Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj macie 20 minutowy film z gameplay'a, ktory byl pokazywany na E3 za zamknietymi dzwiami. Podobno wczesniej nie bylo tego w necie i teraz nagle wycieklo.

 

Film zajmuje... 1280MB, ale jest w jakosci DVD. Troche przesada, ale fani i tak sciagna i zobacza

 

http://torrentreactor.net/download.php?id=5203691

 

EDIT

 

Tutaj macie fotosy

 

http://www.gamersreports.com/hosted/media/...578f66f08/7.jpg

 

http://www.gamersreports.com/hosted/media/...578f66f08/5.jpg

 

http://www.gamersreports.com/hosted/media/...578f66f08/6.jpg

 

http://www.gamersreports.com/hosted/media/...578f66f08/2.jpg

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalem... wyglada rewelacyjnie!

 

Swoja droga, po niektorych detalach mozna poznac, ze calosc napedza ostro przerobiony silnik Morrowinda (sposob chodzenia, zadawania ciosow, dzwieki) - choc pewnie wiele z niego nie zostalo ;)

 

Co mi sie podoba - grafika, radiant AI, udzwiekowienie (mowione dialogi!), zabawy ze skradaniem.

 

Co mi sie nie podoba:

walka: wyglada na to, ze niczym sie nie rozni od Morrowinda, co najwyzej sa jakies nowe animacje ruchu, ale to nadal prymitywne okladanie sie po glowach;

przemieszczanie sie poprzez klikanie na mapie: zero klimatu;

wyglad twarzy, a konkretnie ich oswietlenie i kolorystyka: widzial ktos kiedys ludzi o takim kolorze skory (szczegolnie cesarz) i tak swiecacych sie gebach?

wymagania: taka grafa, radiant AI i prawdopodobnie jednak silnik Morrowinda dobrze wymaganiom nie wroza... na szczescie bedzie tez alternatywa w postaci konsoli

 

Swoja droga, czy wy tez odniesliscie wrazenie, ze Oblivion na tej prezentacji momentami przycinal, szczegolnie pod koniec?

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cudnie, jednak sposob poruszania sie postaci po lokacjach pozostawia wiele do zyczenia. robia to bardzo sztucznie i w porownaniu do Fahrenheite na przyklad, wyglada to bardzo biednie. Pies biegajacy w miejscu, ludzie obracajacy sie o 90* bez ruchu nog... Nie za ciekawie sie toto prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed pojawieniem się filmików temat była w miarę ok. Teraz, po ukazaniu się filmików, userzy zaczęli się podniecać co to będzie. Jak gra wyjdzie, to wtedy będzie można ją ocenić.

 

W sumie dobrze, że demka nie ma, bo by przybyło 4-5 stron :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Boze ludzie czy wy naprawde slepi jestescie?! Filmik jest z E3 wiec jak moze miec rok? E3 bylo w Maju czyli okolo 6 michow temu...

1681169[/snapback]

pewny jestes ze ten filmik jest z tego e3 , czytalem preview o oblivion bardzo dawno temu i wszystko bylo opisane to co bylo na tym filmiku , jak mi sie uda to znajde ten artykul i jego date :P

 

edit: dobra zwracam honor , :P to filmik z e3 , jak dla mnie oblivion moze byc taki jak morrowind albo lepiej daggerfall tylko z lepsza grafa i ai , i bedzie spox , a co do wymagan to :

 

Here is the standard set of specs used in what appears to be the "standard" dev machine, according to the German magazine GameStar:

 

* AMD AthlonXP 2500+ or 2600+ (Barton Core, 333MHz FSB)

* 1024MB (1GB) RAM

* ATi Radeon 9800pro, AGP with 256MB video RAM

Edytowane przez 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer jest z E3, ale zastanawiam się czy to nie jest przypadkiem z x-boxa. Ale wkońcu gra ta sama.

U mnie największe wrażenie zrobiła grafika, oraz to że można wszystko podnieść. Do sposobu walki też nic nie mam (może nic rewelacyjnego ale jednak poprawa widoczna).

Ciekawi mnie to, że bohater zabija każdego stwora jednym uderzeniem, w sumie fajnie, ale mam nadzieje że nie będzie to zbyt proste :)

Do twarzy nic nie mam, bo moim zdaniem są fajne, tylko ten koleś w mieście taki jakiś opalony nienaturalnie. Największym minusem jednak jest chyba to, że miasta wciąż są puste. Wydaje mi się że to tak tylko na trailerze było. Bo widziałem tam naprawde niewiele osób. Mam nadzieje że dobrze zastosują radiant AI i ludzie nie będą jak roboty, że cochwile coś innego robią. Wydaje mi się że jednak poprawiono też klimat gry, bo w morrowindzie według mnie był troche zbyt pokręcony.

 

Ogólnie gierka zapowiada się świetnie.

Wie ktoś może kto tłumaczy Obliviona w Polsce???

Bo w Play'u zapowiadają że gra ukarze się w grudniu, tłumaczona przez CD-project.

Z tego co pamiętam to Morrowinda tłumaczono bardzo długo, a tu oblivion w polskiej wersji ma wyjśc wtedy gdy wyjdzie w wersji angielskiej, troche to dziwne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed pojawieniem się filmików temat była w miarę ok. Teraz, po ukazaniu się filmików, userzy zaczęli się podniecać co to będzie. Jak gra wyjdzie, to wtedy będzie można ją ocenić.

 

W sumie dobrze, że demka nie ma, bo by przybyło 4-5 stron :|

1681234[/snapback]

no i co z tego??? to forum chyba jest po to zeby gadac nie??co to znaczy "temat byl w miare ok" ?? lol znawca tematow :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego??? to forum chyba jest po to zeby gadac nie??co to znaczy "temat byl w miare ok" ?? lol znawca tematow  :mur:

1681340[/snapback]

Tak się składa, że w tym dziale spędzam dużo czasu i wiem, iż mnóstwo topiców zaczęło się rozrastać jeszcze przed pojawieniem się demka, czy pełnej wersji. Wystarczy sobie przypomnieć temat o GTA:SA (ten wcześniejszy) albo o Stalkerze. Nie bronię nikomu dyskutować, wręcz przeciwnie zachęcam. Tylko niech te dyskusje będą miały jakąś wartość merytoryczną, a nie posty: "grafika jest świetna", "warto obejrzeć/ściągać filmik" i tym podobne. Zero argumentacji, tylko "puste" zdania.

 

Popatrz na tematy o grach, które się jeszcze nie ukazały. W większości z nich dyskusja jest, za przeproszeniem, o "ciach!łach". Kiedy już gra się ukaże, to topic liczy 20-30 stron i zaczynają się powtarzać te same pytania, te same problemy i ogólnie robi się bałagan. Teraz niech ktoś taki temat zacznie czytać - nieciekawa perspektywa się przed nim rysuje.

 

Dobra, koniec OT.

 

Jeszcze trochę czasu do premiery Obliviona zostało i sądzę, że błędy zostaną poprawione, a sama gra osiągnie ogromny sukces i doczekamy się kilku dodatków do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie  to, że bohater zabija każdego stwora jednym uderzeniem, w sumie fajnie, ale mam nadzieje że nie będzie to zbyt proste :)

Goscie maja cheaty - zauwaz, ze sa tez niesmiertelni...

 

Co do animacji: jest taka sama jak w Morrowindzie - kolejny dowod, ze to ten sam silnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] Co do animacji: jest taka sama jak w Morrowindzie - kolejny dowod, ze to ten sam silnik.

1681736[/snapback]

To raczej nie jest dobra wiadomość. Silnikowi Morro daleko było do dobrego działania, był nawet specjalny programik który poprawiał wiele rzeczy w nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie się tam podobało jak za księgarzową na pięterko wchodzieś i ciemno jak w d... - bo w morku to wystarczył jedna pochodnia przy wejściu i całe pomieszczenie tak samo oświetlone było - podobnie z daedrycznymi ruinami.

 

a ten text to mnie rozwalił: "Please, come on upstairs with me" :blink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałem opinie kolesia, który grał w obliwiona 40 min.

To jest prawda, wystarczy wejść na stronę obliviona.

 

Pisze że gierka wygląda niestety gorzej niż na skrinach, że jest jak morrowind tylko ulepszony. Martwi mnie to. Podobno móry miasta wyglądają tak jak te z morrowinda, a zasięg widzenia bohatera nie jest taki jak na skrinach i jest ograniczony mgłą.

Z tego co przecztytałem, podobno oblivion graficznie wyglądał gorzej od Riddicka :)

Nie czytałem zbyt dokładnie, a jest tam owiele więcej informacji. Wystarczy na adamantytową wieżę wejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...