Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie odwrotnie - gra bedzie ladniej wygladac na X360.

1690054[/snapback]

A co rockers napisał. :blink:

Właśnie o to mu chodziło, że na PC grafika ma być uproszczona ;)

Takie kwatki są właśnie wtedy, gdy brakuje w wypowiedziach interpunkcji :?

 

Grafika na PC słabsza niż na X360 :?: Mi to nie przeszkadza. Nie samą grafą człowiek żyje. Mi wystarczyłoby to, co widizeliśmy w Morrowindzie z dodatkowymi modami, poprawiającymi tekstury. Najważniejszy jest gameplay :blurp:

 

Edit:

wypowiedź rockersa powinna brzmieć tak:

"nie wiem, może się myle ale na pieca, własnie względem nowego xboxa, grafa ma być uproszczona."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x-box sie gierka nawet nie zakrztusi, a na kompie to słabo wiedze granie bez 16potoków and up a i tak sie pewnie bedzie dławić. Ale zawsze można troche detale zmniejszyc (bo pewnie nawet na zmniejszonych gra bedzie wygladala wystarczajac dobrze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja coraz bardziej się boję,że gra będzie przeciętna. Taki ulepszony morrowind. Wydaje mi się że mimo inteligencji NPC jakich spotkamy w oblivionie, nie będzie to żadną rewelacją. Mam wrażenie że będą znowu puste miasta, np. w gothicu było dużo osób w miastach to mogła by też tak zrobić bethesda. A więc według mnie Bethesda za bardzo idzie na ilość, a nie na jakość. Mam nadzieje że ta część nie ukaże się ulepszonym graficznie morrowindem i że będzie wiele nowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morrowind wyszedl 3 lata temu (maj 2002)... o jakiej ilosci wasc prawisz? :huh:

 

Co do poprawionego graficznie Morrowinda - wcale bym sie nie obrazil, ta gra nadal wyglada super. Przydalaby sie jednak pewna optymalizacja silnika.

Edytowane przez costi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do poprawionego graficznie Morrowinda - wcale bym sie nie obrazil, ta gra nadal wyglada super. Przydalaby sie jednak pewna optymalizacja silnika.

1693784[/snapback]

Dokładnie B)

 

Morrowind + mody poprawiające tekstury i wszystko wygląda pięknie :) No chyba że ktoś potrzebuje grafiki jak w Far Cry czy Fear.

Dla zapaleńców i osób kochających rpgi grafika nie jest najważniejsza.

 

Optymalizacja silnika - to by się bardzo przydało :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysyp nowych screenow :) http://www.ag.ru/articles/previews/3295

 

a co do braku polskiej wersji to ja jednak wolalbym z napisami PL moglbym sie skoncentrowac na grze a nie na tlumaczeniu (oczywiscie jesli by to bylo dobre tlumaczenie bo tez wole orginal niz nieudolne spolszczenie)

no ale trudno ja sobie poradze ale mysle ze sporo osob zrezygnuje z zakupu orginalu jesli nie bedzie polskiej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nawet lepiej ;).

1696258[/snapback]

 

Z ust mi to wyjales :P

1696825[/snapback]

Chyba żartujesz. Bedzie lepiej, nie wiem dla kogo. Grupki osób znajacych jezyk i typowe zagadnienia ze swiata rpg. Bo niekażdy nawet znajac ang, bedzie w stanie sobie przetłumaczyc sensoewnie spora czesc tektu. Takie podejscie rozklada na kolana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysyp nowych screenow :)  1702326[/snapback]

mam nadzieje, ze przynajmniej na nowego xboxa to bedzie wygladalo lepiej niz na tych screenach :D widac ze przesadzili na nich z ps3.0.... wszysto sie swieci jak psu jaja na wiosne :x i te postacie chyba podswietlone od wewnatrz :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt ze wszystko troche sie swieci jakos tak dziwnie ale w ruchu moze to bedzie troche lepiej wygladac.

poza tym screeny sa mniej dopieszczeone niz te wczesniej prezentowane, ale ciagle grafa jest calkiem mila no i mysle ze wymagania nie beda takie kosmiczne jak poczatkowo wszyscy mysleli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do polskiej wersji, to ja mam swoje zdanie a Wy swoje i tyle. Polska wersja mi nie przeszkadza ale tylko wtedy gdy mam możliwość np. zainstalować łatkę polonizującą samodzielnie (czyli ja decyduję czy gram "z" czy "bez") albo gdy mam pewność że tłumaczenie jest poprawne i nie chodzi mi o takie błądy jak jakieś literówki, tylko błędy merytoryczne wynikające ze złego tłumaczenia właśnie albo nawet totalne przeinaczenia. Sam grałem w Morrowinda PL i wiem że to sporo pomaga (nie trzeba tłumaczyć) ale czy to aż taki problem? Dialogi tam można było sobie czytać spokojnie i jak czegoś się nie wiedziało to wtedy słowniczek i kartkujemy :D. Teraz pewnie będzie inaczej bo dialogi będą mówione ale, mi przynajmniej, idzie lepiej zrozumienie tekstu gdy ktoś go wymawia i jednocześnie go czytam (po angielsku) a jak słyszę angielski a czytam polski to się z deczka gubię ;) i , paradoksalnie, mniej wyławiam tego co powinienem. Ale to moje prywatne zdanie i nie musicie się z nim zgadzać. Jeżeli gra wyjdzie w postaci wersji angielskiej z możliwością instalki polkiej nakładki to to chyba będzie najbardziej optymalny wybór bo i wilk syty i owca cała. Zobaczymy jak będzie.

BTW: Mistrzem z Anglika nie jestem ale ze słownika korzystać umiem ;). Pozdro 4 All.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do polskiej wersji, to ja mam swoje zdanie a Wy swoje i tyle. Polska wersja mi nie przeszkadza ale tylko wtedy gdy mam możliwość np. zainstalować łatkę polonizującą samodzielnie (czyli ja decyduję czy gram "z" czy "bez") albo gdy mam pewność że tłumaczenie jest poprawne i nie chodzi mi o takie błądy jak jakieś literówki, tylko błędy merytoryczne wynikające ze złego tłumaczenia właśnie albo nawet totalne przeinaczenia. Sam grałem w Morrowinda PL i wiem że to sporo pomaga (nie trzeba tłumaczyć) ale czy to aż taki problem? Dialogi tam można było sobie czytać spokojnie i jak czegoś się nie wiedziało to wtedy słowniczek i kartkujemy :D. Teraz pewnie będzie inaczej bo dialogi będą mówione ale, mi przynajmniej, idzie lepiej zrozumienie tekstu gdy ktoś go wymawia i jednocześnie go czytam (po angielsku) a jak słyszę angielski a czytam polski to się z deczka gubię ;) i , paradoksalnie, mniej wyławiam tego co powinienem. Ale to moje prywatne zdanie i nie musicie się z nim zgadzać. Jeżeli gra wyjdzie w postaci wersji angielskiej z możliwością instalki polkiej nakładki to to chyba będzie najbardziej optymalny wybór bo i wilk syty i owca cała. Zobaczymy jak będzie.

BTW: Mistrzem z Anglika nie jestem ale ze słownika korzystać umiem ;). Pozdro 4 All.

1703029[/snapback]

I o to mi właśnie chodzi. Żeby była możliwość dla tych, którzy nie znają dobrze języka także zagrania w taką grę jak ta. Fakt mozna tłumaczyć ze słownikiem, ale czy o to właśnie chodzi w graniu?? Według mnie, takie coś bardziej psuje odczuwanie klimatu gry niż przetłumaczenie jej na rodzimy język.

Ja ogólnie jestem za tym aby tworzyć kinowe wersje spolszczeń do gier. Myslę, że to jest najbardzije kompromisowe rozwiązanie. Jeśli ktoś nie lubi elementów języka polskiego w grach nie musi włączać napisów.Natomiast reszta osób może spokojnie je włączyć i lepiej zrozumieć fabułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano wszystkim... Mzyczka bardzo przyjemna dla ucha... świetnie wprowadza we właściwy klimat gry... A co do Polskiej wersji to miło by było gdyby wyszła wersja angielska a potem łatka polonizacyjna... Każdy by był zadowolony ( każdy gracz;) )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytalem na forum adamantowej wiezy to wlasnie tak ma byc

w grudniu ma wyjsc wersja ang a po paru miesiacach (kolo 7) ma sie prawdopodobnie ukazac latka spolszczajaca ale to jeszcze nie jest pewne bo Cenega ktora jest polskim wydawca nie ma jeszcze na to zgody od take2

jak dla mnie to srednia wiadomosc bo przez te 7em miesiecy to ja dawno juz skoncze obliviona w orginale i na pewno nie bede czekal na latke

no ale gra moze byc na tyle ciekawa ze po tych paru miesiacach bede mial ochote do niej wrocic i pograc sobie w gre w ojczystym jezyku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam właśnie filmiki z gameplaya i nie moge wyjsc z podziwu :blink:

na pewno będę miał mniej niż 1 fps :blink:

niesamowite cienie, swiatla, tereny, tekstury, modele, animacje, synchro ust z tekstem :blink:

200 mega

http://www.gamershell.com/news/25873.html

 

filmik z krypty jest NIESAMOWITY (krypt/lochów/jaskiń jest 200 w grze :lol: )

Edytowane przez Elbios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mi pisał

 

Według naszych nieoficjalnych informacji, światowy dystrybutor Obliviona, firma Take 2, przełożyła datę premiery gry na styczeń 2006 roku. Prawdopodobną przyczyną przeniesienia są ciągłe prace, zapinające czwartą część The Elder Scrolls na ostatni guzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie - lepiej niech sie przeciagnie i rok byle wyszla dopracowana i rozsadnie zoptymalizowana. Srednio mam ochote zmieniac sprzet pod nowa gre tylko dlatego ze sie producent odwalal dzika developerke w koncowce produkcji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...