_AY_AC.espLostSpires-DarkForest patch.espLostSpires-Everglade patch.espFranMWL-TheHeath patch.espDeadlyReflex - Combat Moves.espMounted_Spellcasting Deadly Reflex Compatible.espSupremeMagicka.espSM_ShiveringIsles.espSM_EnableCharmChameleon.espSM_EnchantStaff.espSM_NoPoisonLevitationEffects.espSM_DLCSpellTome.espSM_EnableRestoreEnchanting.espSM_UnlockSpells.espOblivion XP.espOblivion XP - DLCBattlehornCastle.espOblivion XP - DLCFrostcrag.espOblivion XP - DLCMehrunesRazor.espOblivion XP - DLCOrrery.espOblivion XP - DLCThievesDen.espOblivion XP - DLCVileLair.espOblivion XP - Knights.espBashed Patch, 0.espUzywam QTP3 Redimized i Koldorn's LOD Noise Replaced Medium.

Ustawienia graficzne to 1680x1050, w grze all max za wyjatkiem shadows on grass i self shadows (oba off), HDR, ustawienia karty to AFx16, AAx2, tekstury na Quality.

Grzebanie w ustawieniach grafy nic nie daje, w opcjach gry tez nie.

 

Ktos ma jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...