Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm a powiedz mi gdzie to ID się zmienia :D ?

Czytaj:

Aha tylko pamiętajcie jak podmieniacie .INI obojętnie czy te co podałem czy inne, to zmieniajcie w sekcji [Display]:

Na swoje wartości!! Koniecznie!! To jest ID karty itd, więc jak zostawicie od kogoś innego to po uruchomieniu Obliviona, wykrywa grafę od nowa i ustawienia resetuje, czyli zarówno plik .INI który przed chwilą podmieniliście!! powodzenia ;]

 

uVideoDeviceIdentifierPart1=

uVideoDeviceIdentifierPart2=

uVideoDeviceIdentifierPart3=

uVideoDeviceIdentifierPart4=

Friko fajny hero B) , który lvl? I w jaki sposób ustawiłeś tak kamerę?

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ponowie pytanie: Czy ktos poza mna ma problem z save'ami?

Bo mam oryginal i nie moge zapisywac inaczej niz Quick Save :|

Edytowane przez sialala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Friko fajny hero, który lvl?

4 lvl :lol:

 

Ej a tak przy okazji: czy nie ma jakiejsc opcji w INI, zeby wlaczyc Obka na koputerze nr 2 (sygnatura), bo brat caly czas siedzi na moim kompie i gra :|

Edytowane przez FrIkO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytania odnosnie gry

 

1. czy da sie zrobic zebym mogl zmieniac broniem scrollem w myszce [gora i dol], bez wchodzenia do ekwipunku i wybnierania bronii, tak jak to bylo w morrowindzie

 

2. W jaki sposob mozna wyrzucac przedmioty z ekwipunku

 

prosze o szybka odpowiedz

 

z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee a jak sprawdzić, ktory lvl się ma ? nie mogę tego znaleść, echh ślepy się zrobiłem na stare lata.

Klikasz 'tab' nastepnie na te paski na dole ze statystykami, potem przelatujesz miedzy zakladkami.

 

Ja mam problema...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Robie questa, w ktorym trzeba isc do statuly, gdzie znajduje sie 3 typkow i zapolowac na takiego swietlika i wyrwac z jego zwlok 'dust' , zabilem takie 3, ich zwloki gdzies polecialy doslownie, zdobylem narazie jeden dust, jak to ukonczyc ? ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde sorry ale jestem wtym wypadku ciemny na maxa- ja w swoim ini mam tam (te 4 wartości) wszędzie 0 ?

Najpierw otworz swoj stary .ini na którym grałeś do tej pory (C:\Documents and Settings\PROFIL\Moje dokumenty\My Games\Oblivion.ini) i znajdz te linie:

 

[Display]

uVideoDeviceIdentifierPart1=3619102270

uVideoDeviceIdentifierPart2=298795521

uVideoDeviceIdentifierPart3=288249601

uVideoDeviceIdentifierPart4=902545923 (cyfry będą inne u ciebie).

 

Teraz kopiujesz te wartości w odpowiednie miejsca w moim .ini zastępując moje wartości, po czym robisz backup swojego .ini i wrzucasz moj na miejce starego. Jeżeli wszystko poszło okey to po odpaleniu obliviona Nie wyskoczy okno, że gra dokonała autodetekcji ustawień.

 

 

1. czy da sie zrobic zebym mogl zmieniac broniem scrollem w myszce [gora i dol], bez wchodzenia do ekwipunku i wybnierania bronii, tak jak to bylo w morrowindzie

 

2. W jaki sposob mozna wyrzucac przedmioty z ekwipunku

1. Czy scroolem - nie wiem, ale można zbindować bronie pod cyfry na klawiaturze. Wchodzisz do ekwipunku i trzymając np: 1 klikasz na broń. Od tej pory jest zbindowana.

 

2. Klikasz na przedmioty w ekwipunku trzymając SHIFT.

 

Pamiętajcie, że aby awansować trzeba się wyspać w wyrku ;)

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej części gry nie można już zmieniać broni bez odwiedzania inventory.

Swoją drogą-takie utrudnienie,czyli dążenie do realizmu a z drugiej strony to cholerne ulatwienie z podróżowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 lvl :lol:

 

Ej a tak przy okazji: czy nie ma jakiejsc opcji w INI, zeby wlaczyc Obka na koputerze nr 2 (sygnatura), bo brat caly czas siedzi na moim kompie i gra :|

nie zrobisz nic w ini, bo ani radek nie ma shaderow, ani proc nie spelnia wymagan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej części gry nie można już zmieniać broni bez odwiedzania inventory.

Swoją drogą-takie utrudnienie,czyli dążenie do realizmu a z drugiej strony to cholerne ulatwienie z podróżowaniem.

mozna !! ....wejdz do inventory,wcisnij np. 1 ,przytrzymaj i wybierz jedna z broni ;) ...podczas gry po wcisnieciu tego klawisza zmieni sie bron :P

Edytowane przez michael_21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm zauważyliście,że gdy atakujemy mieczem bądź inną bronią osobę bez broni,robi ona "block" pięściami,i to z powodzeniem :blink: To ma być realizm? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytania odnosnie gry

 

1. czy da sie zrobic zebym mogl zmieniac broniem scrollem w myszce [gora i dol], bez wchodzenia do ekwipunku i wybnierania bronii, tak jak to bylo w morrowindzie

 

2. W jaki sposob mozna wyrzucac przedmioty z ekwipunku

 

prosze o szybka odpowiedz

 

z gory thx

nie jestem pewny ale sie chyba tak nie da zrobic , mozesz zrobic inne bronie na quick slota , naciskasz 1-8 i przypisujesz jakas bron/przedmiot

wtedy naciskasz tylko 1 i ja masz bez wchodzenia do ekwipunku

 

trzymaj shift i kliknij na przedmiocie albo wejdz w inventory tam gdzie jest kosz i kliknij i przytrzymaj na tym przedmiocie ktory chcesz wyrzucic

 

@ath

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
kup dust u jakiegos alchemika

 

kamere sie ustawia przyciskajac srodkowy myszki , btw moj redguard : Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma bandaże na rękach, te bandaże miecz zatrzymują ;)

Nie bardzo,chlop mial gole ręce :wink:

Do tego dosyć zabawnie wygląda kobieta z toporem większym od niej szarżująca na ciebie(co zdarzylo mi się pare razy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos mi podac ID'y karty dla mojego Winfasta 6600 AGP ? Bo te wartosci gdzie maja byc te magincze liczby to u mnie same ZERA :|

 

uVideoDeviceIdentifierPart1=0

uVideoDeviceIdentifierPart2=0

uVideoDeviceIdentifierPart3=0

uVideoDeviceIdentifierPart4=0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Ta gra jest wypas,ale ma kilka bledow.Np wiele razy iwidzialem konia na dachu :P albo za brama oblivion juz w tej jaskinii/pieczarze jak trza zjechac winda na dol po sidge key i podaza za nami ziomek,to kiedy uruchomimy winde, a ziomek jest poza jej obszarem to zwyczajnie go wciagnie na dol razem z ta winda :P Takich bledow jest sporo,nie mniej jednak gra jest przednia i polecam goraco,idealna na czekanie na TRL :)

 

Byla przeciez prosba o uzywanie spoilera...

costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A swoj domek mozna miec, a pozniej go odpicowac, tak jak bylo w Morrowindzie?

 

... sie zakaszalo swieczniki, zeby ladny wystroj miec ;]

mozna w wielu miastach kupic dom a z odpicowaniem to nie wiem , nie probowalem na razie

Edytowane przez tripsta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

mhm za spojlery powinny jednak byc bany ...

to oczywiscie do hydro2 ...

Przepraszam,ale co ja zaspojlerowalem :? To chyba dobrze,ze napisalem o bledach gry :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest wypas,ale ma kilka bledow.Np wiele razy iwidzialem konia na dachu :P albo za brama oblivion juz w tej jaskinii/pieczarze jak trza zjechac winda na dol po sidge key i podaza za nami ziomek,to kiedy uruchomimy winde, a ziomek jest poza jej obszarem to zwyczajnie go wciagnie na dol razem z ta winda :P Takich bledow jest sporo,nie mniej jednak gra jest przednia i polecam goraco,idealna na czekanie na TRL :)

u mnie jak zabilem troja ktory stal podczas walki miedzy drzwiami utknela reka i byla widoczna po zamknieciu po drugiej stronie i przy otwieraniu ,zamykaniu przesuwal sie razem z drzwiami :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos mi podac ID'y karty dla mojego Winfasta 6600 AGP ? Bo te wartosci gdzie maja byc te magincze liczby to u mnie same ZERA :|

 

uVideoDeviceIdentifierPart1=0

uVideoDeviceIdentifierPart2=0

uVideoDeviceIdentifierPart3=0

uVideoDeviceIdentifierPart4=0

Prawdopodobnie otwierasz zły plik. Nie chodzi o Oblivion_default.ini w katalugu z grą ale o Oblivion.ini w \Moje dokumenty\My Games\Oblivion\.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...