Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Wybór jest prosty - X360. Pozwoli ci to zaoszczędzić 1.) sporo pieniędzy (high-endowe karty, potrzebne do płynnej gry w Obliviona kosztują mniej więcej tyle co wersja podstawowa X360 - oczym napewno wiesz;)) 2.) czasu (wszystkie te triki w zakresie konfiguracji ustawień graficznych, modyfikacja pliku ini, zmiany sterowników - po pewnym czasie przechodzi ochota na grę :) ), 3.) zdenerwowania (te niekontrolowane wyskoki do windy, black screeny, zawiechy etc :mur: ).

Zgodzę się, że wybór jest prosty. Nie zgodzę się, że X360.

1. Nie trzeba grać na bardzo wysokich ustawieniach graficznych. Athlon 2500, 512MB ramu i Radeon 9800pro spokojnie wystarczy, a przecież te podzespoły drogie już nie są. Siła w grach RPG nie leży w grafice, od tego są gry FPP. RPG to fabuła, klimat i możliwość wcielenia się w daną postać, a to niesie za sobą niesamowitą miodność.

2. Konfiguracja pliku to około 5 minut, bez zagłębiania się w szczegóły. Poza tym będą programy na wzór FPS optimizera od Morrowinda.

3. Jeśli system jest zadbany, ffdshow dla obliviona wyłączony i jeśli pamięci nie brakuje, to zwisów nie uświadczysz.

 

Tak, dla modow i innych bzdetow, lepiej grac na PC... omg, chyba zapomniales o frammerate, bo jakies 75% screenow widzanych przezemnie z frapsem wlaczonym, pokazywalo fpsy na czerwono. Bez boskich modow mozna jakos przezyc.

Chyba nie grałeś w Morrowinda i nie miałeś doczynienia z masą modów robioną przez naprawdę zdolnych ludzi. Ta gra z modami będzie żywotna przez co najmniej kilka lat. W samego Morrowinda grałbym nadal gdyby nie Oblivion.

 

Nie wiesz jaką siła są mody. A fpsy można mieć niskie, jak się chce mieć super grafikę. Jak już wcześniej wspomniałem - dla RPG grafika nie jest najważniejsza, to nie 3dmark.

 

Nie grałem w wersję na X360, ale jeśli rzeczywiście nie da rady za jakiś czas korzystać z modów na pudełku, to lepiej jest kupić wersję na PCta, właśnie ze względu na mody.

Ktoś kto pisze, że na pudełku jest lepsza grafika niech też weźmie pod uwagę, że już wyszło kilka modów poprawiających grafę. Ładniejsze twarze, ładniejsze tereny w oddali, piękniejsza woda czy nawet możliwość konfigurowania po swojemu interfejsu (żeby tu tylko wspomnieć o powiększeniu mapy, albo o możliwości pomniejszenia przedmiotów w inwentarza, dzięki czemu więcej rzeczy widzimy na raz). Od premiery minęły dwa tygodnie, a przecież to dopiero początek.

Mody w przypadku serii TES to nie mody takie jak do gier FPP czy RTSów. Tutaj mody są bardziej rozbudowane, wprowadzają nowe mechanizmy, animacje, meshe, żeby o zbrojach, broniach i czarach nie wspomnieć.

 

Każdy kupi taką wersję, jaką będzie chciał. Ja mając do wybory grę bez modów, a grę z modami - wybrałbym tą drugą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: jak sie dostac do gildii złodziei? Gdziesz słyszałem ze trzeba byc dobrym złodziejem a gildia cie sama znajdzie ... to prawda?

musisz pogadać z jakimś żebrakiem (ci co chcą kasy ;p ) musisz mieć 90 przy zaufaniu :] oni ci wszystko powiedzą :] mały competition będzie ;p więcej nic nie mówie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Robie głownego questa, po zdobyciu ksiązki(tej którą zdobywa sie w kanałach razem z tym kolesiem który ginie ;) ), musiałem udać się cmentarza w imperial city, i jest tam grób i na jednej ze scian jest taka mapka...kompas wskazuje mapke, ale gdy na nią klikam nic sie nie dzieje. Wygląda to tak: Dołączona grafika

 

 

 

Jakies pomysły?

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robie głownego questa (...)

Jakies pomysły?

po pierwsze uzyj spoilera, bo mozesz komus zepsuc zabawe. po drugie

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

zeby zobaczyc ta mape musisz przyjsc tam w poludnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Zgodzę się, że wybór jest prosty. Nie zgodzę się, że X360.

1. Nie trzeba grać na bardzo wysokich ustawieniach graficznych. Athlon 2500, 512MB ramu i Radeon 9800pro spokojnie wystarczy, a przecież te podzespoły drogie już nie są. Siła w grach RPG nie leży w grafice, od tego są gry FPP. RPG to fabuła, klimat i możliwość wcielenia się w daną postać, a to niesie za sobą niesamowitą miodność.

2. Konfiguracja pliku to około 5 minut, bez zagłębiania się w szczegóły. Poza tym będą programy na wzór FPS optimizera od Morrowinda.

3. Jeśli system jest zadbany, ffdshow dla obliviona wyłączony i jeśli pamięci nie brakuje, to zwisów nie uświadczysz.

Chyba nie grałeś w Morrowinda i nie miałeś doczynienia z masą modów robioną przez naprawdę zdolnych ludzi. Ta gra z modami będzie żywotna przez co najmniej kilka lat. W samego Morrowinda grałbym nadal gdyby nie Oblivion.

 

Nie wiesz jaką siła są mody. A fpsy można mieć niskie, jak się chce mieć super grafikę. Jak już wcześniej wspomniałem - dla RPG grafika nie jest najważniejsza, to nie 3dmark.

 

Nie grałem w wersję na X360, ale jeśli rzeczywiście nie da rady za jakiś czas korzystać z modów na pudełku, to lepiej jest kupić wersję na PCta, właśnie ze względu na mody.

Ktoś kto pisze, że na pudełku jest lepsza grafika niech też weźmie pod uwagę, że już wyszło kilka modów poprawiających grafę. Ładniejsze twarze, ładniejsze tereny w oddali, piękniejsza woda czy nawet możliwość konfigurowania po swojemu interfejsu (żeby tu tylko wspomnieć o powiększeniu mapy, albo o możliwości pomniejszenia przedmiotów w inwentarza, dzięki czemu więcej rzeczy widzimy na raz). Od premiery minęły dwa tygodnie, a przecież to dopiero początek.

Mody w przypadku serii TES to nie mody takie jak do gier FPP czy RTSów. Tutaj mody są bardziej rozbudowane, wprowadzają nowe mechanizmy, animacje, meshe, żeby o zbrojach, broniach i czarach nie wspomnieć.

 

Każdy kupi taką wersję, jaką będzie chciał. Ja mając do wybory grę bez modów, a grę z modami - wybrałbym tą drugą.

Crosis !!

 

Abstraciach!ac od grafiki,to wcale bym sie nie zdziwil jak po ukazaniu sie polskiej wersji Obliviona mozna by bylo na x360 podmienic (dodac) pliki zmieniajac wersje na Polska ,podobne zmiany byly i sa mozliwe w kilku grach na podcziwego xboxa np. KOTOR 2 , tak wiec mogloby to byc z pewnoscia rowniez wielkim plusem dla konsoli,nastepna sprawa to fakt ze Oblivion byl waznym targetem Microsoftu w bibliotece na x360 ,dlatego byc moze za pomoca live bedzie mozliwa pozniejsza instalacja dodatkow!! ,to rowniez jest przeciez wazne , co do samych modow nie skreslalbym od razu x360 poniewaz swiat konsol nie jedno juz widzial i byc moze bedzie to mozliwe chociazby za pomoca pomyslowosci uzytkownikow.

Reasumujac gdybym mial wybierac upgrade kompa (a przeciez nie mam najgorszego)a zakup x360 bez watpienia wybralbym konsole ,bo gry ktore sie zaczynaja ukazywac to naprawde gry next genowe, a jeszcze porownujac Ghost Recon 3 na x360 a wersje Pc to wersja Pc jest tylko ubogim krewnym perelki Ghost Recon3 x360

 

ps. kiedys o sile gier RPG decydowala fabula i postacie ,dzisiaj w erze rozwinietych technologi graficznych nawet gry Rpg powinny rowniez dobrze wygladac zachowujac odpowiedni poziom fabularny ,dlatego mowiac Crosis wczesniej ze grafika nie ma takiego znaczenia cofamy sie niestety o cala wrecz dekade technologiczna,dzisiaj gracze chca nie tylko udawac fabule ,chca ja rowniez miec w odpowiedniej oprawie a Oblivion jest tego dobrym przykladem ,bo wielu graczy wzdycha z zalem odkladajac go na polkie nie dlatego ze nie ruszy na ich kompie tylko dlatego ze dla nich granie z minimalnymi ustawieniami to porazka nie gra.

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male pytanko odnosnie tych nowych tekstur.

 

Installation

===========

Unzip the .zip file to your "Oblivion\Data" directory, using folder names.

 

The following files should end up in your "Oblivion\Data\textures\landscapelod\generated" folder:

 

U mnei w folderze Data nie bylo \textures - rozumiem ze po prostu mam go tam zrobic i wsio przekopiowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu... wkoncu dostalem go w lapki :P Niestety 2h i musialem wylaczyc, bo trza do ksiazek wracac :|

 

Giekra zapowiada sie ciekawie, jednak mam pytanko, standardowe na poczatek:

 

AMD Athlon 1700xp + 768ddr + 9700pro, na jakich ustawieniach wg was powinna smigac ta gierka?

Ma ktos moze wyprobowane INI do mniej wiecej takiego sprzetu? Jesli nie to jakos sobie poradze...

 

Narazie gram w 1024x768, teksturki low, wszystkie cienie i odbicia wylaczone, jedynie pole widzenia na maxa, trafka tak w 1/8. Na polku w zaleznosci od miejsca od 18-25(30) fps.

 

Jesli w catalyst control center ustawie w opcjach 3D wszystko na wydajnosc, to pogorszy sie mocno wyglad, wzrosnie fps?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xpektor: moim zdaniem powinienes bardziej isc w strone lepszych tekstur a mniejszej ilosci cieni i mniejsze pole widzenia. Co ci z bajeranckich cieni ja wszystko masz szaro bure.

Daj sobie pole widzenia na ok.1/2, tekstury na medium albo high, wszystkie cienie off itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam was

mam pytanie

jestem fanem gothic (szczególnie 2) czekam na trójke i chętnie bym sie rozerwał...

jednak właczyłem też morrowinda

i on mi sie już nie podobał

taki dziwny troche

czyli jak morrowind mi sie nie podobał to to jest bardziej podobne do morrowinda czy gothica ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu... wkoncu dostalem go w lapki :P Niestety 2h i musialem wylaczyc, bo trza do ksiazek wracac :|

 

Giekra zapowiada sie ciekawie, jednak mam pytanko, standardowe na poczatek:

 

AMD Athlon 1700xp + 768ddr + 9700pro, na jakich ustawieniach wg was powinna smigac ta gierka?

Ma ktos moze wyprobowane INI do mniej wiecej takiego sprzetu? Jesli nie to jakos sobie poradze...

 

Narazie gram w 1024x768, teksturki low, wszystkie cienie i odbicia wylaczone, jedynie pole widzenia na maxa, trafka tak w 1/8. Na polku w zaleznosci od miejsca od 18-25(30) fps.

 

Jesli w catalyst control center ustawie w opcjach 3D wszystko na wydajnosc, to pogorszy sie mocno wyglad, wzrosnie fps?

nie wiem jak powinna smigac, ale wiem jak to wygloda fuj...postaraj sie chociaz dac MEDIUM textury + BLOOM i 800x600 pobaw sie ini ( trawa, drzewa, bloom to pozmieniaj troszke) i powinno działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam was

mam pytanie

jestem fanem gothic (szczególnie 2) czekam na trójke i chętnie bym sie rozerwał...

jednak właczyłem też morrowinda

i on mi sie już nie podobał

taki dziwny troche

czyli jak morrowind mi sie nie podobał to to jest bardziej podobne do morrowinda czy gothica ???

Gothic 1 lepszy od Gothica 2, ( w jedynce bylo czuc ze jestes nikim i zaczynasz od zera , atmosfera piekna klimat wspanialy) jesli ci sie Morrowind nie podobal, to lepiej pograj w jakiegos action adventure... niz w Obliviona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie naczytalem i chyba kupie te giere tylko powiedzcie jakies sa szanse ze pojdzie na moim radku 9200 350/480??????????? ( może byc low co sie tylko da byleby bylo w miare plynnie) Glupio by bylo wydawac 100zł w błoto a nowa grafe raczej narazie nie kupie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawali juz :>

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Zgodzę się, że wybór jest prosty. Nie zgodzę się, że X360.

1. Nie trzeba grać na bardzo wysokich ustawieniach graficznych. Athlon 2500, 512MB ramu i Radeon 9800pro spokojnie wystarczy, a przecież te podzespoły drogie już nie są. Siła w grach RPG nie leży w grafice, od tego są gry FPP. RPG to fabuła, klimat i możliwość wcielenia się w daną postać, a to niesie za sobą niesamowitą miodność.

Dokładnie. Popatrzcie na mnie :D. Grafika na moim fx5900xt jest raczej średnia (ale texty na large :P (chociaż jak gram na 7800gt to AŻ takiej różnicy nie widze bo i tak gram na obu bez hdr ;) )) a ciągne z gry ile sie da :D.

Dodam jeszcze tomy ksiązek które sie zaje.. czyta tony fajnych postaci i questów. Nawet okradanie jest fajne :P.

 

 

BTW do tych co nie mogą odpalić gry lub im fatalnie chodzi. Słyszałem o takiej komendzie jak tlb (trza ja wpisać po naciśnieciu ~). Podobno daje ogromy przypływ fps. Sprawdźcie bo ja dopiero w czwartek bede mógł :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie naczytalem i chyba kupie te giere tylko powiedzcie jakies sa szanse ze pojdzie na moim radku 9200 350/480??????????? ( może byc low co sie tylko da byleby bylo w miare plynnie) Glupio by bylo wydawac 100zł w błoto a nowa grafe raczej narazie nie kupie :/

POCZEKAJ na zamiane na 6600gt;] dobrze radze na tym radku to się z celem mija..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale uruchomi sie chociaz??

Uruchomi sie ale trzeba bedzie pogrzebać w ini. JA bym na Twoim miejscu poczekał na 6600gt no chyba ze to odległe czasy beda :P. Bo naprawde grafika nie wygląda źle dopuki doputy nie zmienisz textur na low.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. kiedys o sile gier RPG decydowala fabula i postacie ,dzisiaj w erze rozwinietych technologi graficznych nawet gry Rpg powinny rowniez dobrze wygladac zachowujac odpowiedni poziom fabularny ,dlatego mowiac Crosis wczesniej ze grafika nie ma takiego znaczenia cofamy sie niestety o cala wrecz dekade technologiczna,dzisiaj gracze chca nie tylko udawac fabule ,chca ja rowniez miec w odpowiedniej oprawie a Oblivion jest tego dobrym przykladem ,bo wielu graczy wzdycha z zalem odkladajac go na polkie nie dlatego ze nie ruszy na ich kompie tylko dlatego ze dla nich granie z minimalnymi ustawieniami to porazka nie gra.

Ok, jestem niedzisiejszy i nie mogę mówić o sobie jako o graczu. ;) Mam inne wymagania co do gier RPG, lecz nie będę przeczył, iż ładna grafika jest jak najbardziej ok. Gorzej jak twórcy gry koncentrują się głównie na grafice, a nie na gameplayu. Na szczęście Bethesda zrobiła grę zarówną piękną, jak i rozbudowaną i ocekającą miodem. :blurp:

 

Jeszcze jedno. Cieszyłbym się, gdyby gracze posiadający X360 mogli grać w Obliviona z modami. Nie jestem zacietrzewionym pecetowcem, aby życzyć konsolowcom najgorszego. Chciałbym, aby wszyscy (bez względu na posiadaną platformę) mogli grać za jakiś czas z modami, bo w moim przekonaniu to one będą podtrzymywały Obliviona, aż do następnej gry z serii The Elder Scrolls.

 

No chyba logiczne, ze sequel bedzie podobny do poprzedniej czesci ?

Jaki sequel? To oddzielna gra. Owszem mozna dowiedzieć się, co się stało w Vvardenfell i można spotkać kilka postaci z tamtej prowincji, ale to jest oddzielna część. To nie jest Morrowind 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki sequel? To oddzielna gra. Owszem mozna dowiedzieć się, co się stało w Vvardenfell i można spotkać kilka postaci z tamtej prowincji, ale to jest oddzielna część. To nie jest Morrowind 2.

Chodzilo mi o to, ze Oblivion jest bardziej podobny do Morro niz np. do Gothica. Chyba ze wg ciebie sie myle ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"

Zgodzę się, że wybór jest prosty. Nie zgodzę się, że X360.

1. Nie trzeba grać na bardzo wysokich ustawieniach graficznych. Athlon 2500, 512MB ramu i Radeon 9800pro spokojnie wystarczy, a przecież te podzespoły drogie już nie są. Siła w grach RPG nie leży w grafice, od tego są gry FPP. RPG to fabuła, klimat i możliwość wcielenia się w daną postać, a to niesie za sobą niesamowitą miodność.

2. Konfiguracja pliku to około 5 minut, bez zagłębiania się w szczegóły. Poza tym będą programy na wzór FPS optimizera od Morrowinda.

3. Jeśli system jest zadbany, ffdshow dla obliviona wyłączony i jeśli pamięci nie brakuje, to zwisów nie uświadczysz.

Chyba nie grałeś w Morrowinda i nie miałeś doczynienia z masą modów robioną przez naprawdę zdolnych ludzi. Ta gra z modami będzie żywotna przez co najmniej kilka lat. W samego Morrowinda grałbym nadal gdyby nie Oblivion.

 

Nie wiesz jaką siła są mody. A fpsy można mieć niskie, jak się chce mieć super grafikę. Jak już wcześniej wspomniałem - dla RPG grafika nie jest najważniejsza, to nie 3dmark."

 

Jasne, ze nie trzeba grać na bardzo wysokich ustawieniach, ale skoro można na takich właśnie ustawieniach grać na X360, to nie ma powodów żeby z tego rezygnować. Siła gatunku rpg to oczywiście fabuła, nielinearność etc. - ale tutaj nie o tym mówimy. Nowy TES IV ma poprostu raczej niezoptymalizowany silnik i to wszystko, dlatego wersja na pc dostaje czkawki nawet na mocnym sprzęcie. Przykładowo u mnie przy ASUS 6800LE12p6v, PIV 2,4@3,0HT, 2*512 DDR, WD SATA 160 GB gra się tak sobie (15-30 klatek - stabilność słabiutka;-((), przy tym dość częste wyskoki do windy i inne zakłócenia to norma.

 

"Nie wiesz jaką siła są mody." - a skąd ty wiesz co ja wiem chłopie kochany?? :)

 

Poza tym taki "normalny" - Athlon 2500, 512MB ramu i Radeon 9800pro kosztuje właśnie bez mała tyle co X360 w wersji podstawowej + mobo i reszta...czyli otrzymujemy znacznie powyżej ceny X360. Podzielam sympatię dla Bethesdy i nowego TES, tym niemniej nie może to rozmydlać obiektywnej oceny - od strony optymalizacji technicznej chłopcy nie popisali się;((. Gra jest udana szkoda tylko, że działa mało stabilnie (póki co przynajmniej).

 

Krótko mówiąc co innego sympatia, dobra wola, sentyment do starego, dobrego rpg a co innego obiektywna ocena :wink: Fani starego i dobrego mogą zawsze popykać np. w BG I, które od strony fabularnej napewno nie ustępuje nowemu TES (ale zdaje się nie o to chodzi;))

 

"Każdy kupi taką wersję, jaką będzie chciał. Ja mając do wybory grę bez modów, a grę z modami - wybrałbym tą drugą."

 

 

Bez wątpienia...ale też każdy kto myśli racjonalnie wybierze X360. Poza tym na rzie nie ma żadnych modów więc rozmowa o tym jest bezprzedmiotowa.

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sie naczytalem i chyba kupie te giere tylko powiedzcie jakies sa szanse ze pojdzie na moim radku 9200 350/480??????????? ( może byc low co sie tylko da byleby bylo w miare plynnie) Glupio by bylo wydawac 100zł w błoto a nowa grafe raczej narazie nie kupie :/

 

Z kolei ja powiem ze mojemu znajomemu na 9200 nie dziala...wiec nie wiem jak z dzialniem by było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jake - "co ty wiesz o modach" bylo do mnie ;)

 

Na konsoli masz te plynnosc polaczona z piekna grafika (nie mow mi, ze mozna grac na low, wtedy gra wyglada smetnie a nie bajkowo ;)), na pc ciagle wywalanie do windy, zwisy, malo fpsow itp. Mysle ze jednak same mody nie moga przewazyc "szale zwyciestwa" na strone PC - co z tego ze mody sa, jezeli gra sie wysypuje i nie chodzi najlepiej?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakos na dwa tygodnie gra wysypala mi sie raz , to naprawde duzo , na xboxie masz dluzsze i to o wiele czasy ladowania jest wiecej doczytywania i jest zmniejszony draw distance , gdyby dali draw distance taki jak jest na pc na fulla to twoja plynnosc przeszla by do historii , a spadki fps tez sie

zdarzaja , dodac do tego zero modow jak na razie i pewnie wogole , chyba ze beda konwertowac mody z pc z czego bedzie dostepnych jakies 10%

modow nie mowiac o bledach z tym zwiazanych , dla mnie wybor jest prosty jesli masz slaby pc bierz xboxa , jesli masz dobry pc to nad czym tu sie zastanawiac , z oblivionem stanie sie to samo co z morrowindem zostanie zapomniany na xboxie a wersja na pc nadal tetni zyciem , oblivion ma jakies 2 tyg w tej chwili i juz jest ponad 500 modow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja powiem ze mojemu znajomemu na 9200 nie dziala...wiec nie wiem jak z dzialniem by było...

Racja ... gra normalnie raczej nie ruszy na tej karcie ... w gre wchodzą starsze PS'y.

Jest jakas mozliwos uruchomienia gry na tej karcie ale trzeba troche poszperac po necie, gdzies cos było na ten temat.

Ale i tak moim zdaniem nie ma sensu sie w to nawet bawic, bo przyjemności z grania nie bedzei żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jake - "co ty wiesz o modach" bylo do mnie ;)

 

Na konsoli masz te plynnosc polaczona z piekna grafika (nie mow mi, ze mozna grac na low, wtedy gra wyglada smetnie a nie bajkowo ;)), na pc ciagle wywalanie do windy, zwisy, malo fpsow itp. Mysle ze jednak same mody nie moga przewazyc "szale zwyciestwa" na strone PC - co z tego ze mody sa, jezeli gra sie wysypuje i nie chodzi najlepiej?

Widzisz Pioorek, wersja na X360 ma niestety jedna drobna wade - ciagle doczyty i miejscami niestabilne fps (no dobrze, dwie). I tutaj niestety zamknietosc konsoli daje sie we znaki - na PC mozesz w takim przypadku podlubac w ini czy w sterownikach, na X360 musisz zagryzc zeby i grac...

Nie zrozum mnie zle, nie mowie, ze wersja na X360 jest skopana - ale ma tez swoje wady i IMHO porownujac obie wersje gry nalezy o nich wspomniec.

 

Odnosnie modow: sa mody do Morrowinda na Xboxa, choc ich instalacja wymaga pewnej zrecznosci i z tego co wiem modyfikowania iso z gra i grania na kopii. Porownajmy teraz ilosc modow na PC do ilosci modow na Xboxie - klika tysiecy vs kilkadziesiat, moze klikaset (nie wiem, nie interesowalem sie).

Zapewne tak samo bedzie z Oblivionem - jakies mody powstana, jednak to PC bedzie glowna platforma dla moderow. Nie zycze grajacym na konsoli zle, ale nie obiecywalbym sobie po wersji Xboxowej mnostwa modow. Widac to zreszta juz teraz, gdy na PC wyszlo juz troche modow, a na X360 pustka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...